LaRedoute.fr - 157 - Всичко за поръчката!

  • 52 209
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
За мъжки дънки +10 ли трябва да се поръчват?

# 16
  • Мнения: 4 406
Embarassed  http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324171730&documentid=207610&prescode=9803963&sizecode=00038&quantity=1&PersText=&itemid=3&Mode=Update
аз бих взела 38 номер( щом ханшът е 98), но пише, че ще бъде наличен след 3 седмици, т.е. не можеш да го поръчаш сега.

# 17
  • Мнения: 1 170

Не виждам desuri какво е питала, но taie de traversin е калъфка за дълга възглавница Peace

# 18
  • Мнения: 3 453
Бумеранг и аз чакам като твоите дънки.Ти май единствена си доволна до сега.На мен това са ми първи дънки на марката Типстър.Кофти е това че са толкова по крака и не мога да се навият.Моят ханш е с 98 и поръчах 40, силно се надявам да ми стоят като на снимката, но след коментарите едва ли. ooooh! Жалко и че са дебели и не стават за лятото.

  А бермудите на Типстър някой има ли?Може ли отзиви че и тях чакам?

# 19
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Да попитам тези които са връщали дефектни стоки, когато сте прилагали бележката от пощенските разходи те сами ли си изчисляват лев/евро? Ама и аз как си зададох въпроса.  Blush ( но малкото през мен натиска копчетата и бързам да напиша каквото ми дойде на акъла)

Благодаря за новата тема! Алекс   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 3 123
ами нямам идея къде е -извън София е някъде.Имаше едно момиче в темата за размяна и тя предлагаше едни рокли,беше писала че ги шият в нейният град,но не помня града.На мен така преди няколко години стринка ми ми даваше дрехи на Лакоста ,Том Тейлър и други.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 193
Момичета , а нещо за тази пижамка да знаете http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324167454&doc … 2&Mode=Update ? Или за пижамите им по принцип?  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 685
Бубка, мерси, но се оказва, че нЕма черен в момента от този, избра друг  Crazy

Бумеранг, дай моля те размери на тези 38 - колан, крачол/бедро/прасец?
 Blush ако може и реална снимка.
По краката ли стоят?

stefaninata, за горнище на бански който е уцелил номерация да каже, аз от намаленията взех тип сутиен, мисля 90Д беше, нося около 95/100С, та реших как този ще ми стане, ама цъ...стана на щерката, дето е 85В  #Crazy Тъй че за бански, питй за конкретен модел и кйто го има да сподели или отзиви прочети в сайта?
В предната тема едно от момичетата беше получило сладурски цял бански, но каза, че и бил малък  Confused

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 579

Не виждам desuri какво е питала, но taie de traversin е калъфка за дълга възглавница Peace
Много благодаря Поли Уоли и Ани.Много ми помогнахте даже ваче сложих 2-3 в кошничката Mr. GreenСега вече умувам за пълнежа.Мерси  bouquet

# 24
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета , а нещо за тази пижамка да знаете http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324167454&doc … 2&Mode=Update ? Или за пижамите им по принцип?  Rolling Eyes

Взимала съм пижами по нмаленията. Някои въобще не приличат на пижаи. Повечето са ми много удобни, но има едни който са много плитки и имат горна част която се връзва, така си стоят в пликове.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
ще следя темата

# 26
  • Сандански
  • Мнения: 162
Туп-туп-туп и аз тук Peace

Алекс  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Цитат
Сис, бермудите не знам дали са същите, като тези в 2- 12г. Нашите са 102, но мисля, че са умалени леко. Моя юнак 95-6 см. -там някъде ги напълни изцяло. Мислех, че ще трябва да пристягам регулиращия ластик, но не...А той не е пълен никак, дори май върви слаб. Ще пусна размери по- късно

о.к. мила,Благодаря ти,направо и аз ще взимам 102,че и ние уж сме слабички,ама сме 98 см.

Алекс Благодарим ти   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 105
За мъжки дънки +10 ли трябва да се поръчват?
Аз така поръчах на брат ми и са му добре!

# 29
  • Мнения: 4
някой да е поръчвал тези детски сандалки да ме ориентира със номер и стелка ?  newsm78
мислите ли, че ще са удобни за малко дтете ?


http://www.laredoute.fr/vente-sandales-a-franges-ado-fille.aspx? … &numberpage=1

Общи условия

Активация на акаунт