Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 23

  • 35 571
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 2 352
  А сега кажете сега, от какъв зор Фикрет тръгва и тя за Истанбул?
В такъв момент семейството и има морална подкрепа от нея
И като се има в предвид ,че тя е най голямото дете и се чуства отговорна за тях. Според мен е нормално да е при семейството.

# 691
  • Мнения: 15 291
Голяма драма! Ферхунде беше много жестока към Али Ръза точно в този момент. Ако той й беше казал "вие сте си виновна" когато се домъкна пребита в къщи?!  Rolling Eyes И пак продължава със старите номера, но пред Яман не минава. Каква наглост! Shocked И се извинява, понеже не мина номера и "нали знаете колко ви обичам".  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ей затова не мога да я приема. Подла е. Шефкет е пълен мухльо. Грам достойнство и акъл няма.
Жалко за бебето. Дали ще го роди или ще го махне?!
Оуз ми хареса. Цялата му мафиотска същност се разпада пред сина му.
Много гадни серии бяха.

# 692
  • Мнения: 18
Голяма драма! Ферхунде беше много жестока към Али Ръза точно в този момент. Ако той й беше казал "вие сте си виновна" когато се домъкна пребита в къщи?!  Rolling Eyes И пак продължава със старите номера, но пред Яман не минава. Каква наглост! Shocked И се извинява, понеже не мина номера и "нали знаете колко ви обичам".  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ей затова не мога да я приема. Подла е. Шефкет е пълен мухльо. Грам достойнство и акъл няма.
Жалко за бебето. Дали ще го роди или ще го махне?!
Оуз ми хареса. Цялата му мафиотска същност се разпада пред сина му.
Много гадни серии бяха.

ББ : Прави аборт, Шефкет влиза в затвора и в последствие го напуска докато е в затвора и се изнася от къщата на Текин.

# 693
  • Мнения: 9 990
Има обаче малка разлика.Когато на Ферхи и казват, че е виновна-тя слуша, а се е случвало и да приеме истината.Докато другите все обидени го играят, когато им се каже истината.Ми да-от истината боли, ама дядото си е съвсем виновен.Не само за сина си.

# 694
  • Мнения: 8 545
Всичко ако питаш мен.
Той въобще не ги подготви за големия град, ден след ден децата му прегрешават и опетняват името, една изневерява, друга се крие, трети краде, четвърти се жени без никой да знае ...
В последствие на което той нищо не прави само излиза на въздух, Хайрие си знае "Какво ще кажат хората" и си живеят с мисълта, че всичко ще се нареди и ще е както преди, да ама не!
Ценностите му не са остарели, ами явно не е успял да ги внуши на децата си и те не се съобразяват с тях. Нещо му куца във възпитанието. Не знам.
Май трябва да мислим нова анкета. Наближаваме 50-та страница.

# 695
  • Мнения: 19
Ценностите му не са остарели, ами явно не е успял да ги внуши на децата си и те не се съобразяват с тях. Нещо му куца във възпитанието. Не знам.
Май трябва да мислим нова анкета. Наближаваме 50-та страница.
Не се безпокой, ако няма други предложения, ще пусна нещо от списъка с вече направените такива или ще измисля . Даже мислех този път да е изненада, ако никой не се сети да предложи нещо.

Въпросът е не само във възпитанието, но и в средата, и в самите личности на децата. Децата не са клонинги, те са си самостоятелни хора, които правят своя избор и носят своята отговорност за грешките си. А най-малко шантажистката, лъжкинята и използвачката Ферхунде има право да натяква на Али Ръза.

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 22:29 от soya-fen

# 696
  • Мнения: 15 291
ББ : Правиor=white]Прави аборт, Шефкет влиза в затвора и в последствие го напуска докато е в затвора и се изнася от къщата на Текин.

ББ  Може би така е по-добре. Трудно решение.

ама дядото си е съвсем виновен.Не само за сина си.

Виновен е, защото се намесва чак когато се обърне колата. А за да не го "ядосат" /сакън да не му се счупи хатъра/ криеха от него. Дори когато го научи, пак не направи нищо. Тежък човек /като характер/ е Али Реза.
Пред Джеврие обаче, Хайрието е китка.  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 265
НОВА ТЕМА  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 698
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Който се е захванал с комара, няма спирка. Сега като продадат къщата и му платят дълговете, после той като направи нови дългове, какво ще продават?

# 699
  • Мнения: 23
Всичко ако питаш мен.
Той въобще не ги подготви за големия град, ден след ден децата му прегрешават и опетняват името, една изневерява, друга се крие, трети краде, четвърти се жени без никой да знае ...
В последствие на което той нищо не прави само излиза на въздух, Хайрие си знае "Какво ще кажат хората" и си живеят с мисълта, че всичко ще се нареди и ще е както преди, да ама не!
Ценностите му не са остарели, ами явно не е успял да ги внуши на децата си и те не се съобразяват с тях. Нещо му куца във възпитанието. Не знам.
Май трябва да мислим нова анкета. Наближаваме 50-та страница.
Стига с това ''ИМЕ'' точно заради това се погубиха,винаги хората на първо място,а точно в такива моменти хората могат само да наредят,било то дали ще пуснат някой слух и ще опетнят името им и пак се опираме на тях ''хората'' абе живей си живота живей за себе си а не за другите

# 700
  • Мнения: 87
Анкетата може да е нещо такова - щяхте ли да останете при шефкет при тази ситуация и щяхте ли да задържите детето?

# 701
# 702
  • Мнения: 1 296
е не трябва ли още малко да поизпишем тази newsm78

# 703
  • Мнения: 4 076
Имам чувството,че на Тахсин започна вече да му писва...и с право.
Шефкет не само,че набута семейството си в такава каша и ги заряза като страхливец сами да се оправят,но е такъв егоист,че не им спестява дори неизвестността,страха,че с него нещо се е случило.
Ще ми звъни на Седеф-от какъв зор?Да се обади на тези,дето ги насади така.

# 704
  • Мнения: 265
Майтап ... само стресирах обстановката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт