Стоматолози- гр. Варна

  • 960 352
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 4
Здравейте, да споделя и моя опит - ходих във Факултета по дентална медицина при д-р Маджова. Млада е, но работи много внимателно. Цените й ми се сториха нормални, защото последния път като ми се наложи да си чистя зъбен камък ме одраха 80лв, а тя ми взе 50. Сега ще ми оправя някаква дупка  Rolling Eyes

# 1 246
  • Варна
  • Мнения: 398
А някой посещавал ли е д-р Анастасов, който работи с лазарна апаратура?
Какв са ви впечатленията?

# 1 247
  • Варна
  • Мнения: 398
Никой ли не пише вече в темата Rolling Eyes

# 1 248
  • Мнения: 4
аз лично дори не съм чувала за Анастасов Simple Smile Но има вече толкова много зъболекари... може ли човек да ги запомни  Grinning Rolling Eyes

# 1 249
  • Варна
  • Мнения: 398
Да, така е.Има много зъболекари, но да попаднеш на "твоя" е доста трудно.Поне съдейки по моя опит досега.

Иначе за Анастасов имаше писано по-напред в темата.

# 1 250
  • Мнения: 2
Точно такъв е и моят мост, който скоро ще ми слагат. При мен офертата е за 180 лв на зъб, металокерамика и 90 лв. за метал с пластмаса. Мисля да заложа на металокерамиката обаче.
Къде например? Дайте координати. Трябва да си направя мост на предни зъби и си търся добро качество на нормални цени.

# 1 251
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Нарочно не писах в темата, защото реално още нямам впечатления от това какъв и как ще ми направят моста.
Ще го правя при д-р Искра Цанова - мост от три зъба на цена 180 лв на зъб.
Случайно вчера се заговорихме със сестра ми тя си е правила металокерамична коронка, тази пролет при д-р Едрева, като цената е била 140 лв. Според сестра ми е възможно Едрева да й е направила някакво намаление като на редовен пациент Rolling Eyes, но е възможно и това да е цената.

# 1 252
  • Мнения: 2
Може. Пиши после как е станал моста и доволна ли си.
Приятелката ми си направи много хубави и удобни металокерамични коронки за 180 лв в Русе само с 2 посещения в рамките на 5 дни, общо с обработката на зъба-счупен са и предложили фиксирана цена 300 лв и тя се е съгласила, като офертите са били от 60 до 80 лв на коронка, а за металокерамиката от 120 до 180 лв. Дъщеря и следва в Русе и я завела там при нейната зъболекарка,от която била доволна, но  за срвнение попитали и още двама в квартала. Явно това са нормалните цени за коронки, ако не се раздуват.
Друга приятелка си направив Младост за 80 лв коронка и е доволна, ще я огледам внимателно следващия път като се видим.
Аз сега съм с временен пластмасов мост, цената му е 20 лв  на коронка, можело да си стоя с него во веки веков..., а един познат ми каза, че той не бил доволен от скъпия си керамичен мост, махнал го и сега от година и половина си ходи с временен, че му е много удобен и хубав.
Напрова се чудя и се мая какво да реша, май ще се насоча към металокерамика, но извън Варна.

# 1 253
  • Мнения: 385
 okni, къде в Младост е ходил твоята приятелка?

# 1 254
  • Мнения: 142
за 80 лв., просто е невъзможно да е металокерамика.....и аз трябва да си правя мост и не мога да реша къде newsm78

# 1 255
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Момичета,някой да има впечатления от Стоматологични кабинети "РАЧЕВИ"-цени,качество и от кой специалист евентуално?

# 1 256
  • Варна
  • Мнения: 398
А има ли някой впечатления от д-р Кремена Кунева?Кабинетът и мисля е на спирка Акациите.

# 1 257
  • Мнения: 4
не знам за вас, мами, но аз наистина открих моята зъболекарка Simple Smile както по-рано писах - ходих при д-р Маджова, а вече имам и нова пломба Simple Smile много съм доволна. дано повече млади лекари остават в България, за да има кой да ни лекува  Grinning

# 1 258
  • Мнения: 335
не знам за вас, мами, но аз наистина открих моята зъболекарка Simple Smile както по-рано писах - ходих при д-р Маджова, а вече имам и нова пломба Simple Smile много съм доволна. дано повече млади лекари остават в България, за да има кой да ни лекува  Grinning
Моля за координати Hug
Има ли много пациенти, чака ли се, цени...

# 1 259
  • Мнения: 292
Момичета,някой да има впечатления от Стоматологични кабинети "РАЧЕВИ"-цени,качество и от кой специалист евентуално?
Това е моят зъболекар, прави ми мостовете преди 10 години. Още си ги нося.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт