АПРИЛчето засмяно на една годинка стана!

  • 30 391
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 079
Енигма, Нани, много порастнали и много чаровни вашите малки мъже Crazy, но и каката/баткото не им отстъпват хич! Да ги нацелувате! Heart Eyes Heart Eyes

Миме, имаш си най - сладката усмивка на света! Heart Eyes

Кафенце, къде се загубихте с Кари...? Липсвахте... Heart Eyes

Еми, силно те прегръщам и се моля за теб и малкото човече! Дано с повече пазене и почивка нещата си дойдат на мястото. Пиши ни какво става. Praynig


За пъпчици от претопляне - и на Ени се появиха в неделя, ситни и грапави, на вратлето и зад ушетата. Rolling Eyes
ФръЦ-момент: вече не ревем при къпане. Върна се предишното ми жабЕ. Heart Eyes Praynig Sunglasses

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 14:47 от ღолчеღ

# 706
  • Мнения: 13
Привет мацки Whistling
Кафенце  Hug как сте? Къде се загубихте с Кари, покажи ни я?
Олче и при нас изчезна страха от водата  Wink а сега се прави  на актриса, когато я взема и и кажа да ме цунка не иска, обаче види ли баща и му налита като муха на мед(то са целувки и прегръдки) и той като и каже цункай мама и мен целува, но иначе мен не ще да слуша Crossing Arms ще я видим ний тъз работа  Thinking май ще е на тати момичето(време е да се замисля за друго Joy)
Десирее, Аничка как сте?

# 707
  • Мнения: 2 090
ღолчеღ,честито завърнало се жабче,пу-пу-пу Grinning.Моите от около седмица ги къпя заедно в банята,прави,под душа.Само на Анито и слагам да стъпи на едно парче от пъзела,в/у който играят по принцип Crazy,за да не се пързаля.Трябва да взема една ''истинска'' постелка.Голяма забава е къпането за тях,а и по-бързо и лесно е за мен Blush.Мислех,че Анито ще се противи,ама не.

Kafenceto,добре завърнали се Hug.Я покажи Кари ти,пък после чети старите теми,че има да си чакамеееее Laughing.

Енигма,много са сладурчести dj Томи Ей,и кака Дени Heart Eyes Heart Eyes.
Nanny,малък къдрушко и бати му също  Hug Heart Eyes!Нашите пъпчици не са като на Калин,ами са едни ситни,ситни,много ситни и ''гъстонаселени'',но не така зачервени,и като петънца Rolling Eyes.Ще я снимам и аз и ще ти покажа,само трябва да видя като се събуди дали има още,защото те както бързо се появяват,така бързо и изчезват Rolling Eyes,а е хладно вчера,днес....

Миме*,няма снимки скорошни на двете Анита,нещо не можем да се засечем със сватята.То в тези жеги сме се свряли на хладинка,и не мърдаме много далече,а живеем на сериозно разстояние една от друга.Поканила съм ги в нас на плаж,на 8-и етаж Laughing Mr. Green,ама да видим кога ще ни удостоят с вниманието си Heart Eyes.
Честито на мъжа ти за отличието  bouquet,нека и занапред е така старателен,и добре оценен от шефското тяло bowuu!

# 708
  • Мнения: 847
Emilli Arie, пуснах ти на лични скайпа на Реа и говорих с нея,каза, че е насреща за всякакви въпроси! Стискам палци!

Аз съм вече 34ти ден,със сило болящи гърди,много подут корем /ама,толкова,че чак дънките ми стягат/, придърпващи яйчници и...със 6 отрицателни теста  Sad Разбира се,с всеки ден все повече се надявам. Така съм се вманиачила,че през ден си правя тест сутрин  Embarassed явно и за морето ще се запася  Sunglasses

Нани, страхотно е какво самообладание си запазила! Колкото и да са страшни тези истории,благодаря ти,че сподели, защото никой не е застрахован.

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 18:22 от Io_io

# 709
  • Мнения: 3 211
Направих новата тема, но нека изпишем първо тази.

# 710
  • София
  • Мнения: 292
Здравейте Simple Smile
днес изпрах сигурно 20 гащи+едно ако. Но имаме напредък. Сутринта на два пъти мрънка преди да пишка ( в гащите). Чудя се дали да я оставям по 1-2 мин мокра да усети, че не и е комфортно и да придобие рефлекс. Аз нали съм до нея постоянно, като видя че пишка веднага я преобувам.
Io_io стискам палци !

