Какъв епилатор да си купя ?

  • 10 734
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Момичета здравейте.Имам нужда от помощ.Предстой ми мащабната покупка на пералня и с нея искам да си взема и епилатор.Тъй като и двете ще са на  изплащане не съм много ограничена от цената,но все пак .........   Simple Smile Последният епилатор който имах беше на Braun и доста ме болеше от него и не съм го ползвала заради това,но не може само с бръснача.Моля помагайте  Hug

# 1
  • Мнения: 0
Здравей

От 12 години ползвам Браун и съм доволна. в началото ме болеше, но с времето кожата свиква. важното е да не оставяш косъмчетата да пораснат. от около година имам нов - пак Браун, защото стария вече ми се струва че започна да работи по-бавно (иначе си е ок). новия ми е с лампичка, което също е удобно. Пробвала съм и Филипс - с дискове, и честно казано не виждам особена разлика в ефекта. Според мен най-важно е да е с максимален брой пинцети за да епилира по-бързо. но това което виждаме в рекламите за дългите седмици гладки крака..... не е вярно Simple Smile

# 2
  • Мнения: 299
От много години ползвам Philips Satinelle(по-стар модел,де) и съм си доволна от него  Peace.
Преди около 2 години имах желание да си купя по-нов модел,с охлаждащ ефект,с приставки,с тример и прочие,но моя приятелка ме изпревари с покупката и почти веднага ме посъветва да не правя излишен разход и каза така- "купих си скъп епилатор,който върши същата работа като по-евтиния ми стар".Прави ми впечатление,че няма особено развитие в усъвършенстването на епилаторите,само дето някои са без кабел,водоустойчиви са и точно това ги оскъпява,иначе вече повечето си имат разните му там приставки,но си остават със същия брой дискове и двойна скорост,разлика има само в стайлинга им.Бих си купила нов,само е доказано по-бърз,иначе не.От доста време свикнах преди епилация да си обтривам краката с пилинг-ръкавичка и ако случайно имам някое вътрешно косъмче,то се изправя и епилатора го изскубва без проблем.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 440
И аз съм с Филипс и съм много доволна.Сигурно ми е повече от 7 години.В началото е по-болезнено ,но с времето наистина свикваш.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 011
От 2 години имам Philips Satinelle Ice и съм много доволна от него. Ето такъв:

Нищо общо няма с уредите от инквизицията на Браун като стария ми епилатор. Той не беше морално остарял. Ползвала го бях около година максимум, но се отказах, защото беше много болезнено с него. С филипса дори и без охлаждащата приставка нямам никакви проблеми. А и формата е много по-удобна за хващане.

# 5
  • Мнения: 1 424
От 2 години имам Philips Satinelle Ice и съм много доволна от него. Ето такъв:

Нищо общо няма с уредите от инквизицията на Браун като стария ми епилатор. Той не беше морално остарял. Ползвала го бях около година максимум, но се отказах, защото беше много болезнено с него. С филипса дори и без охлаждащата приставка нямам никакви проблеми. А и формата е много по-удобна за хващане.
Аз също имам този и съм много доволна.  Peace Няма нищо общо със стария ми епилатор, от който всеки път си умирах от болка. Tired

# 6
  • там край морето...
  • Мнения: 158
И аз се присъединявам към привържениците на Philips- от 10 години ползвам - в началото беше един по-обикновен, а последните 3 години ползвам Philips Satinelle Ice, подобен на този който е показан на снимката горе - само че е син на цвят - наистина е много удобен, лесно се почиства - с миеща глава - и не е болезнено дори да не се използва охлаждащата приставка.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 9
Аз съм на Браун и съм доволна

# 8
  • София
  • Мнения: 44 310
то май проблема е докато свикнеш....аз така и не успях да го мина този етап, имам точно 3 епилирания, на всичко отгоре ми отнема много време и то с епилатор на браун, който тук го хвалеха мамите, че нищо не усещали...
Истина е, че се привиква просто, но някак...аз се отказах от опитите....

# 9
  • Мнения: 283
Braun  Peace
Имам го от 12 години и не е мръднал. Разликата м/у braun i fhilips е в това ,че единия е със пинсети а другия с дискове.Моделите имат и различни представки,който не вършат кой знае каква работа (освен обезболяващата може би). Купи си най-простичкия модел на филипс или браун и ще си доволна мисля...Само не си взимай Ровента...много бързо се развалят,а тези масажни топчета за пълна глупост..Прочети и тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363489.0

# 10
  • Мнения: 5
Braun И съм много доволна вече го ползвам сумати години.

# 11
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имам най-обикновено на Neo. Доволна съм, върши ми перфектна работа. Има и бръснеща глава.

# 12
  • Мнения: X
И аз използвам Philips,от 9-10 години,не е мръднал.
Много съм доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 079
7 г ползвам Филипс Сатинел и съм доволна.
Чудя се дали пак с Филипс да го сменям, като ме остави, или да си взема Браун...?

# 14
  • Мнения: 4
И Браун, и Филипс имам, разлика в това колко точно боли, няма. Филипса ми е по-стар и работи по-бавно, иначе все тая.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт