С кола до Кавала, Гърция

  • 78 195
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 592
Това е най-хубавото място наоколо с най-хубавия плаж. И къщите са на хубави цени, има и високи. Да не казвам кой има там къща, но има и българи.

# 46
  • Мнения: 1 574
Здравейте,

Простете моето невежество, но Керамоти е близо до Кавала, нали? Можете ли да препоръчате място за спане там? Предварително благодаря!   bouquet

Извинявам се на авторката, че използвам темата, но не ми се щеще да отварям нова   bouquet

# 47
  • Мнения: 214
Здравейте,

Простете моето невежество, но Керамоти е близо до Кавала, нали? Можете ли да препоръчате място за спане там? Предварително благодаря!   bouquet

Извинявам се на авторката, че използвам темата, но не ми се щеще да отварям нова   bouquet


Хотел Филипион - срещу фериботите, буквално виждаш кога идва и слизаш да го хванеш  Laughing .
http://www.filippion-hotel.gr/

# 48
  • Мнения: 85
Това е най-хубавото място наоколо с най-хубавия плаж. И къщите са на хубави цени, има и високи. Да не казвам кой има там къща, но има и българи.
  Благодаря:hug:?.Знаех си аз че е хубаво, макар само в нета да съм го виждала,
ама дайте нещо конкретно де -хотелчета , къщи под наем.

И кой има къща там?
Wink

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 303
shark, ние резервирахме тук от тук:  http://www.greek-hotels.ltd.bg/index1.htm , апартаменти Катерина  иначе за същата сума и доста по-добре изглеждащо е това: http://www.holidaysinkeramoti.com/accommodation_bg.html, но за едната вечер нямаха свободен голям апартамент  Tired
В сряда се връщаме и ще пиша отзиви Peace

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте, някой имали представа как стои въпросът с неплатените тол такси в Гърция????
Мианалта година пътувахме и минахме през един от пунктовете, но нямахме никакви пари и ни написаха голба, която не знам дали може да бъде проследена по някакъв начин....Тази година пак ще пътуваме и не знам дали да не сменим колата, ако има опасност да ни засекат.

# 51
  • Мнения: 937
Здравейте, имате ли представа ако отидем до Кавала без предварителна резервация има шанс да си намерим нещо на място за една нощувка?

# 52
  • Мнения: 1 346
Здравейте, имате ли представа ако отидем до Кавала без предварителна резервация има шанс да си намерим нещо на място за една нощувка?
Попитай в тази тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=857400.0;topicrefid=19

# 53
  • Мнения: 9
Здравейте искам да попитам, дете на 14 години не му е готова още личната карта как може да пътува?

# 54
  • Мнения: 6
Здравейте искам да попитам, дете на 14 години не му е готова още личната карта как може да пътува?
[/quote

# 55
  • Мнения: 6
С международен паспорт.

# 56
  • Мнения: 58
Здравейте, някой имали представа как стои въпросът с неплатените тол такси в Гърция????
Мианалта година пътувахме и минахме през един от пунктовете, но нямахме никакви пари и ни написаха голба, която не знам дали може да бъде проследена по някакъв начин....Тази година пак ще пътуваме и не знам дали да не сменим колата, ако има опасност да ни засекат.

И мен също ме интересува същия въпрос ако някой знае нещо по въпроса нека пише Praynig

Общи условия

Активация на акаунт