90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №93

  • 23 514
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 098
Отчет за днес - белтъчини:

З: 2 банана
О: сирене в гювече, шопска салата, купичка кисело мляко
В: 3 варени яйца, зелена салата

Злати, може салата, но трябва да е неовкусена. Аз лично хапвам само плодове и ядки, че ми е странно да ям неовкусена салата.

Ладена, и аз съм на 04.05. Доста сме за тогава, ще се справим.

# 721
  • Мнения: 0
Ето и моя отчет за днешния белтъчен ден:
З - ябълка
О - яхния с 3 малки кюфтенца и салата от краставици
В - пилешко бутче със зелена салата и 1 яйце
Сега като го написах доста ядене ми се вижда, че съм ияла днес  newsm78.
Но пък за сметка на това днес бях на аеробика, така че съм израсходила малка част енергия   animal085
Привет на всички нови кандидат фиданки. Добре дошли при нас  newsm51

# 722
  • Мнения: 295
Ладена, хич няма да ти броим прегрешението, не стига че е едва половин чашка, ами и червеното вино е антиоксидант  Hug

Злати, аз в два плодови си ядох направо овкусена салата. За тези 40 дни имах два наистина трудни плодови дни  Sad През останалите ям пак салата, ама плодова  Wink

Май блубери, като ти прочетох впечатленията от квадратите ми се дояде, добре че утре съм въглехидратна, ще се правят значи, няма как. Ние и двамата с мъжа ми обожаваме сладко, за това до сега само два пъти сме си позволили сладкиш, защото се уливаме.
Я кажете какво количество излизат тези квадрати?

Миси, резултата е просто очеизваждащ!!! Поздравления, постигнала си наистина много!

И момичета аз пак с един въпрос относно менюто  Embarassed
Утре, както казах сме въглехидратни и искам от сутринта да направя някакви солени кифличкииии. Представям си ги едните пълни с гъбки, например /те са за мен, че мъжът каза че не иска и да чува вече за гъби. Аз почнах да ги слагам във всяко ядене  Mr. Greenи и другите или без нищо или, евентуално намазани с маслинова паста или пък със спанах  newsm78 не че и с маслините не се уливам напоследък  Embarassed
Та, да имате някакви идеи?

# 723
  • Мнения: 31
К(Р)оки, виж тези питки на Карина: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.60
Аз ги пробвах и много ми харесаха

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Благодаря за посрещането.
За кафето със захар и сметана ще рискувам. Поне в началото, пък ще се наблюдавам как ми се е отразило. Не съм си измервала сантиметрите, може би ще е добра мотивация.

А да питам - когато денят е плодов може ли за вечеря да се хапне зелена салата, или всички хранения трябва да са еднакви - в смисъл само плодови?

Добре дошла и от мен  bouquet

По темата нищо няма да казвам, че последните 2 дни на еленския балкан ми бяха толкова грешни, че чак Дявола би се засрамил Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 9 905
Да се отчета след втория воден ден.
Общо свалени дотук -12кг.За първи цикъл-7кг,за втори-5кг.Целта ми е 15свалени кг за цялата диета и после да продължа с РХ,за да мога до края на годината да сваля още 5кг.Мисля,че последния цикъл три килца няма да ми се опрат. Grinning
Питките на Карина са наистина много хубави.ама с това олио отгоре знам ли...малко тежки ми се виждат.

# 726
  • Мнения: 1 234
Добро утро, фиданки  Hug
Злати, добре дошла при нас и успех Simple Smile Ако можеш да я ядеш неовкусена салатката хапвай смело, аз лично от неовкусените зеленчуци мога да ям само краставица и домат, но в този ден основно наблягам на плодовете, ядките, сушени плодове, и без това ги обичам много.
к(Р)оки , квадратите стават една тавичка, все едно си правиш обикновен сладкиш, или около 12 мъфина. Аз за предния въглехидратен ден правих от тесто за мекици кифлички, за мен без пълнеж, само с поръска сусам, и отделно гъби задушени с лук. От рецептата на Карина също можеш да си направиш кифлички с пълнеж от гъби и лук, например.
Валенце, давай все така  Hug Ще ги свалиш 2 кила, че и още. Аз първия път свалих над 16 килца като правих режима.

