Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 23

  • 35 585
  • 716
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 265
"Когато родих Таксин мъжа ми ме хвана за ръката за пръв път и ме погали по косата ... " 
затова сега нося забрадка ... а кой й е правил детето като не я е бил докосвал по ръката .... или само под чаршафа с дупка е действал да не я гледа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 631
  • Мнения: 265
Как така 276 000 нали бяха 150 000  newsm78 нещо не мога да схвана ...
ама нали и преди тази сума беше вземал пак
Как така 276 000 нали бяха 150 000  newsm78 нещо не мога да схвана ...
И аз. Ама нали старите му злоупотреби не са установени още, тъй като други сметки не са проверени? Хм? newsm78


Нали от лихвар взема парите за да си изплати старите дългове и Яман ги покри тях ... пак не мога да схвана от къде 276 000 или математиката ми куца ...

# 632
  • Мнения: 19
Заплатата му е била 1500 лири?! А Ферхунде искаше да наемат апартамент за 1800! #Crazy
Горкият Али Ръза ...  Cry
Хе-хе, двете сестри се обединиха срещу Ферхунде! Mr. Green

# 633
  • Мнения: 1 296
" ... а кой й е правил детето като не я е бил докосвал по ръката .... или само под чаршафа с дупка е действал да не я гледа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

как кой newsm78, светия дух Joy

# 634
  • София
  • Мнения: 15 504
  А сега кажете сега, от какъв зор Фикрет тръгва и тя за Истанбул?

# 635
  • Мнения: 174
Най-сетне някой да му го каже на  Али Ръза в очите, че се е провалил, с възпитанието си на децата.
За мен Ферхунде в случая е много права.
А улавата Фикрет пак ще ходи да ги спасява, пак да поостане 10-15 дни докато се съвземат. Много бързо забрави какво и причиняваха.
Била виновна Ферхунде, че Шефкет бил крал. Мрънкала му за пари и той затова... Ми що не се отделиха и да ги остави останалите да се оправят както могат, та посегна на чуждото, пък и комара си е краста, увличаш се и оставаш накрая гол и бос.

# 636
  • София
  • Мнения: 15 504
  И как ще ги спаси? Ще извади ли пари да даде на брат си? А оня ръб къде мисли,че ще избяга? И как избяга ми е чудно, като всичките прозорци са с решетки? Али Ръза е прав за Ферхунде, ако не беше тя, Шефкет нямаше да краде и да се опитва да изкара още пари.

# 637
  • Мнения: 8 624
А улавата Фикрет пак ще ходи да ги спасява, пак да поостане 10-15 дни докато се съвземат. Много бързо забрави какво и причиняваха.
А сега кажете сега, от какъв зор Фикрет тръгва и тя за Истанбул?
Не мога да разбера какво толкова ви учудва? Ако на вас ви се обадят и ви кажат, че брат ви е откраднал пари и може да влезне в затвора, няма ли да отидете да подкрепите семейството си?!?

И как ще ги спаси? Ще извади ли пари да даде на брат си? А оня ръб къде мисли,че ще избяга? И как избяга ми е чудно, като всичките прозорци са с решетки? Али Ръза е прав за Ферхунде, ако не беше тя, Шефкет нямаше да краде и да се опитва да изкара още пари.
Избяга през задната врата, не през прозореца. Wink

# 638
  • Мнения: 87
Как от 150 000 наистина станаха 276 000?Ето това и аз не мога да разбера, а съм добре с математиката

# 639
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
Знаех си, че бъркам някъде ... ама .... Благодаря Ivana_My_Life  сега пак ще се набутам с един тел. разговор Simple Smile

аааа, 112 е безплатен

# 640
  • София
  • Мнения: 15 504
  И като как го подкрепя? Тя си има вече семейство, а продължава да мисли за другото!За другото, в което я тъпчеха, използваха за слугиня и никой не я чуваше? Защо трябва да тръгна, ако сестра ми открадне пари?Тя да му мисли.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 9 753
  А сега кажете сега, от какъв зор Фикрет тръгва и тя за Истанбул?

е как какъв - на всяка манджа меродия, калабалък да става ...

# 642
  • Мнения: 18
 И как ще ги спаси? Ще извади ли пари да даде на брат си? А оня ръб къде мисли,че ще избяга? И как избяга ми е чудно, като всичките прозорци са с решетки? Али Ръза е прав за Ферхунде, ако не беше тя, Шефкет нямаше да краде и да се опитва да изкара още пари.

През задната врата под стълбите, два пъти показаха че я е оставил открехната.

# 643
  • Мнения: 87
 И като как го подкрепя? Тя си има вече семейство, а продължава да мисли за другото!За другото, в което я тъпчеха, използваха за слугиня и никой не я чуваше? Защо трябва да тръгна, ако сестра ми открадне пари?Тя да му мисли.

Е, хубава работа и твоята.

# 644
  • София
  • Мнения: 15 504
 Къде съм гледала и аз, та не съм видяла тая врата? ooooh! Ara_bella, моята работа не я мисли, може пък да си има причина за такова отношение!

Общи условия

Активация на акаунт