Стоматолози- гр. Варна

  • 960 244
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 800
Някой ми каза, че ако детето ми е посещавало тази година зъболекар (А тя беше 1 или 2 пъти на профилактичен преглед), тази силанизация нямало да бъде безплатна вече..  Вярно ли е?
Няма такова нещо, програмата е безплатна за всички деца от 6 до 9 години до края на ноември, без значение какви услуги е ползвало детето през годината. Извън програмата цената е 50лв на зъб. популярността на програмата във Варна за съжаление е изключително ниска. Гледахте ли новините:
 http://www.novatv.bg/news/view/2011/11/07/22981/%D0%A1%D0%B0%D0% … 0%B8%D0%B5%D1%81/
Enlightener, относно д-р Даковски да не изглежда като реклама каквото те интересува можеш да ми пишеш на лични, ще ти отговоря. Лекува сина ми и цялото ми смейство от много години. В петък поставихме силанти на четирите шести постоянни кътника по програмата.

# 616
  • Мнения: 4
 Благодаря виииии. Сега започвам да СПАМ-я Alik на лични съобщения! : )))

# 617
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да попитам за д-р Магамес. Някой посещавал ли го е, как работи и какви са му цените?

# 618
  • York
  • Мнения: 826
Някой напред похвали д-р Камбурова от МЦ Младост.
Посетих я за преглед и много ми допадна, след което и се доверих да ми направи няколко пломби. Изключително съм доволна от работата и и от отношението  newsm10

Но се наложи да се извади единия мъдрец и записах час при Карагьозов пак в МЦ Младост. Изключително груб и неприятен човек. Съвсем нормално и човешки го помолих по внимателно да слага упойката, защото изпитвам панически страх от игли и той ми се развика какво съм си мислила, в неговия кабинет не вървели уговорки и т.н. При което аз си тръгнах много ядосана. Не може да се отнася с хората по подобен начин, абсолютно непростимо е  smile3513
Зъба ми извади д-р Павлов отново в същия МЦ. Не ми бяха вадили зъб, много неприятна процедура, но докттора ме пита постоянно как съм, спираше и т.н. Съвсем друго отношение, но в кабинета не беше особено чисто.  newsm11

# 619
  • Варна
  • Мнения: 615
аз съм при Магамес от 10 години сигурно, основно за керамики обаче, нещо с пломбите сякаш няма такъв успех. Цените не мога да кажа, защото ми казва накрая цената, но и аз не питам предварително. Метало-керамика сякаш последните пъти ми беше 250-300 лв

# 620
  • по морето
  • Мнения: 188
Моля координати на добър пародонтолог, без значение от цена и район във Варна.

# 621
  • Мнения: 149
Прочетете темата.По-напред някой беше писал за такъв.

# 622
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някой напред похвали д-р Камбурова от МЦ Младост.
Посетих я за преглед и много ми допадна, след което и се доверих да ми направи няколко пломби. Изключително съм доволна от работата и и от отношението  newsm10
И аз съм много доволна от д-р Камбурова!
Работи точно, бързо, безболезнено и с качествени материали!

# 623
  • Мнения: 4
Здравейте, аз искам да попитам някой от вас ползвал ли е услугите на д-р Богданова (ортодонт). Като цяло впечатленията ми са добри с изключение на това, че има разминаване на цените за шина.
Когато ми  я препоръчаха преди 2 месеца (12.2011г.), струваха 250 лв (включително и в ценоразписа й), а за на дъщеря ми шината взе 300 лв. Когато я попитах защо.... реагира много остро и каза че цената не подлежи на обсъждане или каквито и да било обяснения. Видимо се ядоса. Платих 300 лв за шина.. но все пак ми е интересно след мен ...кой какво е плащал. Благодаря.

# 624
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
юни месец платих 290 лв. - отливка, шина..., но при друг ортодонт.
Да не би шината да е 250, а отливката да е на друга цена newsm78

# 625
  • Мнения: 4
юни месец платих 290 лв. - отливка, шина..., но при друг ортодонт.
Да не би шината да е 250, а отливката да е на друга цена newsm78



Не знам. Още на първия преглед каза 300 лв и отсече. Не направи разбивка. : )

# 626
  • по морето
  • Мнения: 188
Прочетете темата.По-напред някой беше писал за такъв.
Прочетох, но отзивите са стари от 2009 и 2010 г. Нещата се променят с времето.

# 627
  • Мнения: 149
 asg,не съм искала да те засегна.Исках да кажа,че в темата им похвалени специалисти.Пожелавам ти да намериш точният лекар от раз  bouquet!

# 628
  • Мнения: 149
Забравих да пиша,че водих голямата ми дъщеря(9 годишна е)  в стоматологичния център в градска болница при д-р И.Ангелов и за сега сме доволни.Да видим аз кога ще се наканя.

# 629
  • по морето
  • Мнения: 188
Сина е при д-р Атанасова в клиниката на д-р Кунева. Засега добри впечатления, ще видим напред във времето как ще е.

Общи условия

Активация на акаунт