Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 797
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Ами почва след това да ми пари отдолу, по време на самия секс също имам парене,а по принцип имам и бяло течение.Говорила съм с лекаря, доста глобули слагах за течението, но не помагат кой знае колко, та така, некомфортно ми е...  Embarassed Sad

# 16
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да. Правили сме. И не, не съм имала никакви проблеми. Peace

# 17
  • Мнения: 230
 no no no..8 ми-9 ти месец ,определено нямах желание за секс!!!

# 18
  • Мнения: 572
Здравейте   bouquet
Искам да попитам правихте/правите ли секс в 8ми и 9ти месец, как се чувствате ако го правите и дали след това не ви се възпалява отдолу?
Интересно ми е, ако може да споделите- ще се радвам да разбера дали при другите секса в тези месеци е безпроблемен и хубав!
Благодаря Ви!  Heart Eyes

Да правих и си беше супер Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 44 403
Пускала ли си скоро микробиология...с това парене...на гъбички прилича леко...

# 20
  • Мнения: 4 615
Ами почва след това да ми пари отдолу, по време на самия секс също имам парене,а по принцип имам и бяло течение.Говорила съм с лекаря, доста глобули слагах за течението, но не помагат кой знае колко, та така, некомфортно ми е...  Embarassed Sad

Имаш си причина за неразположенията. Щом има на лице проблем от такова естество е нормално да се чувстваш и некомфортно. Секса би трябвало да носи наслада, щом имаш проблем, който в този период не можеш да решиш просто не се насилвай да правиш секс само за да не причиниш неудобства на партньора ти.

# 21
  • Мнения: 87
Ами той доктора каза направо че са си гъбички и ми изписва разни глобули и кремове, помагат за известно време но то после пак си се активизира, не е гъсто течение и си е белезникаво- бяло...

# 22
  • София
  • Мнения: 44 403
ти нормално ли смяташ да раждаш? защото тия гъбички ...не е добре...
аз бих си поискала микробиология с антибиограма...защото пък може и да е бактериално нещо...примерно...

# 23
  • Мнения: 4 615
Хубаво те е посъветвала Ейнджъл. И аз това бих направила. Защото така на сляпо да пробвам хиляда илача, особено пък в периода на бременността пък "дано мине" ми идва множко. И то като не е изписано вярното лекарство естествено, че пак ще си рецидивират.

# 24
  • Мнения: 351
В деветия ме беше страх, бебо негодуваше много и от препазливост не сме се любили.За течението навярно са гъбички, те са ужасно упорити, дано глобулите ти помогнат.Не може ли да ти пусне микробиологично изследване за всеки случай?!

# 25
  • Мнения: 1 420
Да, не сме спирали секса по време на цялата бременност. Не съм имала проблеми или да съм чувствала дискомфорт, но ние по принцип винаги си ползваме гелчето на Дюрекс ( то е на водна основа )  Peace Даваме го по-полека, за бебето няма опастност  Peace

# 26
  • Мнения: 87
Утре съм за последен път на преглед, ще ми дава картона и ще го питам дали може да ми пусне такова изследване, той досега не ми е казал, че има такава възможност, общо взето като че ли е от типа лекари, които само гледат по-бързо да се отърват от пациентите си ...
Иначе в деветия месец мисля да отида на лекар в болницата която ще раждам, за да обсъдим с лекарите там кое раждане ще е по-добре, стискам палци за нормално...
Тази бременност беше едно от най-тежките неща в живота ми понеже имах много проблеми, това с течението и паренето е един от най-малките ...  newsm45
Да не ви затормозявам с моите истории,благодаря ви много, утре макар да ми е последен преглед ще го питам за микробиологично изследване   bouquet  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 8 999
Избягвах. Първо, че нямах желание. Второ, че не се чувствах прекрасна и се притеснявах. Трето, че имах непрекъснато контракции /от 4ти месец/ и след секс обикновено се усилваха и зечестяваха.

# 28
  • Мнения: 2 090
И аз като baibibi.

# 29
  • Мнения: 49
аз също съм правила секс и в 8 и в 9 месец. сега да се правя на героиня не. немога да кажа че към края ми беше много приятен.каточели като навлезнах в 9 месец просто нямах особено желание.незнам Rolling Eyesможеби е психологичен момент и при всеки е различно.

Общи условия

Активация на акаунт