Стоматолози- гр. Варна

  • 968 986
  • 2 787
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 11 762
Аз до д-р Шопов стигнах с усложнения след вадене на зъб.
Изключително доволна останах от отношение и адекватно и бързо лечение.
Учудващо за мен даже и АБ не пих, което по принцип май е практика да предписват.
Много лека ръка има.

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 12:49 от Merelenda

# 1 741
  • Мнения: 606
За вадене на зъби препоръчвам  да посетите хирург-доц,Георгиев и д-р Едрев!При д-р Тихомир Георгиев сме си вадили доста пъти аз и съпругът  ,както и много близки познати и приятели.Има много лека ръка,знае какво прави ,с много холям опит е ....малко скъпо взема,но последното ми вадене на зъб беше при друг и просто толкова тежко мина -дадох 2 пъти повече като суми за снимки ,лекари,допълнителни манипулации и лекарства.За себе си съм си решила ако ми се наложи -експерименти за качеството не правя.
Д-р Едрев също е много добър хирург,напоследък мои приятели прехвалиха и д-р Папанчев-младши,но ние не сме ползвали услугите му.

# 1 742
  • Мнения: 109
Здравейте !

Искам да попитам някой има ли скорошни отзиви за д-р  Стелиан Едрев тъй като ми предстои вадене на мъдрец при него ?

# 1 743
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Ами точно в поста преди твоя.

# 1 744
  • Мнения: 606
Добър е -много!и все пак аз съм за Доц. Георгиев!Ако не е с усложнения цената излизаше около 80 лв ,ако обаче е някаква по-сложна манипулация- хирургична :250-300 лв.Общо взето не е меркантилен като другите.Едрев също -никога няма да ти вземе повече пари без да ти се налага.

Последна редакция: вт, 25 юли 2017, 13:03 от macapisa

# 1 745
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Аз бях на косъм да искам вадене на мъдреца с пълна упойка, защото умирах от страх. Цената ме спря Mr. Green И не съжалявам де, грам болка и дискомфорт не усетих, д-р Шопов си знае работата, а и асистентката му беше душица, та двамата успяха да ме забаламосат до там, че да забравя страха.

# 1 746
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На дъщеря ми ще вадим 4 постоянни зъба вдругиден, със седация или пълна упойка (утре имаме час при анестезиолога и ще решим). Д-р Едрев ще ги вади, доста ми е притеснено...

# 1 747
  • Мнения: 2 045
Защо с пълна упойка? С местна упойка изобщо не боли.

# 1 748
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много я е страх, направо има фобия от зъболекари, затова...

# 1 749
  • Мнения: 109
И моята ще бъде със седация при доктор Едрев ..

# 1 750
  • Варна
  • Мнения: 4 939
chokolina, 4 на един път ли?

# 1 751
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Даже 5, че има и един млечен. За да не слагаме пак упойка.

# 1 752
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Стискам палзи всичко да мине леко и бързо възстановаване!
Това си е голяма травма да костта и за мен учудващо решение на зъболекаря.

# 1 753
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, Ели!
Ще се побъркам вече, искам да е минал утрешния ден...

# 1 754
  • Мнения: 109
chockolina kak mina ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт