Отговори
# 735
  • Мнения: 157
Мили мамчета нашата любима вестителка Metchopooh е родила днес (30.04) в 11:55 момиченце -Алиса, с манекенските мерки 50см и 3.000кг. Пише че е родила за 2 часа и че са добре с малката. Поздравява всички!

Честито бебче мила Metchopooh ! Нека малката Алиса да има много късмет, да ви прави винаги горди родители!
Бързо възстановяване на теб  Hug

# 736
  • Мнения: 20
здравейте момичетааааааааааааааа  Hug
 и аз се завърнах вече с дъщеричката ми, вчера се прибрахме, тя е добре много слушка детенцето за сега, а мама и се плаче
БУМЕРАНГ МОЛЯ ЗА ПОМОЩ, появи ми се бучка на едната гърдата точно в деня когато ми се спусна млякото, докато имаше само коластра я нямаше, и сега слагам горещи компреси преди всяко кърмене и давам първо тая гърда после другата, при другата млякото си тече по лесно и повече като количество, след кърменето изцеждам, купих си и лецитин но незнам дали е същото , на това пише хранителна добавка 60 капсули по 250 мг, и взех да ги пия, искам да ме посъветваш повече за това дали след като се напари добре мястото се масажира и как точно, ще ти бъда много благодарна

честито на новите мамчета, ще ме извините че не ви поздравявам поименно но признавам си не съм изчела всичко изписано, да са ви живи и здрави дечицата, няма по-голяма радост!!!!!

друг път ще пиша за раждането , само да ви кажа че ако се бях забавила 15 минути бебка щеше да се роди в колата  #Crazy

# 737
  • Мнения: 20
честито на мечо пух, да ти е жива и здрава принцесата

# 738
  • Мнения: 1 350
Ехееее,честито бебече на любимата ни вестителка  Hug
Нека малката Алиса да е жива и здрава и да носи само радост и щастие на мама и тати Hug
Аз все забравям да питам ,като слагам бебко да спи ,го слагам примерно на лявата страна.На следващото спане го слагам на другата страна.Това грешно ли е ? не мога да стоя и да отброявам 3 часа за да го обърна  newsm78 А през нощта как ги обръщате ?Ние се будим понякога и на 5 часа да ядем ,не мога да се будя само за да го обърна на другата страна newsm78

# 739
  • Мнения: 2 494
Ехааааааа МЕЧОПУХ, СИЛВИ, ЧЕСТИТО ДЪЩЕРИЧКА!!!!!!!!!! Много да ви радва и да е прекрасна малка кукла като кака си!!!!!!!!!!

# 740
  • Мнения: 6 025
МЕЧОПУХ  Честита дъщеричка ! Да бъде жива и здрава и много да ви радва!

# 741
  • Мнения: 1
 newsm44   Силви, честита дъщеричка Алиса!  Hug Да ви е жива и здрава, а също и палава и много да ви радва! 
Днес мойта бебка стана на един месец! Вече е голямо момиче!  baby_neutral

# 742
  • Мнения: 265
Честита дъщеричка Мечопух, все пак роди последния ден на април Wink, да е жива и здрава и много да ви радва.


# 743
  • София
  • Мнения: 1 621
Честит голям син Радослав на мама desi_georgieva!
Честита госпожица Алиса на мама Metchopooh!
Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват!  bouquet



anni2002, радвам се, че очичките на Ивет са добре, тя е борбено момиче! Peace

На малчо от вчера му капя капки в очичките и видимо нещата се подобряват. Peace

За давенето- и моя няколко пъти вече се задави, много е гадно, уж много внимавам, ама то лакомо момче.

За кожичката- и нашия почна да се бели и мажа с олиото на Бюбхен-има ефект.

Хубав слънчев ден на всички! Hug

# 744
  • Мнения: 0
Хайде, да продължаваме с поздравленията в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт