Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 808
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Аз лично мисля, че глобулите не са достатъчни ако са гъбички... Peace

# 31
  • Мнения: 9 814
Не, не правех бях с проблемна бременност и тръгнало раждане в 32 г.с. Това вторият път.
Първият правех, но без особено желание.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 079
За мен бе непозната територия по време и на двете ми бременности. Страх ме бе, а нямах и грам желание. Confused

# 33
  • Мнения: 121
Не от петия месец не сме правили. Не, че съм имала проблем, но нямах никакво желание  Cry
Беше ми супер некомфортно. Имах чувството, че съм 100 кила, (въпреки, че бях 49 кг)

# 34
  • Мнения: 260
Ние приключихме със секса още към седмия месец. Мъжо не ме искаше вече  Blush, ама аз не бях и за искане де  Embarassed, изглеждах като топка и аз самата нямах желание.

# 35
  • Мнения: 2 369
и аз имам въпроси свързани с темата!

някои от вас казват,че правят и са правели секс в големите месеци,други не.аз съм и от двете.първата бременност бях с контракций и лежах в болница.не съм правила секс от 6 месец натам грам.сега правим все още,но....имам пак контракций.знам,че нетрябва да правим вече,но се чудех все пак,ако отшумят тези контракций дали да рискувам пак да правим (по мое желание.имам си такова) или да си кротувам? и по/важния въпрос е щом като дори лекарите препоръчват,за да тръгне раждане да се прави сеь то тогава това не е ли сигурно каъано ДА,че все пак секса е опасен? ами,ако го предизвикаме по/рано това раждане? ще кажете,че само жени с контракций нетрябва да правят,но в моята (юлска) тема като ни гледам то всички до една имаме малко или много контракций...така,че къде е тънката граница...или е до късмет?

# 36
  • Мнения: 472
Да правихме,но не беше толкова страстен,ако мога така да го нарека  Mr. Green

# 37
  • BG
  • Мнения: 1 900
Накрая нямах никакво желания за това.Толкова да ми тежеше,че......

# 38
  • Мнения: 3 695
Правихме до края на 8-я и не сме имали проблеми. В 9-я ме почнаха контракции, а не исках да раждам по-рано, така че спряхме.  Peace

# 39
  • Мнения: 103
Правехме секс до последно, но в 9 месец вече ме понаболяваше отдолу и не ми беше толкова хубаво като преди.

# 40
  • Мнения: 1 578
Правих, беше си нормален...

# 41
  • София
  • Мнения: 39 946
marittaa, консултирай се с гинеколога си.
На нас секса през 2рата бременност ни беше забранен. Правихме веднъж и толкоз.

# 42
  • Мнения: 2 369
marittaa, консултирай се с гинеколога си.
На нас секса през 2рата бременност ни беше забранен. Правихме веднъж и толкоз.

ами ще го направя.засега знам,че ни е забранен,но дали до следващия преглед,който е сега в сряда,дали докато ми поспрат контракцийте или до края,а като се сетя че и след края още поне два месеца неможем да правим и.... Crazy

# 43
  • Мнения: 571
Не сме прaвили PeaceЖелaние имaх,мъжо го беше шубе.
Иди нa еднa МБ,не може дa седиш и дa търпиш пaрене и гъби4ки,не е добре зa бебето Peace
И кaто ти е некомфортно просто не прaви секс Peace

# 44
  • Мнения: 803
Правихме, но беше някакво подобие на секс  Mr. Green
Особено в 9тия месец си беше направо комедия. Simple Smile Първо, че бях качила много килограми и всяко едно движение ме затрудняваше и задъхваше, второ, че мъжът ми се притесняваше, и трето се усещах много по-стегната - все едно ми е за първи път. Лекарите обаче ни бяха казали да правим секс, че аз преносвах... Но в интерес на истината, не помогна.

Общи условия

Активация на акаунт