Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 23

  • 35 557
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15 261
Ще ми звъни на Седеф-от какъв зор?Да се обади на тези,дето ги насади така.

Само на Седеф помни номера наизуст.  Wink

# 706
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
Имам чувството,че на Тахсин започна вече да му писва...и с право.
Айде сега ... на Фикрет медал трябва да и дадат, че му търпи Джеврието  Simple Smile Ще потърпи малко и той.

# 707
  • Мнения: 8 444
Имам чувството,че на Тахсин започна вече да му писва...и с право. Шефкет не само,че набута семейството си в такава каша и ги заряза като страхливец сами да се оправят,но е такъв егоист,че не им спестява дори неизвестността,страха,че с него нещо се е случило.
Ще ми звъни на Седеф-от какъв зор?Да се обади на тези,дето ги насади така.
Да му писва ли? Ами на Фикрет какво трябва да и става, че търпи отвратителната му майка, без да каже дума?
За Шефкет е така.

# 708
  • Мнения: 1 296
Имам чувството,че на Тахсин започна вече да му писва...и с право.
Айде сега ... на Фикрет медал трябва да и дадат, че му търпи Джеврието  Simple Smile Ще потърпи малко и той.

че и щерка му търпя доста време

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Аз чакам Ледена кралица да каже отговорите ... на кого са снимките от загадките ... обеща да каже след края на филма. Ето : края на филма е факт вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ама, че съм нетърпелива нали?
Пропуснала си Wink - казах верните отговори още преди филма, реших, че няма да ви тормозя толкова дълго... Та за неразбралите първата снимка беше на Джейда, а второто бузесто бебе - Ферхунде Peace

# 710
  • Мнения: 427
          Мда, вече само ще ви чета  Crossing Arms

# 711
  • Мнения: 1 296
          Мда, вече само ще ви чета  Crossing Arms

защо?

# 712
# 713
  • Мнения: 19
Интересно е да се отбележат резултатите от настоящата анкета. Според мнозинството на първо място Шефкет сам си е виновен (слабохарактерен). На второ място идва влиянието на Ферхунде. Това са първите две опции, които водят далеч пред останалите.

# 714
  • Мнения: 19
Драги листопадки и листопадци! Става късно вече, затова обявявам новата тема 24. Ако имате желание, доизпишете тази. Приятни сънища и до утре!  55    sleepuu

# 715
  • Мнения: 0
  И аз както резултатите от анкетата мисля, че преди всичко Шефкет си е виновен сам, но Ферхунде го "обработваше" психически. И затова им поделям вината по равно.
  Много му се струпа на Али Ръза. На мен пък ми хареса, че си събра децата и говориха открито. Да вярно е, че къщата не би трябвало да отиде за плащането на дълговете на ШЕфкет, но синовете в Турция май се тачат повече (с такова впечатление съм останала). А и тепърва ще видим какво ще направят.
 За Фикрет мисля, че правилно постъпи като отиде. Макар и морална да бъде подкрепата пак ще им дойде добре.
 Лейля и Неджля не се сдобриха, но позатоплиха отношенията си.
  А Оуз лелеееее с каква обич и топлина гледа детето си. Както писа някой по-напред - направо забравя, че е мафиот.

# 716
  • Мнения: 4 076
Айде сега-не казвам,че Джавки е душа човек.Но в момента,в който "младите" решат,си я връщат в къщата й .Теким обаче са на път да загубят своята и почти не им остана грешка,която да не пробват и не спряха да се излагат.
Айде утре ще ги доразнищим,няма да ни избягат.Лека нощ и от мене.

Общи условия

Активация на акаунт