Жената ЛЪВ-26 част!

  • 16 064
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 776
Венче, ние излизаме, прибираме се по обяд, и по-късно пак излизаме. Цял ден чак ми идва в повечко търчането Crazy. Иначе обличаме вече къси гащи, ръкави. Аз даже и по потници ходя и даже имам тен bowuu. Да не говоря, че преди два дни даже ме понаболяваха раменете малко ooooh!.

Леле, Поли, това е престъпление!  ooooh! Недей бре, жена!  Praynig Имай милост  Laughing
Отварата е за регулиране/предизвикване на м.ц. Тоя месец реших да н' го чакам да ми закъснява и да ме набута през отпуската, ами да го вкарам У ред и да стартира на време  Mr. Green

Супер сладоледче, а Crazy?

За другото разбрах. Ама съм пропуснала момента с рецептата. Може да я поместите на първа страница Crazy.

# 721
  • Мнения: 71
За другото разбрах. Ама съм пропуснала момента с рецептата. Може да я поместите на първа страница Crazy.
hahaha Ти сериозно ли бре Пол  Joy

# 722
  • Мнения: 668

Ам'чи и аз не знам вече. Thinking

Малкия има още хрема, покашля, но според мен не може да изхрачи. Чува се едно такова сякаш има заседнал секрет. Някакви идеи как да му помогна, с какво?  newsm78 Иначе е супер жив и много щастлив, че си е в къщи. Спа много добре. Постоянно ходи до входната врата и вика Дя Дя, да излизаме.  Laughing
Рени, успех на изпита.
Дес, то не остана.  Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 6 210
Марти сутрин е на занималня, а сградата на занималнята е в двора на училището между дървета и е сенчесто. Притеснявам се, че още е хладно по-раничко. Иначе си съблича горната дрешка и остава по тениска.

Ками, най-важното е, че го усещаш по-енергичен  Hug. Хремата и кашлицата мисля са нормални след такова боледуване, обаче не зная какъв съвет за отхрачване и заседналия секрет да ти дам  newsm78.

# 724
  • Мнения: 9 776
За другото разбрах. Ама съм пропуснала момента с рецептата. Може да я поместите на първа страница Crazy.
hahaha Ти сериозно ли бре Пол  Joy

Абсолютно Rolling Eyes.
 hahaha

Камче, извеждай го детето щом иска. Значи е по-добре. А иначе за секрета - в носа ли е? Или навътре Thinking? Ако имаш от онези помпички за нос, пробвай. Аз съм си купила, съвсем е проста и евтина, не сме я ползвали още, даже не знам как. Ако можеше да ти я телепортирам Rolling Eyes.

# 725
  • Мнения: 699
Полиииииииииииииии, къв тоз сладолед огромен дет ми го размяташ пред очите? Някои са не диета, че не могат да си влязат в летните дрехииииииииии. Т.е. АЗ! Embarassed

Камчеееееее, нагушкай дребосъка от нас. Те забравят бързо. А за кашлицата, няма ли как да продължите инхалациите, те най-добре действат. Нас като ни изписаха от болницата, поне още 5 дни правих инахалации с вентолин вкъщи.

Джес, понеже наближава отпуската и снощи докато простирах си мислех за теб. Защо? И аз незнам. Обаче се чудех  какво да ти пожелая. Е, тъпата ми глава роди това: Пожелавам ти от сърце да се върнеш с нов пръстен на ръката и голяма усмивка на устата.

Извинете ако съм се повторила с историята. Вече тъпата ми глава не помни.

# 726
  • Мнения: 11 499
Добър ден момичета кокичета.
  bouquet
Бързо възстановяване на децата  Heart Eyes
Лек ден от мен   bouquet

# 727
  • Мнения: 71
Каменце  Hug По-хуибаво от слънцето и ....хммм....чистия въздух няма.

Поли, представи си следната картинка: Любими рецепти...кифли, козунаци, мусака.....м.ц. Joy Joy Joy Но пък ако някой каже как - ще я сложа  Laughing Човек не знае какво и кога ще му потрябва  Mr. Green

Рейски  Hug добро да е и твоето  Hug

Хаясичччч  Blush Blush  Hug

# 728
  • Мнения: 668
Бенджи чакам да се включиш и ти със съвет.  Hug

Поли по скоро са воднисти сополките.  Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 71
Абе хора, знаете ли какво се сетих....Някой информира ли модератор да заключва старите ни теми?  Thinking (Хаясич, не простирам в момента, ама се сещам за какви ли не щуротии и аз)

# 730
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, пък дали да не ги оставиш да си изтекат воднистите сополи... Не съм сигурна, че това е добър съвет, ама Марти имаше някаква настинка преди и като почнах да му слагам капки за нос, сякаш секретите се връщаха в гърлото повече го давеха Blush.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Добро утро!  Hug

Виждам, че сте се раприказвали снощи...ма аз заспах рано...

Надявам се да се видим на срещичка като дойда за концерта... Heart Eyes
Мъжо ще го зарежа някъде и ще се видим "по женски". Само тряяя да ме насочвате, че хич нямам ориентация у Софето.  Mr. Green

За отхрачване аз давам чай от подбел /има го в аптеките/, може да мажеш гърдичките и гърба с мед с надупчена хартия отгоре /аз ползвам амбалажна/ - държи се цялата нощ, или лапи със смлян синап + брашно на гъста каша /за 10- 15мин. само и се маха, после се маже с нещо мазничко.../

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Кой беше написал, че приличам на ученичка? Да го почерпя!
Aз  bowuu. Тук е моментът да се изфукам, че един контрольор в рейса упорито ме е нарочил за ученичка, днес дори се опита да ми набута ученически билет  Mr. Green

Споменавате Бивацин - това е много хубав спрей за рани, който за съжаление вече не внасят в Бг.

Имате много поздрави от Тери:  
http://prikachi.com/files/1555018U.jpg
Grinning

# 733
  • Мнения: 2 274
Вени, душко, още спиш Simple Smile. Не съм утре на изпит, а другата седмица  Mr. Green.
Ками, аз давам Калиум Бихромикум - 15СН и Пулсатила 30СН и промивам носа с физ. р-р по 100 пъти дневно. Капки не слагам, щото както казва Вени задържат секретите нагоре. Иначе за кашлица и аз съм мазала гръбчето с мед.
Маце, хахахаха!
Мен миналата година по това време ме питаха има ли някой възрастен в къщи  Joy! И лична карта са ми искали като ходим вечер по клубове с моя. Ама кво да се направи - всички сме младолики мацки  Mr. Green!
 За среща с Бенджи аз съм навита. Бенджи, кажи къде ще отсядате, че да те ориентираме, а може и ако някоя е наблизо направо да мине и да те вземе.
Уф, бягам.

# 734
  • Мнения: 9 776

Уау! Сладурчо Heart Eyes!

... Човек не знае какво и кога ще му потрябва  Mr. Green

Именно Crazy. Венчето ще коже кое и как, че аз тъй и не разбрах ooooh!.

Норче, чакам да се хвалиш вече Laughing.
Сигурно имаш много работа. Дано да е това. Другият вариант е да не си в настроение Confused.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт