Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 117 973
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
Момичета някой може ли да ми каже как са намеря Летящия Чесмир в Zamunda.Благодаря ви предварително!

# 436
  • Мнения: 3 041
Момичета някой може ли да ми каже как са намеря Летящия Чесмир в Zamunda.Благодаря ви предварително!

Ето го http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=30441

Ако напишеш в търсачката Арабела ти излиза торента "Арабела", а в страницата на торента има линкове и за Летящият Честмир и др. подобни сериали от миналото. Wink
И Летящият честмир да напишеш, трябва да си излезе.

# 437
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 406
Намерих едно българско сайтче за деца
Стори ми се интересно
Ето го - www.znam.bg/com/action

# 438
  • Sofia
  • Мнения: 4 894
Като бях малка, имаше една песничка, пееше се за мечо, който (ходил по пътечка през зимата - за пътечката може и да се лъжа) ял лед и го заболяло гърлото. Толкова си спомням, а знам, че беше хубава. Някой дали не я помни по-добре? А ако може и да се дръпне отнякъде?

# 439
  • Хасково
  • Мнения: 182
Над гората сняг вали.
Зайко гърло го боли.
И лежи сега в леглото.
Нека да лежи, защото
вчера, както си играл,
цяла шепа сняг изял.

# 440
  • Мнения: 7 154
Точно тази е, благодаря ти! Hug
Като чета сега текста, не знам изобщо как си се сетила, че говоря за тая песен, нищо общо няма с моето описание hahaha

Има още едно подобно стихче на тази тематика. Само че тук Ежко е главен герой  Grinning :

Ежко във гората
днеска не играй.
Болен във кревата
охка, пие чай.
Тичал е юнака
и се изпотил.
После без да чака
той вода е пил!

 

# 441
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Момичета, а да знаете къде има песничката Бански на лалета?

http://www.mp3ki.net/?6492

# 442
  • Мнения: 748
Няколко пъти съм го давала този линк, търсачката наистина не работи Sad
http://store1.data.bg/klisurov/mp3 for kids/Vrabcheta/

# 443
  • Мнения: 376
това ми е въпроса от къде мога да го дръпна ???

# 444
  • Карлово
  • Мнения: 5 769
ето заповядай:
http://store1.data.bg/controlkj/muzika/

# 445
  • Мнения: 1 783
... после продължава - "седнало и затъжило под едно дръвче, викна му една калинка слушай я да спреш, да не би от драскотинка да се разболееш" Laughing

Има ли още, някой чувал ли я е тази песен? Много благодаря предварително! В къщи сме на тема песни за зайчета и ми се изчерпа заешкия репертоар newsm78

# 446
  • Мнения: 21
Зайчето си наранило лявото краче
седнало и затъжило под едно дръвче.
Викна му една калинка:
"Стига я да спреш,да не би от драскотинка
да се разревеш!"
Това е песничката зная я от майка ми , тя работеше в ясла.

# 447
  • Мнения: 311
и продължава:
"...раничката с йод намаза, върза я с трева
и усмихната му каза - вече оздравя"  Simple Smile

# 448
  • Мнения: 5 467
Зайчето си наранило лявото краче
седнало и затъжило под едно дръвче.
Минала една калинка: "Слушай, я да спреш!
Бива ли за дръскотинка, толкоз да ревеш?!"

Раничката с йод намаза, върза я с трева
и усмихната му каза - вече оздравя:).

# 449
  • Мнения: 3 161
Някой да има идея от къде мога да изтегля саундтрака на Книга за джунглата?

Също и самия филм, но без българския дублаж. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт