Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 805
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 011
И през първата, и през сегашната бременност правим често секс. Но имам напълно безпроблемни бременности, без никакви болежки.

# 91
  • София
  • Мнения: 521
Да, буквално до 2 дни преди раждането   Wink  Laughing

# 92
  • Мнения: 782
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

И мен така и то точно два дена преди термина.Бебето си беше ок  Peace

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 2 044
В 7,8 и 9-ти месец изобщо нямах желание.  Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 110
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

И мен така и то точно два дена преди термина.Бебето си беше ок  Peace

Мда о при мен беше така...когато нямаш никакви проблеми с бременноста и имаш желание тогава нищо не те спира Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 066
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

И мен така и то точно два дена преди термина.Бебето си беше ок  Peace

А мен не,нощта преди раждането се забавлявахме ,но нямах нито контракции ,нито разкритие на другият ден!

# 96
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Секс си правим редовно, слава богу мъжо не се дърпа, но се сещам за един познат, който след 6-ти месец отказваше категорично на жена си с думите "Аз тройка със сина ми няма да правя ....  Crossing Arms"
 Joy  Joy  hahaha

# 97
  • Мнения: 60
Оооо правихме секс дори 2 дена преди термина... Позите бяха проблем иначе други проблеми не съм имала.Даже вече накрая тайничко се надявах след секс да ми започнат контракциите,но нищо не ставаше...... Simple Smile Със секс или без секс - малкия човек си знае кога да излезе... Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 053
Правихме секс няколко дни преди термина,умишлено,но ...... без резултат.Но много ме болеше самия акт.

# 99
  • Мнения: 79
евала...ние спряхме в 6-я просто защото бях огромна,хората мислеха че ще са близнаци.Не че не ми се щеше а защото ми беше неудобно

# 100
  • Мнения: 287
Аз само да споделя  Embarassed
В средата на бременността съм.Първите 3 месеца беше абсурдна идея, заради цялото неразположение с гадене , повръщане и всички съпътстващи го екстри.Като влязах в 4-и месец и всичко отмина с много уговорки от моя страна и преодоляване на страха на мъжа ми се случи само веднъж  Mr. Green Но както имах желание(не много голямо да си призная) и започнахме "процедурата" имах чувството, че или аз съм станала супер тясна или мъжо е станал с "двойни размери"  Blush Беше странно и не много приятно  Naughty
След известно време разбрах, че аз съм се променила като ми се наложи да ползвам глобули и слагането им беше проблем  Laughing Наистина там "долу" е станало по-тясно  Joy
Сега имам някакви мераци от време на време, но ако успея да го "принудя" отново задължително ще се ползват гелчета  Laughing

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 261
В началото на бремеността, до 3 месец, се пазихме, защото имаше опасност да загубя бебчето ни. После един месец около Коледата бяхме активни, а след това като взех да получавам контракции в 5 месец, отиде и желание и всичко. Не искам и да чуя сега за секс, макар че ми се иска, но аз така го изстрадах това бебнце, че предпочитам още един месец пости, а после ще си наваксаме...  Joy

# 102
  • Мнения: 2 231
Правихме секс до 6 месец. После мъжът ми не искаше, било го страх и т.н. А аз едвам се въздържах, такъв нагон беше Embarassed

# 103
  • Мнения: 2 807
Да, правили сме, до края на бременностите. Simple Smile
Беше хубаво и за двама ни, бебетата също не са се оплаквали.

Но разбира се, не забравяйте, че все пак сте 3-ма...

Не съм имала никакви възпаления, течения, болки и т.н..

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 02:39 от AnMary

# 104
  • Мнения: 3
Правихме секс до деня в който родих  Blush

Общи условия

Активация на акаунт