# 711
  • Мнения: 75
Ние цял ден също пикаем в гащи и след това пълзим при мама (при баба не) и почваме да приказваме на бебешки, че мокро и некомфортно. А вечерта направих ме ако в гащи Simple Smile По това време всички са били на масата, а Маги и Миша в другата стая нещо си играха. Докато Маги усети да ми каже в л...та беше омазано всичко  Flutter пъпките не минават съвсем, вече се появи и раничката и то вътре  Cry А в устичката излиза поредния зъб! 4 наведнъж! Не знам как издържа това дете мило. Мажа с "бонжела", успокоява я веднага, но не задълго.  обрива много ме притеснява. Или аз съм вече се вманиачила и не виждам подобрение или това наистина зле  Confused

Кафенце, с Кари няма ли да дойдете в Априлци?
Л.В. се загуби заедно с красавиците  Heart Eyes

# 712
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Мамочка, и на Йоана й излизат обриви по дупето като пробиват зъбки. В момента пак е с големи обриви, защото пробиват 2 кътника. Мажа с Мустела Стелактив и бързо завяхват. Наскоро й излязоха 2 кучешки, сега излизат 2 горни кътника, скоро ще пробият и долни два кътника и 2 кучешки, общо 8 зъба за около 2 месеца ще се съберат.  #Crazy И пак ми отказа яденето естествено. По цял ден ме гони из къщи и ме дърпа за блузата да й дам да суче. Поне нощем спи що годе спокойно за разлика от Яна, която по цяла нощ се върти и мрънка. На онази снимка, която си показала от нашите, и двете сочат навън, защото лае куче. И съответно крещят - едната вика Бббу, другата просто кряка с все гърло. И са се чучнали на раклата на леглото.
Io_io, пусни един кръвен тест. Той не лъже.  Wink Хайде, нямам търпение да се похвалиш.
Нани, големи са сладури бебе и батко.  Heart Eyes Ето снимки на пъпки и от нас. Дребни и нагъсто, някои са червени, други безцветни. Кожата на пипане е като шкурка.

Ние май пак ще заминаваме по баби. Отпуската на тати свършва, дребните още не ходят та май ще идем за седмица при другата баба... Там вече интернет няма.

# 713
  • Мнения: 847
Жабче, къде мога да пусна кръвен тест? И за колко време става?

# 714
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
В някоя лаборатория. Кандиларов например имат голям опит с кръвните тестове за бременност. За няколко часа ще е готов, ще можеш да си го видиш по интернет. Аз като пусках след инвитрото, го пуснах сутринта към 8 и в 12 беше готов.  Grinning Ако е по-малка лаборатория може да се чака и повече де... Иначе като гледам, че си в Хиподрума, дори и клиниката по ин витро, където аз правих опита, ти е близо, а там правят такива тестове. На бул Гоце Делчев е, близо до пазар Красно село.

# 715
  • Мнения: 847
Да,сетих се къде е Малинов. Сега ще звънна да видя дали може без час. А и да видим дали някой може да гледа Дими,че не върви с него да се тупна :п Много ти благодаря!

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 09:04 от Io_io

# 716
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Може без час. Лабораторията е централно срещу входа на клиниката, в едно малко коридорче вляво. Обикновено има доста хора сутрин.

