Отговори
# 735
  • Мнения: 399
Оп и аз да се включа, че няколко дена все не мога да стигна до компа. И аз и децата изкарахме по-една настинка, като Ради все още е с гадната хрема /от миналия петък  Sad/, но се надявам, че скоро ще се оправи съвсем  Praynig. Иначе си хапва добре и почти всичко му харесва -предимно му готвя аз, но вземам и готови пюрета основно на Бебивита, които са най-подходящи за нас. Месо хапва пиле, пуйка и с готово пюре въведох и телешко сега. Постоянно въвеждам по нещо ново, давам 2-3-4 дни и хайде следващото. Глутен и аз мисля да дам на 8 навършени месеца и то по начина както е описала Деска по-надолу с пълнозърнести овесени ядки. Само да попитам колко време трябва да отделя за въвеждането, пак ли да започвам с 1 лъж, след това 2, 3 лъж и т.н до достигане на количеството колкото може да изяде- толкова?
За зъбките имаме си 4бр. с които тази сутрин се опита да ми перфорира едната гърда  Twisted Evilи разбрах, че просто не е мн гладен и отложих храненето за по-късно
Ради стой предимно седнал, хич не му се стой легнал. Почти е пропълзял, придвижва се във всички посоки, но има още мляко да изцоца докато стане стабилен. С проходилката също много се забавлява.
За режима ми той постоянно го мени. До скоро ставаше към 5,30-6 часа сутрин и хапваше и пак заспиваше до към 8,30-9-9,30 часа пак мляко, 12,30 часа зеленчуково пюре и кърма колкото иска и може да поспи около 30 мин, 15,30-16 часа мааалко оризова каша /като се замисля друг вид каща не съм въвела още/ с плодово пюре пак сън около час, 19часа кърмене и пак сън 30-40мин, 21,30-22,00часа кърмене и сън, през нощта мърка един път към 3-4 за бибата. Сега вече се буди към 4.30часа за кърмене, става към 7,30 и пак кърмене, 10,30 кърмене и може да поспи около 30-40 мин, 13,30-14 зел. пюре и кърма колкото иска,спи около 30-60мин, 17 часа каша с плод, 20,30-21 кърмене и заспива към 21,30 /по-рано просто не иска/.
И аз почти не стерилизирам  вече.
Да попитам чайчета давате ли някакви, а вода? Ради днес се излъга да смукне 3-4 пъти от шишето с водата и толкоз, мислех си, че чай може да му хареса и така да приема по вече течности
Хайде стига толкова за днес, очаквайте ново включване след седмица  Mr. Green, или по-скоро нали дават,че времето ще се разваля, може и да се завъртим в къщи  Hug

# 736
  • Мнения: 101
Здравейте момичета, надявам се всички сте добре.

Попрочетох това онова за храненето и съм благодарна за полезните съвети. И аз мисля моите девойки да ги запиша на детска кухня на есен. Сега са много смешни, защото всяка си има своя вкус и различни предпочитания, но докато ги разберем коя какво яде, се нагледахме на физиономии. Между другото тези двете кифли се научиха по-трудно да ядат с лъжичка от батковците, много странно.

Да похваля Сашко - приет е в 1-ви клас в Горна Баня в лицея и горкото дете се справи само - нито един тест не съм решила с него, нито на уроци го пращах, оставих го на произвола, ако стане-стане. А то момчето 28-мо от 320 деца. По принцип като типичен Водолей малко ги презирам тези измислени училища за "надарени" деца (по-скоро родители с връзки) и затова не положих усилия, дори бях подала молба в училището на големия (2-ро СОУ). Дано в Горна Баня да е добре, защото чувам от тук-там , че е стара слава и нивото на английски , например, е много ниско.

Деси, ти къде записа Дани? в 73-то или 104-то? Знам, че 73-то е много добро, но пусти немски като хич не го обичам.

До Варненската група - скоро ще свиркам да се разхождаме в Морската  Peace

С килата съм до никъде, свалих 8кг и това е, не мога да влизам още в старите дрехи и ми е много терсене, ама здраве да е.

Поздрави и много целувки на сладките бебоци!

# 737
  • Мнения: 399
Нещо много сладко набързо Цитат от баткото- "На бати офроудърчето  пълзи навсякъде"  newsm32

# 738
  • Мнения: 22 879
Simple Smile
А нашия батко казва на бебето,че било много БУЗАВО!
Май,май сме за нова тема?

# 739
  • Мнения: 399
 Grinning
Да да
Лято е вече на разходки тръгва ОКТОМВРИйското човече

# 740
  • Мнения: 22 879
Лятно слънце веч напече,все навън е октомврийското човече!

# 741

Общи условия

Активация на акаунт