90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №93

  • 23 513
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Нощни очи , missy8008, благодаря ви за бързият отговор.   bouquet
Моите колебания не са да разменя дните, а да пропусна въглехидратният ден.

# 706
  • Мнения: 31
Аз не бих го пропуснала, но ти си знаеш...

# 707
  • Мнения: 3 294
Здравейте , момичета , ще се наредя и аз във вашите редици , че трябва да се стегна за лятото , а покрай мен се надявам да се стегне и мъжо  Mr. Green Прочетох първата страничка с инфото , но най-вероятно ще имам питания . До колкото разбрах се редуват четирите дни  белтъчен  , бобови и варива , въглехидратен и плодов и после наново  Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 19
здравейте момичета Hug
аз ще се върна тук на 10 май,сега само ви наблюдавам и  се радвам на успехите ви  bouquet
Do_de_gE  Hugмъжете много лесно смъкват килограмите (което много ме нервира #Cussing outмразя гииииии,не е честно) и то точно около корема с малка хранителна промяна.Моят мъж на мястото на плодовия прави още един белтъчен,т.е. 2 белтъчни,1 бобов и 1 въглехидратен,но това  за нас  Naughty.Може да види и режима на Монтиняк,който е също от типа на разделното хранене и за мъжете е идеалния режим.
Успешен ден и мнооооого минуси  bouquet

Това с двата белтъчни е добра идея  Peace

Благодаря на всички за милото "посрещане"  Hug Ще се отчитам от време на време с резултатите, но няма да ви пиша дневното си меню защото ще се уплашите  Mr. Green Не спазвам часовите граници много много и количествата на храната, но пак си ми върши работа.

# 709
  • Мнения: 181
Благодаря за бързия отговор Ще гледам да спзвам всичко.Занапред може да имам още въпроси.Надявам се да ме изтраете докато влезна в час. Embarassed
За това сме тук  Peace

*MARIA*, добре дошла! Много успехи ти желая! Продължаваш с въглехидратна вечеря.  Peace
Mindi, добре дошла и на теб. Много успехи и минусчета  Peace

# 710
  • Мнения: 0
Добре дошли на новите момичета!Пожелавам ви успех!   bouquet
Отчет за днешния ми плодов,общо за деня-3 ябълки,2 кивита и 50гр. лешници и орехи(смес).
Снощи се чувствах ужасно от тези шоколадови квадрати,мисля че доста дълго време няма да хапна нищо сладко.

# 711
  • Мнения: 8
vili choleva  Hug, как си мила? Още малко и свършваме. Peace
Хипопотамче, губиш ми се нещо! Hug
Дики,sunshinebg  браво!  bouquet
marettto , спокойно, ако си стриктна няма как да не дойдат резултатите. Peace
Ladena  , може да е нещо инцидентно, но ако се повтори, веднага на лекар. Naughty
sunnytania Hug расмя ме. Правилно, от двете злини, по-малката! hahaha
tsvetljak Hug, както винаги, точна! Peace
My*blueberry*nights , аз освен лентичка шоколад нищо сладко не мога да ям, става ми зле. Sad
Добре дошли на новите и успех. Peace
 

# 712
  • Мнения: 0
здравейте момичета, днес съм на варива
режимно

9ч портокал
12.30ч задушени картофи със салата маруля
19ч задушени картофи със зелена салата с домати и краставици Simple Smile)

Нямам търпение за утре , че глад ме гони, което е добре, дано отслабвам. Кантара все ощене мърда Simple Smile ще пробвам апк след плодовия

# 713
  • Мнения: 0
Днес Бобов ден -режимен З-банан и кафе О ориз със зеленчуци и салата краставици и домати В ориз с лапад и коприва и салата краставици и домати. И мен ме гони зверски глад днес не мога да се позная,но не съм прегрешила,но аз и спрях и цигарите и може би това е причината.... Лека вечер  Hug

# 714
  • София
  • Мнения: 9 905
Добър вечер!
Мина водния ден,никакви прегрешения и съм доволна.

# 715
  • София
  • Мнения: 12 568
Днес бе един гаден въглехидратен ден.

Закуска нямаше.
Успях да обядвам чак в 14 часа - 2 филии с лютеница и зелева салата
Вечеря -20 часа - 2 филии с лютеница и зелени маслини

# 716
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Здравейте, поздрави на преплувалите днешния ден.
Аз завърших белтъчния си ден успешно и по план. За вечеря си направих сиренце на тиган. Страхотно е, но бях толкова гладна, че не ми се чакаше да получи коричка. Но пак беше вкусно. Сладки сънища и да слабеете.

# 717
  • Мнения: 280
Благодаря за посрещането.
За кафето със захар и сметана ще рискувам. Поне в началото, пък ще се наблюдавам как ми се е отразило. Не съм си измервала сантиметрите, може би ще е добра мотивация.

А да питам - когато денят е плодов може ли за вечеря да се хапне зелена салата, или всички хранения трябва да са еднакви - в смисъл само плодови?

# 718
  • Мнения: 5
Ех Гелика твоя край наближава мила,а след това и моят.!Не си поставям цели за смъкването,но до тука съм доволна.Все пак съм на 45 год.Не съм като по-вечето!Нали?С РХ мисля да смъкна още.Знаеш моята работа каква и успявам!
А сега ви оставям и отивам да гледам КОНЦЕРТА ЗА ГОГО И ДА ГЛАСУВАМ В ПОМОЩ ЗА НЕГО!

# 719
  • Мнения: 0
sunnytania пих доста вода последните дни. Но нещо от кръвното ще е. вече съм ок.  Mr. Green

Да се отчета и за днес: белтъчка:

з. Сок от ябълки, НЕ от кутия! + кафе
о. 2 яйца, 1 домат, 1 краставичка, 2-3 парчета сиренце и толкова кашкавал.
в. 1/2 от комплект пилешки гърди + гъби на пара + сметана за готвене + малко сирене и салата от
домати и краставици и 2 маслинки. + прегрешението ми за днес: 1/2 чашка червено вино.

Изпила съм повече от 2л. вода.  Crazy
Пред МЦ съм и ми е много подуто...  Sick Sick Sick
След 1 седмица съм на воден - другия вторник; някой друг?

Общи условия

Активация на акаунт