# 717
  • Мнения: 172
 Онзи ден писах писах и Само се разрева, отидох да приспивам и съм заспала с него и така и не публикувах, та сега накратко.
 Еми, стискам палци всичко да е наред до края и на финала да нагушкаш едно здраво пуфено ббе като бузанка Габи  Hug Мисли позитивно мила, убедена съм , че всичко ще е наред. ного те гушкам и целувам  Hug
 нани, това което сте преживяли е много страшно. Поздравления за самообладанието и бързата реакция, дано никога повече не се повтаря  Praynig Hug Много ти благодаря , че сподели с нас  Hug
 Нагледах се на страхотни бонбони...ени олчена ще бъде изядена само да я набарам  Blush, плувците на дезире ще бъдат следващите нацИлЮвани със страшна сила  Mr. Green, мамочка...двете ти прелести няма да ги пропусна  Heart Eyes , хубавицата на бен ...аххх само да ми падне  smile3508  ... ах толкова да са ни хубави априлчетата  Heart Eyes Не мога да изброя всички, че ме чакат завиден куп чинии, а зверчето всеки момент ще се събуди и ще бъде гладеннн, криииввв.
 При нас нищо много ново- за две седмици съм на работа, а той е гледан от баба си. Принципно не роптае, харесва му да обикаля градинките с нея, доволен изглежда, но от както е там вечерното спане е някакъв кошмар. Такъв и в най- лошите му нощи не е бил. Изпада в някакви истерични ревове и не може да се успокои с часове  Sad Не знам дали промяната му влияе или някой зъбчо го мъчи- кътника напира да излиза. На периоди хапва, в други стои гладен...не мога да преценя кое е причината за това нощно поведение. От 00ч до 6 са кански ревове с две заспивания максимум за по 20 мин и чааак към 6 заспиа до към 8 по спокойничко.
 Имаме си малко котараче от десетина дни- мъжо го спасил от някакви дето искали да го давят  Cry Мъничето няма и месец и е много забавно, но...в къщи е някакъв цирк. бебето като се разплаче посреднощ буди и котешкото бебе и става еднааа  ooooh! бебето реве в спалнята, котето мяучи истерично в коридора  #Crazy През деня когато са заедно са много смешни. Само постоянно разнася котето, понякога се сборват....момченцето ми като прекали котето го напада и започват едни гоненки  hahaha Вчера сутринта само се опита да носи котето за ушото, котето се разсърди и го подгони и се закачи с нокти на пампата на дупето и така висеше докато Само се опитваше да го откачи  Joy покрай котачето увеличава набора на думите които използва- кааам/искам/, пипааааа/пипам/, мауууууу, ойййй мининууууу /от моето оййй милинкотооооооооо/  Crazy , супа, зеле....баба вече знае коя е...въобще приказливко се заформя  Joy
 С деца не обича мног омного да си играе...плаши се от тях, заобикаля ги стратегически, но всички които са с една глада по високи от него са приятна компания, ходи подире им, пипа ги, побутва и, гали ги, опитвада им говори, прави разни жестове за да им привлече вниманието  hahaha Като сме на разходка категорично забравя , че се познаваме- хваща пътя и хич и не се обръща да ме види зад него ли съм или не. като си хареса някой по улиците се хваща за ръката му и е готов да замине с него  ooooh!...това много ме притеснява и не знам как ще го уча да не тръгва с непознати  Thinking, вашите дечица така ли са?
 Още толкова много неща бях написала онзи ден...но на...късмет...а сега времето ме притиска. Ставам , но да знаете че въпреки че не пиша си ви чета редовно и много си ви обичкам  Hug
 Малко снимчици и от нас
 сърдит съм че не ми дават да стоя в коша за пране
 пясъка не е вече страшен
 това коте нещо ми се дърпа

# 718
  • София
  • Мнения: 12 284
  Поем страшни снимки и бебчо и котарачето са много сладки. Аз така прибрах един пухлъо, малко много рошаво и сладко котенце, което след като го нахранихме дори тормоза от каките, тогава на годинка и нещо не успя да го накара да мръдне. Основно го разнасяха хванали го за гушата, освен в моментите когато и двете не го дърпаха на различни посоки.
  Ние сме доста различни от вас, не говорим, само едно ба-ба, от бау-бау за кучето, което не ме учудва предвид че каките проговориха на три. За непознати и дума не може да става, освен мен не признава никой. Отдалеч евентуално може да се усмихне на познат или непознат, но само да  я доближи повече в личното и пространстов и почва рев. Виж сама щипва нанякъде и изобщо не се обръща и често се налага вече да я гоня и връщам, при което следват писъци и рев.

# 719
  • Мнения: 172
 Айла, просто не издържах, ама много ясно си представих как дърпат котето в различни посоки  rotfImao А за завръщането от далечните посоки и ние не се подчиняваме безропотно...реееевввв, тръшкане, театрото е пълно и за мен и за наблюдаващите  ooooh! ...но явно е масово явление. А за непознатите хора...не знам що така мойто дяти така ги обича- уж не го срещам с почти никакви хора или поне не и с много, а приема почти всички така възторжено...плашещо е  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт