Когато един мъж каже Не искам да си тъжна заради мен?

  • 7 497
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Според мен връзката е изчерпана ,а вие отчаяно се стремите да я закрепите и съживите.

# 16
  • София
  • Мнения: 23 151
Какво означават думите - "не искам да си тъжна заради мен"?
Оф, като студентка по едно време се мотаех с един тип, който постоянно ми повтаряше, че съм толкова най-най, че не съм за него. Постепенно разбрах какво означава, а именно, че господинът не е имал намерение да се задълбочава много във връзката и това е бил елегантен начин да ми го намекне. Един ден просто му съобщих, че не искам нито да го виждам, нито да го чувам повече  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 841
Като бягане от отговорност, като желание да не се обвързваме, като желание да не се обременяваме и задълбочаваме, като желание да не възлагаме големи надежди?

 bowuu Сама си си отговорила.

това, което ме учуди е че думите не съответстват на поведението...човек без никакви чувства, не би правил всички възможно за да те види, дребни неща, за да те зарадва...и това в продължение на доста време...

Би, би... Има два отговора. а) Хубав секс и б) Чувство за вина. А може и двете наведнъж.

Кофти работа, отдалече те подготвя... Изненадай го - скъсай ти с него  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: X
Хм, на мен ми звучи като - страшно си ми удобна в момента и много ми харесва да си влюбена в мен и на разположение, но в момента, в който се появи нещо интересно на хоризонта, ще си тръгна. И моля те, не плачи, защото все пак те предупредих.

Мда, с какви хубави думи заменяме голата истина.  Thinking

# 19
  • Мнения: 1 749
може да си има някоя "бивша", която в един момент да се окаже официалната настояща

# 20
  • Мнения: 0
Не мисля, че връзката е изчерпана. По-скоро няма начин да се задълбочи повече от това,което е. А мисля, че ако е искал да се разделяме щеше да ми го каже директно.

# 21
  • Мнения: 4 916
Означава, че този човек няма намерение да оставате заедно в бъдеще.


не знам как може някой да няма никакви чувства след толкова време...


Много лесно. Може никога да не е имал, може да са отминали... сексът и чувствата са отделни работи.
Не се надявай да ти каже нещо право в очите, докато има възможност да получава страничен секс.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 151
Не мисля, че връзката е изчерпана. По-скоро няма начин да се задълбочи повече от това,което е. А мисля, че ако е искал да се разделяме щеше да ми го каже директно.
Не разчитай изобщо на това и не си прави илюзии  Peace
Един влюбен, обичащ мъж се разпознава отдалече. И в една хубава, щастлива връзка самата ти никога не би си задавала и измъчвала от подобни въпроси.

# 23
  • Мнения: 4 841
Не мисля, че връзката е изчерпана. По-скоро няма начин да се задълбочи повече от това,което е. А мисля, че ако е искал да се разделяме щеше да ми го каже директно.

Самозалъгваш се. Типично.
Той не ти казва "Искам да прекъснем връзката СЕГА", напротив - със сигурност не иска. Той ти казва, че ще я прекъсне в първия възможен момент, когато му се появи по-добра възможност. Има разлика.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 666
И в една хубава, щастлива връзка самата ти никога не би си задавала и измъчвала от подобни въпроси.


Точно. А това за дребните жестове и подкрепата ми звучи като сламката на удавника. Казвам го от личен опит и много добре те разбирам - самата аз от любов се опитвах да съживя някаква връзка, за която с душата си много добре знаех, че е приключила, и просто познах себе си в тази тема. Измъчвах се... срам ме е да си призная колко време  Embarassed, правих се на сляпа и глуха и не исках да разбера това, което всички ми казваха и беше очевидно.

Да прекратиш връзка, докато все още обичаш човека - това е много трудно и болезнено. Но е по-добрият вариант, отколкото да стоиш в такава връзка. В това се убедих от личен опит. Когато най-после взех решение, животът ми се промени рязко и към по-добро.   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 965
това, което ме учуди е че думите не съответстват на поведението...човек без никакви чувства, не би правил всички възможно за да те види, дребни неща, за да те зарадва...и това в продължение на доста време...

Напротив.
Много е възможно да иска да те види и да прави жестове, заради собственото си удобство, а не специално за теб.
Не казваш дали е обвързан. А от колко време сте в това положение? Какви бяха преди това отношенията ви? Имали ли сте предишни връзки? На каква възраст сте? Ти как гледаш на вашите отношения? От всичко зависи.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 957
Не мисля, че връзката е изчерпана. По-скоро няма начин да се задълбочи повече от това,което е. А мисля, че ако е искал да се разделяме щеше да ми го каже директно.

Самозалъгваш се. Типично.
Той не ти казва "Искам да прекъснем връзката СЕГА", напротив - със сигурност не иска. Той ти казва, че ще я прекъсне в първия възможен момент, когато му се появи по-добра възможност. Има разлика.

И моето мнение е такова. Повярвай ми, момиче, че тая песен съм я слушала няколко пъти, в различни изпълнения. Само първия път се вързах. Буквално същите думи. Означават само и единствено едно - когато поискам, ще си тръгна, но няма да съм виновен, защото съм те предупредил.
И запомни нещо - единици са мъжете, които говорят директно, когато знаят, че ще разстроят жена. Бившият ми даже се разведе с мен недиректно!

# 27
  • Мнения: 0
Обвързан е....

# 28
  • Мнения: 0
Това ми го казва винаги когато поискам нещо повече...вече няколко пъти ми го казва в продължение на няколко години...

# 29
  • Мнения: 2 139
Женен е, така ли?

Общи условия

Активация на акаунт