Стоматолози- гр. Варна

  • 960 137
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 882
Изчетох цялата темичка, но много ми се иска да препоръчате детски стоматолог. Дъщеря ми е на 3 години. Никой не би могъл да й отвори устата камо ли да лекува зъби. Чувала съм обаче за зъболекари вълшебници. Такива търся, без значение цената.

# 61
  • Мнения: 705

аз също искам да напомня и подкрепя мнението си за д-р илиева, което съм дала преди близо 2г в тази тема  Hug страхотен специалист, работи само с най-добрите материали, а в работата си с деца е недадмината, вече и от личен опит мога да потвърдя  bouquet

radini, цитирам мението си от предната страница - д-р илиева е наистина много добра, особено с деца. опитай, ако искаш  Hug симона така я забаламоса, 4е още си мисли, 4е венците са й червени от нейните вълшебни лампички  Mr. Green телефонът й е: 616 831 и 0888 202890 УСПЕХ  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 922
radini, цитирам мението си от предната страница - д-р илиева е наистина много добра, особено с деца. опитай, ако искаш  Hug симона така я забаламоса, 4е още си мисли, 4е венците са й червени от нейните вълшебни лампички  Mr. Green телефонът й е: 616 831 и 0888 202890 УСПЕХ  bouquet

stelt, къде e кабинетът на д-р Илиева?  Hug

# 63
  • Мнения: 297
доволна съм много от д-р Д. Демирова, работи на ул.'Иван Драсов"

# 64
  • Мнения: 705
radini, цитирам мението си от предната страница - д-р илиева е наистина много добра, особено с деца. опитай, ако искаш  Hug симона така я забаламоса, 4е още си мисли, 4е венците са й червени от нейните вълшебни лампички  Mr. Green телефонът й е: 616 831 и 0888 202890 УСПЕХ  bouquet

stelt, къде e кабинетът на д-р Илиева?  Hug

пада се на гърба на ресторант Рощок, ул Радко Димитриев, май беше номер 17 или 7. като вървиш по бул съборни в посока от стоматологията към пощата, това е последната пряка (преди бул варненчек) вляво, а кабинетът е в партерния етаж на една синя бизнес сграда (единствената на уличката). в нея още са бар мартини и стриптийз бар делила

# 65
  • Мнения: 2 922
една синя бизнес сграда (единствената на уличката).

Да, знам за коя сграда говориш. Благодаря ти   bouquet

# 66
  • Мнения: 8 769
д-р илиева е наистина много добра, особено с деца. опитай, ако искаш  Hug симона така я забаламоса, 4е още си мисли, 4е венците са й червени от нейните вълшебни лампички  Mr. Green телефонът й е: 616 831 и 0888 202890 УСПЕХ  bouquet
Стели, работи ли със ЗК въпросната стоматоложка?

# 67
  • Мнения: 3 042
Работи със ЗК, аз съм водила Съни при нея. Получи подаръчета (едно камионче, количка и детско зъболекарско огледалце), стана му приятелка и я канеше да играят заедно с колите. hahaha
Аз също ходя при нея и съм доволна.

# 68
  • Мнения: 8 769
Работи със ЗК, аз съм водила Съни при нея. Получи подаръчета (едно камионче, количка и детско зъболекарско огледалце), стана му приятелка и я канеше да играят заедно с колите. hahaha
Аз също ходя при нея и съм доволна.
Мерси Павка!   bouquet
Тъй като търся още едно зъболекарско мнение за Филип, ще си запазя час при нея!  Sunglasses

# 69
Здравейте!
Отдавна не съм ходила на зъболекар и сега вече ми се налага.Преди време посещавах д-р Цветкова, която сега има стоматологична клиника. Мъжът ми от своя страна има зъболекар - д-р Генчев, за когото имам добре отзиви от познати. Изчетох внимателно цялата тема, но никой не спомена нито един от тези двама зъболекари?! Чудя се дали някой отвас не е посещавал клиниката на д-р Цветкова наскоро и какви впечатления има? А също ако има пациенти на д-р Генчев, ще се радвам да ги чуя.

Също ме интересува д-р Едрев и д-р Едрева дали поставят мостове, импланти и др. такива, дащото на мен ще ми е необходимо.

Благодаря на всички, които ми отговорят.
 

# 70
  • Мнения: 1
Аз лично Ви препоръчвам Стоматологичен център "Д-р Даковски"!!!
Клиниката се намира на ул.Граф Игнатиев 18 а телефона е 612661.
Доволна съм от вниманието което получавам и от безболезнения начин на работа, децата ми ходят с удоволствие на зъболекар! Клиниката е много красива помислили са за уюта на пациентите си, но както знаете това не е най-важното, важното е пациента да се чуства добре на стола и да няма болка както и да получава нужното внимание!!!

Ако някоя мама се чуди каде да си заведе децата на зъболекар я съветвам да посети стоматологичен център "Д-р Даковски" ! Ще сте много доволни!
 

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 295
От известно време ходя при Мирослав Бакалов.Кабинета му се намира на 1 ет.в блока зад дом "Другарче" (до Чаталджа).Много съм доволна.Работи бързо,качествено и безболезнено. PeaceИма договор със здравна каса.
Относно питанката по-горе за цена на зъбен камък,преди месец ми взе 30 лв. Wink

# 72
  • Мнения: 4 591
Beberon на всяка майка посещаваща редовно форума и е ясно че тази регистрация е за да се направи реклама  Hug

# 73
# 74
Д-р Катя Трайкова - кабинетът й е в сградата на Ескана на бул. Васил Левски. Мноого обяснява и съветва, работила е в чужбина и определено е в час. Аз през последните години все съм или бременна, или кърмачка, или и двете едновременно, та съм много доволна от щадящото й отношение и от това, че се въздържа от излишни намеси ако не са абсолютно наложителни, като ми обяснява обаче, и дава на мен възможност да реша дали нещо да се прави сега или по-нататък.
Кво друго да кажа, освен че последния път точно преди мен правеше зъбите на едни бивш външен министър на България и доста богат човек. Което не значи, че е по-скъпа от останалите, де.  Grinning


Радвам се, че виждам това съобщение. Преди около 15 години си бях правила зъби при д-р Трайкова и бях много доволна от вниманието и лекотата с която работи.  След някоко години я потърсих, но се оказа, че е заминала за чужбина. И след това нямах късмет със зъболекари. Ще бъда много благодарна, ако ми дадеш повече актуална информация. Телефон, работно време,например. Има ли рентген, зъботехник? Все така ли си доволна от нея?

Общи условия

Активация на акаунт