Стоматолози- гр. Варна

  • 960 910
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Мнения: 8
Изключително разочарование !!!

След дълги размисли дали да споделя за случилото се,мисля да го направя с цел да предпазя бъдещи пациенти.
След лечение при Светлана Динева съм с 5 умъртвени зъба по нейна преценка.
Причини за умъртвяването - болка,тест виталитет.
Зъбите са само и единствено девитализирани заради наличие на болка и тест виталитет.Рентгеновите снимки не посочваха да има някакъв проблем,бях определена от нейна страна като "ЕКСТРЕМЕН" казус.
Светлана Динева не е стоматолог,който търси второ мнение от друг стоматолог по казус,който самата тя не може да разреши,ще споделя повече в следващите редове.
През цялото време се коментираше захапката ми,която още при първото посещение споменах,че желая да коригирам,а тя тогава дори отговори: "Цялата Мара втасала ще следваш и ортодонтско лечение.", "Не мога да препоръчам никой друг зъболекар." също е една любима фраза,която дълго ще помня.
Не можеше да се препоръча друг стоматолог през цялото време,а цялото лечение се държеше на едно доверие между отношения пациент и зъболекар,които бих определила вече като фиктивни.
Препоръчан бе ортодонт /Вече бяха умъртвени 3 зъба/ към когото така или иначе самата аз се бях насочила - доктор Стефанова,на която съм изключително благодарна.  
Взе се мнение от други зъболекари (Вече след като зъбите бяха умъртвени),които споделиха че няма как отклоненията в захапката и бруксизъм да са причина за умъртвяване на зъби.
Лекуваните кариеси отново изискват лечение два месеца по-късно,а всичките умъртвени зъби също се лекуват наново...Причина за релечение - болка,недобре запълнени канали (Отговорът към това беше "За мен са добре запълнен,за друг може да не са.")
Стоматологът Динева ми беше препоръчана,внимавайте на кого давате доверието си. /Интересен факт е че вече при нанесените щети ЧАК тогава се спомена име на стоматолог,който евентуално би помогнал,през цялото останало време се говореше за друг вид специалисти като - физиотерапия/TMJ/,медитация,психолог,но не и за друг стоматолог,който би помогнал наистина 🤷/

Пазете се и бъдете здрави Heart

Последна редакция: нд, 11 фев 2024, 15:10 от bqlaqgoda

# 2 761
  • Мнения: 11 744
Съжалявам за случилото се. Не стига, че лечението е много скъпо, ами и сега ще трябва да се прелекува.

За коя доктор Стефанова става въпрос?

# 2 762
  • Мнения: 8
ОРТОДОНТСКА ПРАКТИКА Д-р Светослава Стефанова - Благодарна съм за нейната препоръка за релечение при д-р Надежда Алексиева

# 2 763
  • Мнения: 1 059
Някой да знае какво се случва с Дента Прайм? Виждам, че Аспаруховският им кабинет е отбелязан като затворен за постоянно в гугъл, та се чудих дали е някаква грешка, или наистина са го затворили.

Знам, че имат противоречиви отзиви, но са ми вършили добра работа за мънички интервенции, та ще е жалко, ако са no more Grinning

# 2 764
  • Мнения: 11
Здравейте, казвам се Миглена и съм 4-ти курс студент по Дентална медицина към Медицински университет - гр. Варна.
Работим с пациенти на всякакви възрасти, включително и деца.
Предлагам следните стоматологични процедури:
🔹 Първичен преглед - 3 лв
🔹 Лечение на кариеси - 12 лв
🔹 Кореново лечение - 15-22 лв
🔹 Изработване на протези, коронки и мостове - 22-35 лв
🔹 Вадене на зъб - 10 лв
🔹 Почистване на зъбен камък - 12-34 лв
🔹 Профилактични прегледи и поставяне на силанти при деца - 7 лв

*Цените са символични и всяка манипулация се извършва под  наблюдението на специалисти (лекари по дентална медицина).
Факултетът по дентална медицина се намира на бул. "Цар Освободител", N:84
Ако се нуждаете от някоя от по-горе описаните процедури, можете да се свържете с мен на лично съобщение или да се обадите на тел.: 0884039002

# 2 765
  • Мнения: 25 758
Някой да знае какво се случва с Дента Прайм? Виждам, че Аспаруховският им кабинет е отбелязан като затворен за постоянно в гугъл, та се чудих дали е някаква грешка, или наистина са го затворили.

Знам, че имат противоречиви отзиви, но са ми вършили добра работа за мънички интервенции, та ще е жалко, ако са no more Grinning
Затварят кабинетите в града. Остава клиниката до Виница.

# 2 766
  • Мнения: 1 059
Някой да знае какво се случва с Дента Прайм? Виждам, че Аспаруховският им кабинет е отбелязан като затворен за постоянно в гугъл, та се чудих дали е някаква грешка, или наистина са го затворили.

Знам, че имат противоречиви отзиви, но са ми вършили добра работа за мънички интервенции, та ще е жалко, ако са no more Grinning
Затварят кабинетите в града. Остава клиниката до Виница.

Благодаря за информацията! Или се е случило на пожар, или добре са се прикривали, защото само до преди седмици ми казваха, че можело да си запазя час за февруари направо. Като гледам практически са били шута и на двете зъболекарки, които посещавах там, защото само трима специалисти са оставили на официалния си сайт. Доста неприятно, но какво да се прави.