Днес аз съм от плуващите  Laughing

# 727
  • София
  • Мнения: 84
Добро утро, момичета! Днес моя благоверен има рожден ден и ми се иска да ви почерпя подобаващо:
За белтъчните

За бобовите

За въглехидратните

За плодовите


Аз днес подходящо съм белтъчна та ще има какво да си похапна довечера  Laughing Надявам се само да устоя на тортата  Blush

# 728
  • Мнения: 224
My*blueberry*nights мислех за днес и аз да си ги направя тези шок. квадрати, но след като казваш че ти станало лошо се разубедих, понеже се познавам каква съм ламя спаска и като знам, че нещо е направено за мен ....няма да заспя докато не го изям. Мисля, че за мен варианта е да си взема някакви вафлички колкото и да се водят нережимни /което много ме съмнява, защото яйцата на прах надали са яйца/ и дака да си укротя глада Peace
sekyiwa доста време задържаш кг май. Защо не пробваш 1-2 дни ограничаване на порциите, да мръдне малко и тялото да се отпуши newsm78 . Мен като ме гони глад.......не отслабвам.........
Валенцето браво за волята за водния и за свалените кг.
Сега отчет за вчерашния ми бобов. След като хапнах към 16 часа 1 морков и имах позиви за Sick не ми се ядеше за вечеря и хапнах само зелена салата, което е единственото хубаво нещо отцялата случка.
Повече никакви междинни похапвания  Peace
Лек ден!

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 204
Да се похваля вчера като за първи ден мина доста успешно,въпреки че свекървата имаше р.ден одържах фронта
З-Кафе
о-пилешко със салата
в-същото като обяда само ,че наблегнах на салатата
пих и доста вода все пак бях на рожден ден LaughingА парче от тортата ще си оставя за утре. EmbarassedВъглехидратния.
Днес съм на боб.Закусих с кафе и ябълка.Стискайте палци да влезна в ритъм ,една приятелка е от 12 дена и е доволна.Не съм я виждала тия дни ,но имало ефект при нея.Дано ми се получи PraynigСкачам на велоергометъра да повъртя.
Успешен ден на всички!

# 730
  • Мнения: 31
Браво, Валенце, отличен резултат  Peace Няма начин да не постигнеш целта си

# 731
  • Мнения: 112
martin4e , приятно плуване Hug
Дики , да ти е жив и здрав благоверния и много да те слуша. Мерси за почерпката, възползвах се само от плодовете - днес съм Плодова.  Лек ден на всички!

# 732
  • Мнения: 99
Фиданки-сладуранки каня ви в новата тема и на всички желая много свалени килца, растящо самочувствие и приятни емоции  Hug
НОВА ТЕМА  bouquet Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 84
martin4e , приятно плуване Hug
Дики , да ти е жив и здрав благоверния и много да те слуша. Мерси за почерпката, възползвах се само от плодовете - днес съм Плодова.  Лек ден на всички!

Много благодаря! Дано да слушка както досега  newsm53

# 734
  • Мнения: 36
Добро утро, момичета Simple Smile

Отчет за вчера - плодов - една ябълка, един банан, три мандарини и около 100гр ядки. Не знам много ли е, малко ли е, но съм доволна. Днес ми е леко и приятно.

Днес закусвах ябълка, за обяд мисля кюфтета със зеле и моркови, вечерта пилешка пържола на скара с краставици.

Интересно, че не чувствам глад вечер, свикнала съм да вечерям доста късно  newsm78 Дано да продължи. Засега режимът не ме ощетява, приятен, лесен и достъпен, затова мога да кажа на всички, че това е правилното място.

Успех на всички днес, особено на водните!

Общи условия

Активация на акаунт