Когато един мъж каже Не искам да си тъжна заради мен?

  • 7 498
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X

Ох, това е толкова клиширана история, че чак се чудя защо питаш.
Ако оставиш за момент чувствата си настрана, картинката е кристално ясна. Стегни се и приключвай с тая работа. Човекът го е казал любезно, но безкрайно ясно - не очаквай да стане чудо и да бъдете заедно. Животът е прекрасен и е пълен с необвързани мъже, в които да се влюбваш.

# 46
  • Мнения: 4 668
Според мен значи , че по елегантен начин ти казва , че повече не иска да е с теб !

# 47
  • Мнения: 364
Означава *Искам секс, но не очаквай друго от мен, защото съм задник, въпреки че не искам да съм такъв*.

# 48
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Означава *Искам секс, но не очаквай друго от мен, защото съм задник, въпреки че не искам да съм такъв*.

Лили-Лу, комплименти за впечатляващо точния превод в ефир!   bouquet Съгласна 100 %.

Cuore, позволих си да прегледам другата ти тема, за тайната любов.
Извини ме, любов това едва ли е, от твоя страна звучи като обсесия, от негова - злоупотреба. Разбирам напълно как се чувстваш - накратко, в момента си в ада. Почти ми се доплака, когато прочетох постовете ти.

Моите впечатления от теб са, че си успешна, интелигентна, привлекателна млада и емоционално уязвима жена, която винаги се е радвала на внимание от страна на другия пол. Основната ценност на този мъж е в това, че - за разлика от другите - успява да те отхвърли, макар и не напълно, колкото и парадоксално да звучи. Мисля, че си в ужасна депресия и трябва да предприемеш някакви активни мерки. В духа "с резки движения в обратната посока". Този човек злоупотребява с теб от години, а това, което те владее, е по-скоро стокхолмски синдром, отколкото нещо друго. Стискам палци да успееш! 

# 49
  • Мнения: 2 448
Означава, че просто не може да бъде с теб, така както заслужаваш. Че хем му е хубаво с теб, хем се чувства виновен за твоите чувства, хем за своите, че не може да си ги отстоява поради обстоятелствата и е в задънена улица.

Ти си реши какво можеш да понесеш и какво искаш. Дали него с това,което може и не може да ти предложи или нови надежди за някой друг.

# 50
  • София
  • Мнения: 8 045
Означава мушкато и бегония и момина сълза за украса.
Съжалявам за клишето, но и лафът, използван от господина, е изтъркан до безумие. Беж, краченца, беж.
Разбира се, сега изобщо няма да ме разбереш, защото си "вътре", но след време ще осъзнаеш класиката в ситуацията.

# 51
  • Мнения: 1 290
Дааам, тази връзка е започнала да му тежи в един момент. Търси начини да се отърси от нея. Мисля, че просто е изстинал към теб.
Този мъж търси нещо ново, като преживявания, но понеже го има субективният фактор на уважението към чувствата ти, загатва елегантно, че скоро може да прекрати отношенията ви.
Моят съвет е да не се превръщаш в заложник на тази връзка.  Peace

# 52
  • Мнения: X
1-во категорично означава, че не желае да е с теб.
2-ро неиска това да му тежи на съвестта.

# 53
  • Мнения: 107
Имаш ли още работа? Добре ли си? Приятелите? Друго не бих ти писала, още по-малко за този муньо, който май само ти боготвориш. Ясни са ми такива като бял ден. Пратиш ли го "на кучето в г..а" , знаеш ли как бързо "ще си глътне поезията" и ще се изразява по-ясно и прагматично?

# 54
  • Мнения: 59
Означава, че всъщност не жените не знаят какво искат. Не искал да наранява... ц ц ц  щях да кажа нещо  ooooh!

# 55
  • Мнения: 593
Скромният ми опит показва, че става дума за страх от обвързване.
Някога имах такъв партньор. Въпреки че имах силни чувства към него, имах усещането, че не се държи адекватно в нашите отношения. Трябваше аз да реша. Оставих го.
Някои хора като че ли никога не порастват...

# 56
  • Мнения: 473
Не мисля, че връзката е изчерпана. По-скоро няма начин да се задълбочи повече от това,което е. А мисля, че ако е искал да се разделяме щеше да ми го каже директно.
От опит ти казвам,че мъжете никога не говорят директно.Този господин просто те манипулира много елегантно.

# 57
  • Мнения: 230
разкарай го!!!!

# 58
  • Мнения: 0
Това ми го казва винаги когато поискам нещо повече...вече няколко пъти ми го казва в продължение на няколко години...
doh
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт