90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №93

  • 23 515
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Missy8008 изумена съм каква приятна промяна има от преди и сега. Радвам се за постигнатото. Самочувствието е друго. Наслаждавай се на успеха.
mama Svetla, Do de qE, darito71 - добре дошли. На правилното място сте и в по-добрата компания
gelika, marettto, ladena - благозаря за закуската. За всекиго по нещо (така и не се научих да качвам снимки  Sad )
Валенце - стискам палци водният ден да отмине безпроблемно
ladena - от ниското кръвно се получава този дискомфорт, дори протича с гадене, а може и захарта да ти е паднала. следиш ли си изпитата вода?
Alayna - момичетата са отговорили, че болките в главата са от изхвърлянето на токсините. Когато правих прочистването по метода на д-р Михайлов имах главоболие и оттам разбрах защо се появява. Отминава, но ...

А иначе съм белтъчен ден. Отчет: З-2 кивита, О - 2 Активии натурални, за вечеря не съм измислила нищо. Мисля да си направя сирене на тиган или във фолио. Ще реша по-късно. 8 дена кантара не помръдва, но и в това има нещо положителлно - поне няма + .  Joy

Vessi27 не мисля, че е разумно да подлагаш организма си на такъв стрес. хубаво би било да си спазваш дните в режима, без да пропускаш нито един или да ги сменяш.

# 691
  • Мнения: 0
Vessi27 плодовия ден няма да ти попречи на лунуването,просто приемай плодовете под формата на фрешове.

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 204
Здравейте!От днес и аз започнах.Дано да успея да спазвам всичко, засега съм се надъхала.Дано устискам ,че това е последен шанс.За последните 3-4 години съм качила 15 кг.Много искам да смъкна 10кг и като ви чета се обнадеждавам.Започвам точно със 65кг .Ще следя  и темичката.А понеже още не съм много добре запозната искам да питам мога ли вместо плод за закуска да изпия един сок(в диетата пише ,че замества едно хранене)И още нещо в белтъчния ден интервала трябва да е 4 часа м/у храненията.Ако съм обядвала по раничко може ли да речем в 16 часа да хапна морков или ябълка.Обяда ми днес беше печено пилешко месо със салата краставици и домати.И вечерта ще е същото.За утре съм си подговила боб.
Благодаря предварително! Grinning  А и още нещо неразбрах за кафетата до колко са позволени(аз го пия без захар по -принцип).

# 693
  • Мнения: 280
Здравейте и добре заварили!
От 8 дни спазвам режима и реших да дойда при вас за съвети за меню и подкрепа. Това е третия път, в който го "започвам". Слагам го в кавички, защото първите два се отказвах на десетия ден и неминуемо връщах свалените килограми. Надявам се този път да съм по-упорита.
Изяснете ми нещо, моля - като че ли разбрах, че по филия хляб може да се яде всеки ден, или греша? Защото малко по-нагоре пък прочетох, че хлябът е позволен само във въглехидратния ден.
Тъй като за мен кафето е емоция и удоволствие, а го пия и със захар, и със сметана, мисля да не се отказвам от този навик...пък да видим. По едно-две на ден Embarassed

# 694
  • Мнения: 181
denima, добре дошла.  Hug А сега за въпросчетата:
1/ За закуска можеш да изпиеш сок, но той трябва да бъде фреш, а не натурален или друг.
2/ В белтъчен ден може да се хапва 4 часа след поемане на белтъчна храна, т.е., ако обяда ти е бил в 12, в 16 имаш право на плод, но ако много прегладнееш. Иначе не си е по правилата.
3/ За кафетата не зна колко са позволени. Аз лично до преди 3 седмици пиех по 2 на ден - за закуска и около 16 часа. Не ми се е отразило положително на лентичката. Мисля, че не е проблем кафето. Още повече, че единствено кафето не се приема за храна.
Успех ти пожелавам  Peace

# 695
  • Мнения: 181
Zlati, добре дошла и на теб   bouquet
За кафето - не го спирай, но в белтъчен ден имаш право да сложиш сметана само, а във въглехидратен - зхар. Аз винаги пиех кафето с мляко и захар, но от началото на режима го пия чисто - до преди 3 седмици, когато го спрях де, но както и да е. Ако продължиш със сметана и захар всеки ден, всеки ден ще си в нарушение на режима. Никой не може да ти каже дали това ще ти се отрази на свалянето при теб или не.
За хлябът наистина пише, че в белтъчен и бобов може, но само в началото, докато пребориш големия глад. След това хапваш без хляб. Аз от началото на диетата хляб хапвам само във въглехидратен. С времето се свиква на по-малко храна.  Успех ти пожелавам Peace

# 696
  • Мнения: 7
Здравейте! Появявам се отново... Последната ми 4-ка беше много тежка... и с много нарушения Simple Smile особено вчера... Simple Smile Но както и да е... може би заради МЦ... Да се похваля... като се мерих в петък бях 57,300 Simple Smile Доволно Simple SmileПак не е много на фона на останалите, но се радвам Simple Smile
к(Р)оки, да ти кажа честно нямам кантар вкъщи и може би това ме спасява да не откача Simple Smile Не съм забелязала да съм зациклила Simple Smile то аз като цяло за 40 дни съм свалила 4 кг, което не е кой знае какво Simple Smile
missy, 1 мин се чудех дали не си сгрешила снимките, направо ме разби Simple Smile този кашкавал, за който си писала ... ще го видим довечера Simple Smile
Честито на всички за минусчетата и за успешното преминаване на водния Simple Smile Аз след моята нощ на водния не знам какво да правя за 2-рия... Ще се спазва, но може би ще има и няколко лъжици мед Simple Smile Това е на 13,05 де... има време ... Simple Smile
за днес - белтъчен: з-портокалов сок; о-п0ечени чушки с яйца и сирене и доматен сос Simple Smile + 6 сушени сливи Simple Smile в-или същото или кашкавалче на тиган Simple Smile

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 204
denima, добре дошла.  Hug А сега за въпросчетата:
1/ За закуска можеш да изпиеш сок, но той трябва да бъде фреш, а не натурален или друг.
2/ В белтъчен ден може да се хапва 4 часа след поемане на белтъчна храна, т.е., ако обяда ти е бил в 12, в 16 имаш право на плод, но ако много прегладнееш. Иначе не си е по правилата.
3/ За кафетата не зна колко са позволени. Аз лично до преди 3 седмици пиех по 2 на ден - за закуска и около 16 часа. Не ми се е отразило положително на лентичката. Мисля, че не е проблем кафето. Още повече, че единствено кафето не се приема за храна.
Успех ти пожелавам  Peace
Благодаря за бързия отговор Ще гледам да спзвам всичко.Занапред може да имам още въпроси.Надявам се да ме изтраете докато влезна в час. Embarassed

# 698
  • Мнения: 0
за днес - белтъчен: з-портокалов сок; о-п0ечени чушки с яйца и сирене и доматен сос Simple Smile + 6 сушени сливи Simple Smile в-или същото или кашкавалче на тиган Simple Smile
zvun4e- всичко ок,ама тези сушени сливи не са били на място.Много пъти се е обсъждало тук,че всяко  консумиране на храна,която не е позволена за деня е Огромно прегрешение, а не малко,защото количеството било мъничко...
denima-ако кафето е без захар не мисля,че е проблем да се пие по няколко пъти на ден...

# 699
  • Мнения: 7
vili choleva, аз пък имам спомени, че може да се приемат сушени плодове независимо от деня... в смисъл... това са плодове, да сушени, да повече калорични, но плодове и още на първа страница пише, че могат да се консумират, тъй че не разбирам какво нередно виждаш тук... "Може да включите и сушени плодове." - това е от първата страница...
както и да е...

# 700
  • Мнения: 0
zvun4e -аз не исках да те засегна по някакъв начин,а да доуточня, моля да ме извиниш  ако така си се почуствала.....
А ето копирах цитат от първа старничка:
В деня, в който консумирате само плодове правете това по-често: промеждутъкът между храненията трябва да бъде минимум 2 часа. В началото на диетата ще хапвате повечко плодове, за да не се чувствате гладни. Но когато свикнете с този режим, апетитът ви ще намалее. Плодовете са задължителни. Изберете си ги по ваш вкус.
Може да включите и сушени плодове. Отделете си 8 сушени плода-това е предостатъчно. Те стават собено вкусни, ако предварително ги накиснете във вода, за да станат по-меки. Дъвчете ги бавно. Сушените плодове трябва да се измият добре преди консумация, за да може и водата, в която са били накиснати да става за пиене след това.
В плодовите дни консумирайте и ядки и семена. Купете си 100 гр. пакетче и го разделете на 4
части. Ядките и семената съдържат мазнини – макар и растителни, но в големи количества не е желателно да се консумират. Солените и печени ядки са недопустими. Ако не обичате ядки ги заменете с плодове – свежи или сушени.
Отнася се само за деня на плодове

# 701
  • Мнения: 0
Здравейте!
Досега само ви четях, но реших да се запиша в темата и аз.
От 20 април започнах.До тук съм -2кг.

Днес трябваше да бъда на въглехидрати, но нещо се обърках и ядох на закуска-две ябълки, на обяд-ягоди и киви.Каква да ми бъде вечерята?
Да продължа ли като ден на плодове, или да вечерям въглехидрати./Не ми липсва хляба, нито шоколада/.
Моля дайте ми съвет!

# 702
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Днес трябваше да бъда на въглехидрати, но нещо се обърках и ядох на закуска-две ябълки, на обяд-ягоди и киви.Каква да ми бъде вечерята?
Да продължа ли като ден на плодове, или да вечерям въглехидрати./Не ми липсва хляба, нито шоколада/.
Моля дайте ми съвет!

Не е хубаво да се разменят дните. Според мен най-редно ще е да си направиш въглехидратна вечеря (която не се изчерпва като варианти само с хляб и шоколад).

# 703
  • Мнения: 31
Днес трябваше да бъда на въглехидрати, но нещо се обърках и ядох на закуска-две ябълки, на обяд-ягоди и киви.Каква да ми бъде вечерята?
Да продължа ли като ден на плодове, или да вечерям въглехидрати./Не ми липсва хляба, нито шоколада/.
Моля дайте ми съвет!

Не е хубаво да се разменят дните. Според мен най-редно ще е да си направиш въглехидратна вечеря (която не се изчерпва като варианти само с хляб и шоколад).

MARIA, Съгласна съм с Нощни очи! Peace

# 704
  • Мнения: 224
искам да ви се оплача, много ми е лошо и ми се гади жестоко. В 12 обядвах ориз(който понеже беше варен с пиле, по-късно разбрах че не е бил много режимен, но......) преди 1/2 час обелих на малкия един морков да си чеше венците и ....изглеждаше толкова вкусен, че след като дребния се наигра с него го......изядох  Embarassed  Бяха минали 3 часа, но си мисля че стомахът ми е свикнал да яде само на обед и вечер. Много ми е лошо Sick

Общи условия

Активация на акаунт