® E-bay - тема 51

  • 41 924
  • 790
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 883
Саботаж, ескалирай диспута !!! В момента просто тече дискусия между теб и продавача и ПП не се намесва изобщо. Дори не съм сигурна, че изобщо четат това,което поместваш. Ескалираш и пращаш цялата комуникация до момента!!! Ти си платила, продавачът е длъжен да прати стоката. Не се шашкай от тези мейли. Продавачът хич не е в  час!!! 100% ще решат в твоя полза!  Peace

# 691
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
В какъв смисъл не върви?  Shocked
Прецаках се нещо и не ми приема кода за  Пейпал,а стигнах лимита.Пише,че 3 пъти ми е изпратен.Днес отидох до банката и взех парола за достъп до сметката си.Такъв код имам само 1 и го отчета като стар.
Момичето ми каза да платя с пощ.запис или банков превод,но аз не виждам адреса й...А и с тоя пейпал съвсем я закъсах Sad
временно решение е:
1. някой друг да плати от неговия ПейПал акаунт вместо теб
2. някой да ти изпрати пари чрез Send money и да платиш с тях

# 692
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Може ли и аз 1 въпрос за посредническите фирми  Rolling Eyes
Ако си избера за primary адрес този на фирмата превозвач, трябва ли да питам предварително продавача дали иска да ми изпрати артикула на този адрес/понеже съм от България/ или мога направо да си надавам щом като имам английски адрес зададен?

# 693
  • Мнения: 1 883
Може ли и аз 1 въпрос за посредническите фирми  Rolling Eyes
Ако си избера за primary адрес този на фирмата превозвач, трябва ли да питам предварително продавача дали иска да ми изпрати артикула на този адрес/понеже съм от България/ или мога направо да си надавам щом като имам английски адрес зададен?

Изобщо не е нужно да уведомяваш продавача, че си от България! Дори ти препоръчвам да не го правиш, че са супер заядливи. Щом ще ползваш посредническа фирма и ще си пращаш там нещата, задаваш техния адрес и плащаш!

# 694
  • Мнения: 2 558
лелеее , Саботаж, ама кви са тия ненормалници бе  doh
хич не йм се връзвай, остави ПейПал да реши проблема  Peace

# 695
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Може ли и аз 1 въпрос за посредническите фирми  Rolling Eyes
Ако си избера за primary адрес този на фирмата превозвач, трябва ли да питам предварително продавача дали иска да ми изпрати артикула на този адрес/понеже съм от България/ или мога направо да си надавам щом като имам английски адрес зададен?

Изобщо не е нужно да уведомяваш продавача, че си от България! Дори ти препоръчвам да не го правиш, че са супер заядливи. Щом ще ползваш посредническа фирма и ще си пращаш там нещата, задаваш техния адрес и плащаш!


Благодаря  bowuu

# 696
  • Мнения: 22 453
Похвал, едно бюстие на Некст за мен
цък

# 697
  • Мнения: 1 650
пазаруваме ли ... жените нямат спирачки
аз работя върху революционна кредитна карта за жени - преди всяка транзакция измерва нивото на хормоните, и ако е повишено автоматично cancel-ира транзакцията
 Joy

# 698
  • Мнения: 497
Това ме впечатли , но вече отказвам пазаруването   http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-NEXT-Gorgeous-Green-Lycra-tankini-Top … 56251683641431939
Ето последната ми покупка http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1604258 … ame=STRK:MEWNX:IT  Сега остава да ми стане  newsm78
Дуранго, аз се нареждам   Wink

# 699
  • Мнения: 1 883
Хахах, къде се загуби, бе човек !!! Ама да знаеш, тая идея никоя банка няма да я хареса! Ще останат съвсем без клиенти Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 650
ами вече по цял ден си говоря с разни жени и осъзнах защо хората обърщат резбата ... та бях малко по мъже ... пари спестявах

# 701
  • Мнения: 743
Може ли да ми кажете ако наддавам с региктрация с бълг.адрес,как мога като спечеля да дам адреса на Габко да ми бъде доставено там newsm78

# 702
  • Мнения: 141
Може ли да ми кажете ако наддавам с региктрация с бълг.адрес,как мога като спечеля да дам адреса на Габко да ми бъде доставено там newsm78
Трябва да го имаш вкаран като праймъри адрес в И-бей и да го зададеш предварително, или при самото плащане да бъде той.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 467
Случвало ли ви се е да има цена за postage до България, а в описанието да пише, че не доставят до България? Що за щуротия е това? Става въпрос за това: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2506215 … ame=STRK:MEWAX:IT  , има си цена до БГ, но в описанието има изрично изборени страните, до които доставят и БГ я няма newsm78

# 704
  • Варна
  • Мнения: 6 878
Пише, че трябва да се свържеш с продавача ако искаш доставка до страна която не е упомената. Най-вероятно ще искат допълнителна сума за застраховка на пратката. А я има в списъка защото това са възможностите при публикуването, даваш 'цял свят' и излизат всички... затова някои пишат в текста допълнително условия.

Общи условия

Активация на акаунт