Серхан Яваш (Харун/"Незабравима" Мендерес/"Клетва" ) - Тема 5

  • 31 271
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Мелда коя серия ще поиска развод от Харун?
Може да чака той да поиска,че да се прави на жертва. newsm78 newsm78
разходките на Аблата до джамията могат да станат всекидневни  hahaha hahaha
smile3532 smile3532

# 76
  • Мнения: 3 133
Тази вечер изгледах 41 серия.
Великолепна игра на Йозлем. Иначе сериалът се върти в един кръг-поредната лъжа на Мелда, Харун не каза пак истината на баща си, Тюркян и Мелда  пак лъжат всички у дома. Мъка и много сълзи. Дйствието се развива на едни същи места- визирам гроба  на Ямур - можеше друго решение да намерят сценаристите. Вече това сме го виждали. Просто май ми омръзна да го гледам филма, но все пак ще чакам как ще завърши.
 newsm78 newsm78 newsm78

# 77
  • Мнения: 3 133
 newsm78
Къде сте всички. Само 3 сме. Даже и гости си нямаме. Да не сте при Галип? newsm12

# 78
  • Мнения: 3 133
newsm78
Къде сте всички. Само 3 сме. Даже и гости си нямаме. Да не сте при Галип? newsm12
Понякога гледам "Клетва". Има много моменти, които и в Незабравима са застъпени. Все Харун/Мендерес е прострелян. smile3532

# 79
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Тук съм,но след малко ще се оттегля. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 32
Ха добро Ви утро!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Надявам се днес да ни зарадват с фрагмента и Ямур да се намери.

# 81
  • Мнения: 0
Добро утро!

# 82
  • Мнения: 0
Тази вечер изгледах 41 серия.
Великолепна игра на Йозлем. Иначе сериалът се върти в един кръг-поредната лъжа на Мелда, Харун не каза пак истината на баща си, Тюркян и Мелда  пак лъжат всички у дома. Мъка и много сълзи. Дйствието се развива на едни същи места- визирам гроба  на Ямур - можеше друго решение да намерят сценаристите. Вече това сме го виждали. Просто май ми омръзна да го гледам филма, но все пак ще чакам как ще завърши.
 newsm78 newsm78 newsm78
Hug Hug Hug
дано се ориентират към финала

# 83
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Алооооуууу...Директно от пустинята Сахара и шатрата на Кадафи... Mr. Green
Вуууу...Вуууу...Вуууу...(духа гаден ветър), ше дигне шатрата еййй...Тоя па не може ли да си сложи некъв парцал отпред на шатрата, а требе да ми влиза пясък в очите? #Crazy
Такаааа... Thinking
Седиме си ние двамата с Кадафи и пушим лулата на мира...пълна с кви ли не "екстри"...Ако я допушим до край лелеле...нема вече изобщо да ми пука за жълъда. #Crazy За тва пушим умерено. Outta Joint Та, помолих и него за помощ да ме светне у коя дюна точно да заровим жълъда. Mr. GreenТой ми даде съответните координати и ми обеща да го пази осторожно от хиени кат Вас. Каза, че ако фане некоя фенка да копа дюната със съкровището...ще предложи престой в "уютно място" с много екстри и естествени СПА процедури и елитни "масажисти". CrazyРазделихме се по живо по здраво и той ме изпрати да си ходя със личния му самолет...придружена от елитни командоси на Либийските тайни служби..ейййй много са страшни тия... ShockedИ така плавно кацнах в темата. Party
Ха, сега одете копайте ако не Ви е страх! ooooh! ooooh! ooooh!


Ха сега Ийи Гюнар кадъни мераклийки...!!! Hug Hug Hug Hug Hug
Земете сега по една киткя да ви е некво пролетно... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

По- късно кат си сложа капки за очи и погледа ми се проясни от пясъка и лулата дет пуших... Sick ще се изкажа компИтентно по темите дет ще поставите. Whistling Whistling Whistling

# 84
  • Мнения: 0
Момичета, забелязвам, че за Йозлем все по-малко хора гласуват, вече са наполовина от тези, гласуващи за Серхан. Бих искала да ви призова да гласувате и за двамата на всеки час, независимо, че някой в другата тема призова да не се гласува за филма за да накажем сценаристите, но какво са виновни актьорите - само те за сега спасяват филма и все още държат интереса ни. Моля ви!!!

