Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 23

  • 35 565
  • 716
  •   1
Отговори
# 675
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
И рече Ферхунде-метни се Шефкетчо от покрива.
И Шефкет се метна.
 hahaha
много ме разсмя hahaha Joy

# 676
  • Мнения: 8 475
Аз не харесвам Ферхунде ,но според мен във случия с Шефкет няма вина. Тоз Шефкет все повече ми пада в очите.
Не е и невинна. Разбира се, че и Шефкет има вина, но и нейната е не по-малка.

# 677
  • Мнения: 265
Аз чакам Ледена кралица да каже отговорите ... на кого са снимките от загадките ... обеща да каже след края на филма. Ето : края на филма е факт вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ама, че съм нетърпелива нали?

# 678
  • Мнения: 427
                На Оуз му гласят номер.Гаранция ,че ще се провали в подмяната на саката.
         Този път не познах  Embarassed
         В момента ми е много жал за Ферхунде.Ще оправдая постъпката и ,защото
         вярвам ,че ако събитията не се бяха развили в посоката ,която видяхме тази
         вечер, тя може би щеше да запази бебето.
         Но пък сериалът щеше да спре своето развитие,за предстоящите епизоди.

# 679
  • Мнения: 18
Нали всички били с равни права, ама когато Али Ръза им налагаше остарелите си ценности, се имаше за Бог едва ли не.

# 680
  • Варна
  • Мнения: 2 338
Аз не харесвам Ферхунде ,но според мен във случия с Шефкет няма вина. Тоз Шефкет все повече ми пада в очите.
Не е и невинна. Разбира се, че и Шефкет има вина, но и нейната е не по-малка.
Е има малко вина ,но те се държат сякаш тя е взела парите от банката.

# 681
  • Мнения: 19
Хайде да ни е честито! Ферхунде е бременна!  Laughing Само че ББ няма да е за дълго. Rolling Eyes Семейство Текин е истински пример за сплотеност - Али Ръза не би могъл да постъпи другояче и всички са солидарни с него. Пък и наистина нямат голям избор, защото нямат друга ценност освен къщата. Не знам дали на негово място бих постъпила по същия начин и бих оставила цялото семейство без дом заради грешките на сина.

# 682
  • Мнения: 8 475
Нали всички били с равни права, ама когато Али Ръза им налагаше остарелите си ценности, се имаше за Бог едва ли не.
Кои са остарелите му ценности?

# 683
  • Мнения: 23
  А сега кажете сега, от какъв зор Фикрет тръгва и тя за Истанбул?
В такъв момент семейството и има морална подкрепа от нея

# 684
  • Мнения: 23
Аз чакам Ледена кралица да каже отговорите ... на кого са снимките от загадките ... обеща да каже след края на филма. Ето : края на филма е факт вече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ама, че съм нетърпелива нали?
Тя каза 1та е на Ферхи 2рата  newsm78

# 685
  • Мнения: 9 990
те тези имат ли нормални моменти? Crazy
все са им "такива" моментите на тях  ooooh!

# 686
  • Мнения: 174
Мале, Хайрие ханъм щела да шие за пари, представяте ли си, аз не мога.
А тоя идиот взе и парите на Седеф, ужас.
И сега всички заедно ще му плащат бакиите.
Да ви задам един въпрос, защо трябваше Али Ръза да набута Шефкет  за глава на семейството, да му натресе всички разходи на мама, тате и зълви, заедно с тези на съпругата му, той съответно да не може да се справи и да затъне и всички сега да го спасяват.
За мен модела им на семейство е неуспешен, но и у нас в БГ ги има такива случаи, не само там.
И не съм съгласна, че заради един  прегрешил син, тр. да се лишат и дъщерите от наследство/единственото което имат  - къщата/
И Айшето заслужава ли да остане на улицата, тя пък няма грам вина

# 687
  • Мнения: 0
някой знае ли  кога се сдобряват Лейля и Неджля?
ББ За Неджля и Лейля - сдобряването
http://www.youtube.com/watch?v=bIZCQQ2d1lE&feature=related - от 3, 22 мин
http://www.youtube.com/watch?v=Zir_MGVHOWo&feature=related - от 2, 58 мин.

Листопадът става все по вихрен  Crossing Arms
ББ ферхунде е напуснала шефкет,направила аборт и си е взела жилище ?
-Неджля защо е в болница ?
-Най после започват летните епизоди (демек снимани през лятото)  hahaha

# 688
  • Мнения: 18
Нали всички били с равни права, ама когато Али Ръза им налагаше остарелите си ценности, се имаше за Бог едва ли не.
Кои са остарелите му ценности?

Всичко ако питаш мен.
Той въобще не ги подготви за големия град, ден след ден децата му прегрешават и опетняват името, една изневерява, друга се крие, трети краде, четвърти се жени без никой да знае ...
В последствие на което той нищо не прави само излиза на въздух, Хайрие си знае "Какво ще кажат хората" и си живеят с мисълта, че всичко ще се нареди и ще е както преди, да ама не!

# 689
  • Мнения: 23
Сега пък къщата щял да залага. Да го оставя да си троши главата, да си поеме отговорността. Цял живот ще го дундурка ooooh!
И аз ooooh!
  hahaha Тия са големи шматки, да не се била шашнала Хайрието си я оставиха да си дойде с автобуса и въпреки всичко тя се шашна. Са като заохка, нема спиране
Естествено,че ще се притесни тя му е майка все пак,колкото и да е сгрешил тя винаги си му остава майка

Общи условия

Активация на акаунт