Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 23

  • 35 581
  • 716
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 174
На мястото на Фикрет аз не бих тръгнала.
На моя брат някои от номерата на Шефкет не са му чужди, и не бих се трогнала въобще!
Тайна, толкава врата зееше, през нея избяга, явно некаква задна към градината

# 646
  • Мнения: 427
                На Оуз му гласят номер.Гаранция ,че ще се провали в подмяната на саката.

# 647
  • Мнения: 8 622
И като как го подкрепя? Тя си има вече семейство, а продължава да мисли за другото!За другото, в което я тъпчеха, използваха за слугиня и никой не я чуваше? Защо трябва да тръгна, ако сестра ми открадне пари?Тя да му мисли.
Е, има си ново семейство, но и другите и са семейство.
Тя не отива при тях, защото някой е настинал, все пак.
Аз пък бих отишла, ако науча такова нещо, затова я разбирам.

# 648
  • Мнения: 87
Къде съм гледала и аз, та не съм видяла тая врата? ooooh! Ara_bella, моята работа не я мисли, може пък да си има причина за такова отношение!

Може и да имаш. Фикрет няма обаче - тя беше в добри взаимоотношения с брат си, как да не му се притече на помощ

# 649
  • София
  • Мнения: 15 504
    Добре де, и като отидеш с какво ще помогнеш?Да седя и да казвам колко лошо е постъпил,да ги успокоявам,че всичко ще е наред, това с нищо не помага.

# 650
  • Мнения: 0
Останах приятно изненадан,че има и втора серия вече бях включил на биг брадър и пускам на бтв да гледам талантите и ХОП гледам джеврието  Laughing Laughing Laughing

# 651
  • Мнения: 174
Аз като видя, че някой е кривнал от правия път - му говоря до два пъти, после като загази, не търча да му съчувствам, мразя да съм права и да не са ме зачули.
Стане ли белята, файда от съчувствие няма
Честита ни 2-ра серия за вечерта

# 652
  • Мнения: 10
някой знае ли  кога се сдобряват Лейля и Неджля?

# 653
  • Мнения: 87
Останах приятно изненадан,че има и втора серия вече бях включил на биг брадър и пускам на бтв да гледам талантите и ХОП гледам джеврието  Laughing Laughing Laughing

Да, първо бяха обявили една, а сега изненада - две - но са много тъжни...

# 654
  • Мнения: 0
Останах приятно изненадан,че има и втора серия вече бях включил на биг брадър и пускам на бтв да гледам талантите и ХОП гледам джеврието  Laughing Laughing Laughing

Да, първо бяха обявили една, а сега изненада - две - но са много тъжни...

Маалко ама съвсем малко започнах да се отегчавам от тоя филм ама трябва да го следим к'во да се прави  smile3532

# 655
  • Мнения: 87
Много тягостно днес, ужас.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 2 365
И като как го подкрепя? Тя си има вече семейство, а продължава да мисли за другото!За другото, в което я тъпчеха, използваха за слугиня и никой не я чуваше? Защо трябва да тръгна, ако сестра ми открадне пари?Тя да му мисли.
Е, има си ново семейство, но и другите и са семейство.
Тя не отива при тях, защото някой е настинал, все пак.
Аз пък бих отишла, ако науча такова нещо, затова я разбирам.

И аз бих отишла.

# 657
  • София
  • Мнения: 15 504
   Я па я, не съм разбрала,че има и втора серия! ooooh!

# 658
  • София
  • Мнения: 8 172
Сега пък къщата щял да залага. Да го оставя да си троши главата, да си поеме отговорността. Цял живот ще го дундурка ooooh!

# 659
  • Мнения: 19
някой знае ли  кога се сдобряват Лейля и Неджля?
Ами с тия събития ледът между тях започва да се топи вече, солидарността пред новите изпитания надделява.  Peace Но по-специално ББ ще се сдобрят окончателно след като Лейля спасява Неджля от задушаване с газ в банята. Така бяха писали по-назад.

Общи условия

Активация на акаунт