® E-bay - тема 51

  • 41 908
  • 790
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
Mirama много ти е готино бюстието.

# 706
  • Мнения: 1 650
а мен днес ме каниха в предавена за сутиени  #Crazy  ooooh! ooooh!
не се майтапя напълно сериозно  Mr. Green Mr. Green

# 707
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Моля, някой бързо да ми каже къде е "Request total" в немския E-bay. Побърках се да го търся. Няма такъв бутон когато тръгна да плащам или аз не го виждам, за втори път купувам от немския и предния път пак не можах да го открия. В английския няма такъв проблем.
И не ми сумира нещата както в английския. Купила съм 5 неща от един продавач и искам да ми прати инвойс за да му платя, да ми коригира шипинга.

# 708
  • Мнения: 743
Може ли да ми кажете ако наддавам с региктрация с бълг.адрес,как мога като спечеля да дам адреса на Габко да ми бъде доставено там newsm78
Трябва да го имаш вкаран като праймъри адрес в И-бей и да го зададеш предварително, или при самото плащане да бъде той.


Извинявай,но това какво значи Embarassed,че трябва да си сменя адреса в регистрацията ли? или да дам англ.адрес за доставка при самото плащане ли? newsm78

# 709
  • Варна
  • Мнения: 956
Може ли да ми кажете ако наддавам с региктрация с бълг.адрес,как мога като спечеля да дам адреса на Габко да ми бъде доставено там newsm78
Трябва да го имаш вкаран като праймъри адрес в И-бей и да го зададеш предварително, или при самото плащане да бъде той.


Извинявай,но това какво значи Embarassed,че трябва да си сменя адреса в регистрацията ли? или да дам англ.адрес за доставка при самото плащане ли? newsm78

Може и при самото плащане, но най-добре си смени И регистрационния адрес, за да нямаш проблем с наддаването  Peace
Някои продавачи ограничават наддаване от купувачи извън УК. Вместо да се пита всеки път и да им се молим, да включат и БГ - най-добре е да се правим на англичани  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 18
Някой ще ми каже ли, честно ли е продавач да прекрати предварително наддаването?? Дебна нещо от почти седмица и ден преди да приключи, вече е неактивно. Няма наддавали, аз мислех последните секунди да залагам.... Sad Sad

# 711
  • София
  • Мнения: 38 476
Някой ще ми каже ли, честно ли е продавач да прекрати предварително наддаването?? Дебна нещо от почти седмица и ден преди да приключи, вече е неактивно. Няма наддавали, аз мислех последните секунди да залагам.... Sad Sad

Споко, сигурно ще го пусне пак.

# 712
  • Шумен
  • Мнения: 67
Някой ще ми каже ли, честно ли е продавач да прекрати предварително наддаването?? Дебна нещо от почти седмица и ден преди да приключи, вече е неактивно. Няма наддавали, аз мислех последните секунди да залагам.... Sad Sad
Да, може, ако е нямало наддавания. Случвало ми се е два пъти. И в двата случая питах продавачите. В първия случай се оказа, че жената е намерила дупка върху якето и затова е спряла търга. Във втория случай продавачът го е пуснал на Buy it now. Ако искаш питай и ти продавача  Peace.

# 713
  • Мнения: 1 163
Похвал, едно бюстие на Некст за мен
цък
Мирама изкупи Некста. Ей това момиче за нас нищо не оставя  Laughing Laughing Laughing Laughing И то пак красоти красоти. Мирама със здраве да си го носиш много е хубаво.

# 714
  • Мнения: 18
Дилянка , vi_ki , благодаря, писах й, дано се съгласи да ми го продаде все пак  Blush

# 715
  • Мнения: 1 454
Имате ли проблеми с плащането. Не мога от един час да плата, картата си е в ред а от ДСК казаха че ПейПал не ми приема плащането и проблема е втях.
Та вие имате ли някакъв проблем  newsm78

# 716
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
преди 5 минути плащах без проблем

тъкмо се бях кротнала малко и снощи се оказа, че дъщерята няма маратонки  Twisted Evil
(всъщност има 3 чифта, но майка и ги е купувала по-големи за есента )

# 717
  • Шумен
  • Мнения: 67
Имате ли проблеми с плащането. Не мога от един час да плата, картата си е в ред а от ДСК казаха че ПейПал не ми приема плащането и проблема е втях.
Та вие имате ли някакъв проблем  newsm78
Имах сутринта, ама след малко пак ще пробвам. Thinking

П. С. Стана (Пощенска), пробвай пак след малко.

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 10:29 от vi_ki

# 718
  • София
  • Мнения: 1 453
Пише, че трябва да се свържеш с продавача ако искаш доставка до страна която не е упомената. Най-вероятно ще искат допълнителна сума за застраховка на пратката. А я има в списъка защото това са възможностите при публикуването, даваш 'цял свят' и излизат всички... затова някои пишат в текста допълнително условия.

Благодаря  bouquet

# 719
  • Мнения: 9 973
Имате ли проблеми с плащането. Не мога от един час да плата, картата си е в ред а от ДСК казаха че ПейПал не ми приема плащането и проблема е втях.
Та вие имате ли някакъв проблем  newsm78
и аз платих сутринта,и след това не мога  Thinking ДСК


Малко тъп въпрос,но защо се получава следната разлика-плащам артикул+доставка общо 30 лири.Смятам лирата по 2.30лв.-69лв. а съм направила плащане 69.98лв. newsm78 А курса на лирата за деня е 2.21 лв.

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 10:55 от `Деси`

Общи условия

Активация на акаунт