Евтините неща, от които сме доволни - 4

  • 85 438
  • 677
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 516
Аз пък не намерих Орзен за мазни корени  Rolling Eyes...  Купих си обаче балсама за нормална коса - утре ще споделя ... За себе си още не съм намерила начина да не мия косата си през вечер - само това ми помага .... Купих си и една маска за коса на Дева за мазна и нормална коса с липа и чаено дърво - по-скоро съм недоволна от нея ...

# 646
  • София
  • Мнения: 6 475
Трябва да забранят по магазините за хранителни стоки да продават и козметика.

За щастие моята съвест беше с мен и ме подсети,че съм натрупала повече от 10 душ-гела и лосиони за тяло и се разминах само с бадемова маска на Роза импекс .Не че от тях нямам достатъчно ,май събрах повече от 2 килограма маски за коса Shocked

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 18:11 от Боpислава

# 647
  • София
  • Мнения: 93
Тези които питат за Бюбхен кой шампоан да вземат и аз не знам,по препоръка на Адри е този с алоето на който пише Baby shampoo,на този с лайката пише Kinder shampoo.Ако някой си купи този с лайката,ако не намери с алоето да каже какъв е резултата,та да сравниме Simple Smile
Между другото аз ли забелязвам само или тука има хора които не си правят труда да прочетат най малко първата страница или няколко страници назад?И с влизането си питат без да четат по-старите коментари?

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 364
 На Кашето жена му, аз съм ползвала само детския с лайка. Не знам каква е разликата, но от него косата ми ставаше лъскава и жива. Отлично измива, но използването на балсам или маска е задължително иначе много изсушава и косата трудно се сресва. Но в комбинация с някакъв по-лек балсам, например, е супер.
Не бях доволна от бебешкия шампоан на "Хип" - изобщо не измиваше, косата стоеше мазна и без блясък. Зле се отрази и на дъщеря ми - никога не е имала проблеми с косата, но след този продукт и се появиха корички по скалпа. С "Джонсън без сълзи", "Бюбхен" и "Бейбилав" не сме имали проблеми, като най-доволни сме от последния.

# 649
  • Мнения: 2 282
Аз пък имам техни кристали с ленено семе и мога да кажа, че са най - добрите, които съм позлвала.
Косата ми става адски мека и блести невероятно след като се намажа с тях Simple Smile
Лилави са от ДМ ги взех, но не помня цена - не бяха скъпи.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз пък хич не съм доволна от тези кристали. Краищата на косата ми много бухват. Но то си е до коса, де.
И да ви питам, дали сте ползвали този серум вчера го взех, но още не съм го пробвала

П.П. Току що видях, че било за блясък  ooooh! А аз помислих, че са кристали

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 20:56 от Whatever

# 650
  • Мнения: 92
Преди няколко страници Zoe A.P. беше похвалила тези сенки http://www.arissastudios.com/eyeshadow_duo_detail.php
Влюбих се направо в една от двойките и искам да Ви попитам къде сте ги виждали, защото аз не съм. За София питам. Благодаря предварително

# 651
  • Мнения: 1 416
Мерси за отговорите за шампоаните на  Johnson's Simple Smile Явно повечето от вас не са доволни от тях. Аз съм полавала шампоана за лесно разресване преди години, но честно да кажа никакви спомени нямам какъв му беше ефекта, затова питах.

# 652
  • Мнения: 0
Между другото аз ли забелязвам само или тука има хора които не си правят труда да прочетат най малко първата страница или няколко страници назад?И с влизането си питат без да четат по-старите коментари?
За съжаление във всички теми е така, не само в тази...

# 653
  • София
  • Мнения: 630
Лично на мен ми се случва да се интересувам от нещо, което вече е обсъждано. Нормално е,  темата е натрупала доста страници и някой я следят отначало, а други се включват към този момент  Peace.
И за да не е спам, не помня да съм срещнала отзиви за душ геловете на venus, а на мен са ми любими (особено този с кафе) и цената им е доста приемлива.

# 654
  • Мнения: 2 282
Лично на мен ми се случва да се интересувам от нещо, което вече е обсъждано. Нормално е,  темата е натрупала доста страници и някой я следят отначало, а други се включват към този момент  Peace.
И за да не е спам, не помня да съм срещнала отзиви за душ геловете на venus, а на мен са ми любими (особено този с кафе) и цената им е доста приемлива.

Хм.. много пъти съм ги срещала, но винаги съм ги подминавала, защото не ми харесва опаковката им  , някак си ме отблъскват  Crazy Simple Smile Но казваш, хубави са...

# 655
  • София
  • Мнения: 1 593
Лично на мен ми се случва да се интересувам от нещо, което вече е обсъждано. Нормално е,  темата е натрупала доста страници и някой я следят отначало, а други се включват към този момент  Peace.
И за да не е спам, не помня да съм срещнала отзиви за душ геловете на venus, а на мен са ми любими (особено този с кафе) и цената им е доста приемлива.

Оооо, много са хубави... а кремовете за тяло от тази серия са уникални. Ароматът е толкова траен...  Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 1 798
А за  мене  няма по-лоши продукти от тия на Venus-кремовете  им и за пети не стават,а за измиващите- веро с аромат.
А една Билка, която е още по-евтина мога да кажа само хубави неща(а крема им за бюст не отстъпва на  в пъти по-скъпи и  да добавя- прехваления такъв на Пупа е  боклук)

# 657
  • София
  • Мнения: 6 475
Лично на мен ми се случва да се интересувам от нещо, което вече е обсъждано. Нормално е,  темата е натрупала доста страници и някой я следят отначало, а други се включват към този момент  Peace.
И за да не е спам, не помня да съм срещнала отзиви за душ геловете на venus, а на мен са ми любими (особено този с кафе) и цената им е доста приемлива.

Оооо, много са хубави... а кремовете за тяло от тази серия са уникални. Ароматът е толкова траен...  Heart Eyes
Аз също съм много доволна от кремовете за тяло, имат траен аромат и хидратират.
Сега си взех и техен антицелулитен гел и измиващ гел за лице. Тази вечер се намазах за първи път с антицелулитния, за сега мога да кажа, че е икономичен и попива бързо, не лепне.
Измиващия гел за лице още не съм го пробвала.

# 658
  • Мнения: 0
Най-любим душ-гел ми е на Нивея-кайсията и хепи тайм-обожавам ги!Скоро купих и почти всички на Арома- още не съм ги пробвала,но и да не са хубави много,поне са супер евтини Wink

# 659
  • Мнения: 1 893
А за  мене  няма по-лоши продукти от тия на Venus-кремовете  им и за пети не стават,а за измиващите- веро с аромат.
А една Билка, която е още по-евтина мога да кажа само хубави неща(а крема им за бюст не отстъпва на  в пъти по-скъпи и  да добавя- прехваления такъв на Пупа е  боклук)



И аз съм много доволна от Билка- кремовете за лице, ръце, течния сапун е невероятен, но този крем за бюст не съм ползвала- какъв е ефекта му?




Общи условия

Активация на акаунт