# 85
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Момичета, забелязвам, че за Йозлем все по-малко хора гласуват, вече са наполовина от тези, гласуващи за Серхан. Бих искала да ви призова да гласувате и за двамата на всеки час, независимо, че някой в другата тема призова да не се гласува за филма за да накажем сценаристите, но какво са виновни актьорите - само те за сега спасяват филма и все още държат интереса ни. Моля ви!!!
Мило,дай линк да гласуваме. Hug Hug

# 86
  • Мнения: 32
Момичета вижте какво намерих.  Simple Smile От официалния сайт резюме на 42 еп.

Eda için en zorlu anlar başlamıştır artık..Bebeğine karşılık başkasının hayatı! Ve başka çaresi de yoktur..Harun ise Eda’ya iyi bir haber veremeyecek olmanın sıkıntısını yaşamaktadır. Eda’ya elindeki tek ipucunun da yok olduğunu nasıl söyleyecektir?

Işıl Burak’tan boşanmak için girişimde bulunurken, şirkette meydana gelen bir gelişme herkesi şaşırtır..Bu gelişmelerden keyif alan tek kişi Burak’tır. Tolga’nın Feyyaz’a gönderdiği e-mail bazı sorulara yanıt olurken beraberinde yeni sorularda getirmektedir.

Cemil’in ısrarlı soruları karşısında daha fazla direnemeyen Türkan ona gerçeği açıklar. Çılgına dönen Cemil’in aklında tek bir şey vardır..Eda’yı bulup ondan hesap sormak!

Ece’nin aklına gelen bir anı Batu’yu heyecanlandırır..Belki de bu bilgi kız kardeşinin izini bulmasını sağlayacaktır..Ama bu bilgi bir başkasına da ulaşmıştır..Harun’a!..Elindeki Yağmur bebek sayesinde istediği her şeyi yapabileceği düşünen Batu’nun planları nasıl bozulacaktır? Ve bu önemli gelişme Harun’un kararan dünyasını aydınlatmaya yetecek midir?

Bebeğine kavuşmak için her şeyi göze alan Eda, kararlı bir şekilde hedefine doğru ilerlemektedir. Karşısına çıkacak her engel bebeğinin hayatını tehlikeye atacaktır..Kimsenin onu durdurmasına izin veremez artık..Babasının bile…

Eda herkesi karanlıklara sürükleyecek bir noktaya doğru giderken, Harun da bir umut ışığının peşindedir. Bu umut ışığı karanlıkları aydınlatmaya yetecek midir?



Bütün bu soruların yanıtını ve daha fazlasını bulacağınız Unutulmaz, duygu, heyecan ve gerilim dolu 42. Bölümüyle 28 Nisan Çarşamba akşamı saat 22.20’de atv ekranlarında…

# 87
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
 hahaha hahaha Точно щях да го публикувам и аз. hahaha hahaha hahaha

# 88
  • Мнения: 0
Момичета, забелязвам, че за Йозлем все по-малко хора гласуват, вече са наполовина от тези, гласуващи за Серхан. Бих искала да ви призова да гласувате и за двамата на всеки час, независимо, че някой в другата тема призова да не се гласува за филма за да накажем сценаристите, но какво са виновни актьорите - само те за сега спасяват филма и все още държат интереса ни. Моля ви!!!
Мило,дай линк да гласуваме. Hug Hug
В другата тема на първа страница след снимките - Гласувай тук /пише/ за Серхан и Йозлем на всеки час

# 89
  • Мнения: 32
hahaha hahaha Точно щях да го публикувам и аз. hahaha hahaha hahaha
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62  love001

Общи условия

Активация на акаунт