# 2 767
  • Варна
  • Мнения: 3 062
Можете ли да препоръчат стоматолог, който работи с микроскоп? Стоматоложката/млад наскоро завършил специалист /реши да ми спести тази информация и 1 час се мъчи с каналите ми, които се оказаха тесни и е криви, а тя го знаеше от предходния секторна снимка. Нищо не се получи като ми съобщи и, че имало риск инструмента да се счупи вътре. Прати ме за дигитална снимка след това, но възнамерява пак да ме работи без микроскоп. Благодаря, но не желая още час да седя с разчекната уста за опити. Искам стоматолог, който работи в централната част на града по възможност, може би около Университетски медико-дентален център.

# 2 768
  • Мнения: 25 758
Някой да знае какво се случва с Дента Прайм? Виждам, че Аспаруховският им кабинет е отбелязан като затворен за постоянно в гугъл, та се чудих дали е някаква грешка, или наистина са го затворили.

Знам, че имат противоречиви отзиви, но са ми вършили добра работа за мънички интервенции, та ще е жалко, ако са no more Grinning
Затварят кабинетите в града. Остава клиниката до Виница.

Благодаря за информацията! Или се е случило на пожар, или добре са се прикривали, защото само до преди седмици ми казваха, че можело да си запазя час за февруари направо. Като гледам практически са били шута и на двете зъболекарки, които посещавах там, защото само трима специалисти са оставили на официалния си сайт. Доста неприятно, но какво да се прави.
Доколкото знам доктор Банчева ще открие собствен кабинет/клиника, проверете дали в нейната практика няма да е и вашата зъболекарка.

# 2 769
  • Мнения: 300
Можете ли да препоръчат стоматолог, който работи с микроскоп?
ivka_smile , мога силно да препоръчам д-р Борислав Цаневски, който е ендодонт и има кабинет в района на хотел Черно море. Разполага с висок клас техника, рентген в кабинета си, изключително професионално отношение както към пациента, така и в самия екип. При мен спаси зъб, който зъболекарка искаше да вади и да слага имплант, като той беше третият лекар, когото посетих за второ мнение. Спечели ме с професионализма си и категоричността, с която ми даде прогноза от 85% успеваемост на лечението, както и точен план колко посещения ще са нужни и точно какво ще прави във всяко едно. Приключи с едно посещение по-рано.  Като минус мога да посоча, че се чака около месец за час, както и високата цена на лечението, но предполагам цените са сходни навсякъде. На първото посещение се прави рентгенова снимка, план за лечение и ти дава цена - ако потвърдите, че ще се лекувате ви дава час и започвате. Аз съм много страхлива от зъболекари, но при него се чувствах спокойна, защото работи много уверено и наистина безболезнено. Успех ви пожелавам в избора на зъболекар 🌞

# 2 770
  • Варна
  • Мнения: 293
Здравейте,
Първо искам да споделя добрите си впечатления от работата на д-р Пьотр Стоянов. Трябваше да ми вади зъб и естествено много се страхувах. Въобще нямах никаква болка, беше много подкрепящ и процедурата мина без никакви последващи усложнения. Взе ми 100 лева - не знам много ли е или малко, но аз съм доволна.

Сега ми предстои да си поставям мост на празното място (6-ти зъб долу в ляво) или по-скоро  ще предпочета имплант.
Ще бъда много благодарна да ме насочите към стоматолог, от който сте доволни, който прави импланти сполучливо и работи на добри цени, а не на космически.
Извинявам се за моята неосведоменост или наивност, но бихте ли ми казали в какъв ценови диапазон (от - до) върви услугата поставяне на имплант - на един зъб.

Последна редакция: нд, 18 фев 2024, 12:23 от Мира Мира

# 2 771
  • Мнения: 68 730
Само имплант - при мен е 1500 лв. висок клас /Zimmer/.
Има среден за 1350 и нисък 1200 лв.

Временна корона 400 за висок клас, 300 среден и 250 нисък.

Постоянната е 1000 лв. /среден клас 850 и нисък 700 лв/.

Дано да съм те ориентирала. Цените са от преди 1г.
Всеки стоманолог обаче дава разл.цени, така че е сложно това с ориентирането.

Говори си за цените с избраният от теб лекар. Така е най-добре.

# 2 772
  • Мнения: 3
Можете ли да препоръчате стоматолог, който работи с микроскоп и на нормални цени във Варна?  Моят стоматолог, д-р Йонкова, която препоръчвам с две ръце, няма такъв и съвсем честно ми каза, че без микроскоп запълването на каналите на няколко предни зъба е много рисковано

Последна редакция: пн, 19 фев 2024, 15:52 от ljubima10

# 2 773
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Металокерамичните корони имат ли по принцип гаранция и колко? Или зависи от конкретния зъболекар?

# 2 774
  • Мнения: 89
Можете ли да препоръчате стоматолог, който работи с микроскоп и на нормални цени във Варна?  Моят стоматолог, д-р Йонкова, която препоръчвам с две ръце, няма такъв и съвсем честно ми каза, че без микроскоп запълването на каналите на няколко предни зъба е много рисковано
Др Цветелина Борисова в клиниката към Денталния. Но се чака доста за час

Общи условия

Активация на акаунт