Евтините неща, от които сме доволни - 4

  • 85 454
  • 677
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 236
Венус и на мен не ми харесват!Душовете се мажат,а кремовете им не ми попиват добре,усещам ги по кожата си.Един стягащ крем за корем се излъгах да си взема след раждането,егати боклука излезе.И аз споделям мнение,4е на Билка нещата са по-добри.А като гледам май и откъм състав.... Whistling

# 661
  • София
  • Мнения: 630
Само да направя уточнение - похвалвам не всичко на  Venus (просто не съм ги ползвала), а шоколадовата серия. Доволна съм от мириса, усещането по кожата и цената.

# 662
  • Мнения: X
Аз след емнайсе стр. да запиша глас за пилинг за душ на АЛВЕРДЕ с лотус и кокос. Невероятен е, с парченца кокос, мирише невероятно и определено размеква кожата.
Антицелулитния гел на Билка изстудява ужасно...Едно време мазах един ейвънски- същата работа. Всички подобни продукти ли създават такова усещане? Ми не ща пък да се изстудявам...и без туй целулита ми е "бетон", та нямам вяра на такива кремчета...взех го заради аромата, ама май ще го командировам и аз... Mr. Green
Венуския шоколадов душ-гел си е ОК, ама този цвят не мога да го преживея....хем шоколадови, миришат супер и като цвъкна в ръка, то едно белезникаво... Confused

# 663
  • Мнения: 5 109
Не е тук мястото, но искам да споделя, че шампоаните на Syoss( уж професионални) професионално ми омазняват косата. Ужасни са

# 664
  • Мнения: 1 893
Не е тук мястото, но искам да споделя, че шампоаните на Syoss( уж професионални) професионално ми омазняват косата. Ужасни са


С риск да ни нахокат, че споделяме мнения тук, аз мога да кажа същото! По-голям боклук не съм ползвала, честно Wink

# 665
  • Мнения: 2 172
Инфантилна ме беше попитала дали съм доволна от антибактериалния матиращ крем на Евелин.

Сега мога да дам категорични отзиви.Мазах се вече 3 последователни пъти с него.Страхотен е.Попива много бързо,матира перфектно и всички ситни пъпчици,които имах изчезнаха като с магическа пръчица след 2-рото намазване още.Кожата ми е супер мека и гладка като на бебе.Явно онзи обрив,който бях направила е бил от дълбокохидратиращия на Елеа,а не от Евелина/нали тогава пробвах всичко наред  Laughing / С две ръце го препоръчвам за мазна и/или проблемна кожа  Peace Peace
Става въпрос за този:
 http://www.framar.bg/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BD-sos-%D … -pid30003349.html

Доста голяма тубичка е и е евтин-около 4 лв от Сани.

# 666
  • Мнения: 1 645
Не е тук мястото, но искам да споделя, че шампоаните на Syoss( уж професионални) професионално ми омазняват косата. Ужасни са

Имах първо за обем и не ми хареса особенно...не че беше лош,но обем не даваше особен...
сега си взех за блясък + мус и лак за обем и съм доволна много Peace

# 667
  • Мнения: 4 120
Да, елфичка, точно този крем на мен ми обели кожата на места. Явно трябва да мажа лицето си с 2 различни крема в различните зони, голямо нещастие. Мазна ми е в Т зоната и там усещам крема добре, но около устата и в една зона към ушите направо ми изсуши кожата.

# 668
  • Мнения: 2 172
Да, елфичка, точно този крем на мен ми обели кожата на места. Явно трябва да мажа лицето си с 2 различни крема в различните зони, голямо нещастие. Мазна ми е в Т зоната и там усещам крема добре, но около устата и в една зона към ушите направо ми изсуши кожата.

 Confused Доста неприятно.Явно е за изцяло мазна кожа  Thinking

Вчера се мазах сутринта като основа за грим-перфектен.Мазах се и вечерта като за нощен крем.Еми още не съм си мила лицето сутринта  Embarassed и нито е мазно,нито нищо-гладко,меко и сияйно. Иначе щеше вече да съм мазна около носа и в средата на челото  Laughing
Явно е за по-мазна кожа наистина  Rolling Eyes Не,че моята е някаква брутално мазна,но все пак сутринта и по някое време на деня се омазнява в Т-зоната.Моята кожа я определям като цяло средно мазна,по-мазна в т-зоната,чувствителна към всякакви кремове и склонна към образуване на малки пъпчици вследствие употребата на някой неподходящ крем или пудра  Crazy Но сега с този всичко е повече от добре/дано си и остане така/  Praynig Даже мисля да си взема и другите продукти от тази серия-измиващия гел и гела за локално третиране  newsm78

# 669
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, мисля, че не сме обсъждали душ-геловете VIDAL


Ползвали ли сте нещо от тях?

# 670
  • Мнения: 350

За този,който ще прави новата тема (Дании  Flutter ) ,хайде да има графа за парфюмите роксан като е описано трайни-нетрайни,и дали са сполучливи ментенца  Praynig
Няма как да го направя, защото хич не разбирам от парфюми и нямам гледна точка, пак и е доста относително трайни - не трайни, сполучливи - не сполучливи, мнения рзлични..
Скоро ще пусна новата тема(пак малко по-рано), за съжаления за последен път, защото вече не мога да ви следя, камо ли да пиша.
Успех!   bouquet на следващия.
Сега видях,че сте пуснали отделна тема  Peace

Последна редакция: пн, 26 апр 2010, 12:21 от Дани.

# 671
  • Мнения: 431
Vidal, да... Аз съм ползвала, хубаво миришат, в страшно голяма и икономична опаковка. Останах доволна.  Peace

# 672
# 673
  • Мнения: 1 798
И аз съм много доволна от Билка- кремовете за лице, ръце, течния сапун е невероятен, но този крем за бюст не съм ползвала- какъв е ефекта му?
Заглажда  похвално кожата  на гърдите, няма чудодеен ефект,но аз се мажа редовно( съм опитала всички почти кремове за  бюст).Засега Билка ми е фаворит.

# 674
  • Мнения: 77
И аз съм много доволна от Билка- кремовете за лице, ръце, течния сапун е невероятен, но този крем за бюст не съм ползвала- какъв е ефекта му?
Заглажда  похвално кожата  на гърдите, няма чудодеен ефект,но аз се мажа редовно( съм опитала всички почти кремове за  бюст).Засега Билка ми е фаворит.
аз също съм за този крем на билка за бюст-даже днес обмислям да ходя да се сдобия с още 1опаковка Hug

Общи условия

Активация на акаунт