Стоматолози- гр. Варна

  • 960 308
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 890
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте! Някой има ли мнение за д-р Бинев от Фармадент?

# 1 891
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте,
Имате ли наблюдения за цени при вадене на мъдрец 2 бр. ретинирани с операция. Не се покриват по каса, а как вървят?

# 1 892
  • Мнения: 218
Здравейте,
Имате ли наблюдения за цени при вадене на мъдрец 2 бр. ретинирани с операция. Не се покриват по каса, а как вървят?


На мен ми излезе 400 лв. на зъб.

# 1 893
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте,
Имате ли наблюдения за цени при вадене на мъдрец 2 бр. ретинирани с операция. Не се покриват по каса, а как вървят?


На мен ми излезе 400 лв. на зъб.
А при кой ЛЧХ правихте операцииите или беше всичко в една

# 1 894
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ау, много бре, какви са тези цени... Наполовина по спомен ми струваше на мен ваденето на ретиниран мъдрец с местна упойка в медико-денталния център. Д-р Шопов ми го вади.

# 1 895
  • Мнения: 345
Много,страшно много!
Имал си...дал си...
Масово вземат по 200 на мъдрец...,познавам и по 150...

# 1 896
  • Мнения: 218
Не знам, бях си правила консултация с 3-ма ЛЧХ мисля, всички ми бяха казали цени около 350-400 лв. Мъдрецът ми се водел по-сложен случай и затова такава била цената.

# 1 897
  • TX
  • Мнения: 590
Много,страшно много!
Имал си...дал си...
Масово вземат по 200 на мъдрец...,познавам и по 150...

Вероятно за ретинирани цените са по-високи с операция се вадят и си е доста по-сложно от черезвичайното.

# 1 898
  • Мнения: 345
Много,страшно много!
Имал си...дал си...
Масово вземат по 200 на мъдрец...,познавам и по 150...

Вероятно за ретинирани цените са по-високи с операция се вадят и си е доста по-сложно от черезвичайното.


ТОЧНО ЗА РЕТИНИРАНИ СТАВА ВЪПРОС, И НЕПРАВИЛНО РАЗПОЛОЖЕНИ- КОСО И ХОРИЗОНТАЛНО,С ЕДИН-ДВА КОНЕЦА ...

# 1 899
  • Мнения: 956
Здравейте, някой ходил ли е при Мечкарова до Димчо Дебелянов? За почистване на зъбен камък ме интересува. Посещавам друг зъболекар обикновено, но този кабинет ми е много удобен като локация и затова се интересувам от мнения.

# 1 900
  • Мнения: 11 737
Ау, много бре, какви са тези цени... Наполовина по спомен ми струваше на мен ваденето на ретиниран мъдрец с местна упойка в медико-денталния център. Д-р Шопов ми го вади.
Да, около 200 - 220 лв е при д-р Шопов и цената спрямо другите специалисти е много добра. И си е отличен хирург.
И аз бях изненадана от сумата. Понеже имам правена друга операция на зъб и сравних цените. При него операцията която ми правиха е с 50-60 лв по-евтина.

# 1 901
  • Мнения: 1
Горещо ви препоръчвам д-р Едрев специално за вадене на зъб и мъдреци.Днес в 15.30 бях при него за вадене на горен десен мъдрец който не беше поникнал, а се беше подало само връхчето му и то в посока към бузата.За 10 -20 минути заедно с упойката беше го отстранил и беше сложил шевовете.Не усетих абсолютно за миг какво се случи и кога и как го извади.А по принцип само като чуя за вадене на зъб и ми прилушава.Но д-р Едрев е специалист в тази област така че горещо ви го препоръчвам ако ви се налага да правите подобни неща.

# 1 902
  • Варна
  • Мнения: 3
Горещо ви препоръчвам д-р Едрев специално за вадене на зъб и мъдреци.Днес в 15.30 бях при него за вадене на горен десен мъдрец който не беше поникнал, а се беше подало само връхчето му и то в посока към бузата.За 10 -20 минути заедно с упойката беше го отстранил и беше сложил шевовете.Не усетих абсолютно за миг какво се случи и кога и как го извади.А по принцип само като чуя за вадене на зъб и ми прилушава.Но д-р Едрев е специалист в тази област така че горещо ви го препоръчвам ако ви се налага да правите подобни неща.

Колко ви струваше тази процедура? Simple Smile

# 1 903
  • Варна
  • Мнения: 135
И от мен едно силно положително мнение за д-р Едрев.

# 1 904
  • Мнения: 2
от 12години посещавам д-р Светлана Янчева, работи в сградата на Монтажи с/у Полиграфията, на всички мои познати я препоръчвам и са много доволни от внимание/цени/качество на услугата
[/quote]
И аз така. Двамата със съпруга ми ходим при нея от 11 години и не бих я заменила с друг. Никога.
[/quote]
 Здравейте какво можете да ми кажете за Светлана Янчева като херург ?

Общи условия

Активация на акаунт