cheap-perfume.co.uk

  • 13 194
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Не знам дали има кодове за отстъпки,а не помня и дали имаше такова поле изобщо при плащането Rolling Eyes
Ако някой намери,да казва Hug

# 16
  • Мнения: 2 375
Май нямат тестери тук? Rolling Eyes

# 17
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 639
Lunen sun  Hug
Прави ми впечатление, че цените са малко по-високи от тези в Директа, но пък разнообразието е като че ли по-голямо.

# 18
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Няма го разнообразието на fragrancex,но пък тук намерих Исатис Ирис,доста време го издирвах.Взех си и едно сладурско миниатюрче Агент провокатор Grinning

# 19
  • Мнения: 3 767
На мен пък ми се видя супер евтино...  newsm78
Кое например ти се видя евтино? Сравнявах с директа едни и същи неща и там ми се виждат по-евтин

Редактирам се! Видях доста изгодни неща, макар и да не са тези, които търсех! И тук ще заминат грешни парици!

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 00:52 от sasi6

# 20
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Харесва ми сайта Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 965
Ако някой се навие да спретнем обща поръчка и да делим доставката - аз съм за  Peace

# 22
  • Мнения: 241
Ако някой се навие да спретнем обща поръчка и да делим доставката - аз съм за  Peace

Аз съм навита за обща поръчка.  Peace

# 23
  • Мнения: 2 375
Винаги може и още, нали. Crazy

# 24
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
На мен ми 11 паунда за 3 парфюма Tired
DELIVERY METHOD
                                                                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                                                                                             
 Standard International Mail £10.99

European deliveries arrive in 2-3 working days. International deliveries arrive in 3-5 working days.

 International (Signed for - Registered) £12.49

European deliveries arrive in 2-3 working days. International deliveries arrive in 3-5 working days. This is a tracked service and a signature is required on delivery.

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 22:30 от Desi_2

# 25
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
При мен продължава да дава 5,99 паунда за доставка-в кошницата има 1х30мл,сет 2х15мл и 5 минита.Може би не си регистрирана?
Всъщност първоначално ми дава £3.49 за Европа,после става Standard International Mail £5.99  Twisted Evil Някой дали може да ми помогне да ги питам на разбираем английски защо не ни броят за европейци Hug
Редактирам се:сложих една 100-тица още и стана £12.49.Май си смятат доставката както им е изгодно...

Последна редакция: пт, 23 апр 2010, 23:31 от Lunen_sun

# 26
  • Мнения: 81
Да питам! EmbarassedМалко не е по темата!
От кой сайт си поръчвате тестери?

# 27
  • Мнения: 0
На мен ми дава различна даставка според теглото в килограми-има таблица в сайта. Peace
Регистрирана съм.За три парфюма/30,50 и 50мл/ и едно червило ми даде 20-ина долара доставка.После пробвах с два парфюма-17 долара.Като ги обърна в лири пак така..В таблицата пише,че доставката е с фиксирана цена до 500гр,след това се качва малко до 1 кг и т.н. през половин килограм.

Последна редакция: нд, 25 апр 2010, 09:30 от MNG

# 28
  • Мнения: 65
Цените ми се струват даже ниски, но и повечето от продуктите са доста старички. Относно козметиката - стори ми се, че има много малко разнообразие, но определено има за какво да си похарча паричките:)
Надявам се, че няма да има проблем с доставката в България и плащането с наши карти.
Благодаря за сайта Hug

# 29
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Няма проблем с доставката до Бг,както казах,пробвах го вече.Бяха бързи и коректни-мейли за потвърждение,за шипване,всичко.Но щом така се увеличава цената за транспорт(за мен неясно регламентирано),общите поръчки май се обезсмислят Rolling Eyes Снощи се чудих на две парфюмчета,и накрая си ги взех от Директа-излязоха на почти същата цена,но поне ми е ясно колко точно и за какво плащам.
Извинявам се,ако някой се чувства подведен от непълната ми информация Hug

Общи условия

Активация на акаунт