Стоматолози- гр. Варна

  • 958 627
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета!
Аз също си търся добър стоматолог и от прочетеното се спрях на д-р Ивайло Василев, но явно си е сменил адреса и не мога да открия негови координати /телефоните, които намерих не са актуални/. Ако някой може да ми ги даде адрес и тел. ще съм благодарна! Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 15:35 от ivanina_79

# 181
  • Мнения: 6
д-р Едреви тел 611 211
на ул. Цар Асен / до ПИБ/
От години ходя при тях и съм много доволна.
  на улица цар асен до пиб няма кабинет на др.Едреви.днес бях там и ги търсих.ако някои знае точните координати ще бъда благодарна.

# 182
  • Мнения: 6
do ofisa na Interbild. Popitaj po telefona za tochen adres.
ще проверя пак благодаря Simple Smile

# 183
  • Мнения: 254
Само за сведение - извадих си мъдреца, сумата си беше солидна да ви кажа - 270 лв. Вярно, че много внимателно, но Praynig А иначе питах в кабинета на д-р Едрев - 200 лв щеше да ми излезе ваденето с операция както и трябваше да е, но пък снимка на зъба и преглед... Сигурно пак толкова щеше да ми излезе. Явно цените си се покачват. Това дето го четох някъде, че за 35 лв давят мъдрец...!? Не бих рискувала, честно!

# 184
  • Мнения: 13 512
за 35 лв давят мъдрец...!? [/color]
давят,да... в кръв! 35 лева е само упойката

# 185
  • Мнения: 1 290
В началото на януари вадих мъдрец.
Беше по здравна каса и доплатих 2 или 4 лева - не помня.
С упойка, с всичко както си му е реда и то в хубав кабинет у града, не тук на село!
С тези цени направо ме хвърлихте в джаза, защото имам да вадя още един, а по каса май само един се полага годишно Wink

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 16:08 от Gvendolin

# 186
Някой има ли впечатления от клиниката на д-р Рачеви?
А с какви материали работи д-р Едрева - амалгама, евикрол, фотополимер или само фотополимер?

# 187
  • Мнения: 3
д-р Едреви тел 611 211
на ул. Цар Асен / до ПИБ/
От години ходя при тях и съм много доволна.
  на улица цар асен до пиб няма кабинет на др.Едреви.днес бях там и ги търсих.ако някои знае точните координати ще бъда благодарна.
Приятелят ми го заболя зъбче вчера и той ходи да търси Едреви на този адрес и също не ги намери!!! no Затова се поразрових пак из интернет и в един сайт, в който са изброени кабинетите на повечето зъболекари във Варна, попаднах на тази информация: Rolling Eyes

Варна АИППСП - д-р Едреви
Раздел: Зъболекарски кабинети
Адрес: Варна, ул. Хаджи Димитър 2
Телефон: 625545

Надявам се да не е късно и да съм помогнала!!! Smile

# 188
  • Мнения: 1 187
Д-р Рачев е семейният ни стоматолог от повече от 6 години.
Невероятен специалист и човек. Препоръчвам го.

# 189
  • Мнения: 3
В много от предишните постове прочетох добри отзиви за д-р Едрев и д-р Едрева!!! Бих искала да попитам работят ли със здравната каса и на какви цени са при тях услугите, които ЗК не покрива? Rolling Eyes

# 190
  • Мнения: 882
Искам да Ви питам, чували ли сте за упойка за деца, които изпитват ужас от зъболекарски стол. Не става въпрос за пълна упойка, а за такава, която се приема като сокче през устата.
Има ли ефект и някой пробвал ли е?

# 191
  • Мнения: 6
здравейте,всъщност има кабинет на ул.'цар асен' на д-р Едреви,но е трудно да се разбере.Когато го търсих не го открих,а в последствие го забелязах случайно.Да,намира се до офсисите на interbild,просто гледайте внимателно и от близо.

# 192
  • Мнения: 398
newsm78..няма евтини стоматолози...нормално това да е така..скъпо обзавеждане на кабинета,вносни лекарства...нали трябва да се ''избиват''тези неща с цената на пациента..последно преди 1о г.,посетих др.Смуков.,като него добър в професията си няма...в такъв случай се казва'''халал да му са парите дето ги взима'''и със здраве да си ги харчи:)Simple Smile

Е да де ама цени от сорта на 105 лв за зъбен камък направо ме убиват.Ултразвука, с който чистят зъбен камък струва 500лв.Та той си го избива от 5 пациента.За пломби по 150 лв.съвсем не съм съгласна-толкова струва комплект шприци, с които се правят доста повече пломби.
И м/у другото много малко стоматолози ( които работят със здравна каса) работят по цени на касата, с което си нарушават закона както си искат.

# 193
  • Мнения: 152
 Здравейте момичета ! Изчетох последните мнения , но не открих нищо за една детска стоматоложка , която ми препоръчаха . Казва се д-р Грозева . Кабинета е на Георги Живков 26 до Ботевата градинка някъде . Моля ви ако някой има отзиви да пише , че ще водя моето момченце там за пломба .   bouquet

# 194
  • Мнения: 250
Vivina, относно д-р Грозева - преди години аз ходих при нея, доволна бях, но не знам с дечицата как е. Предполагам, че ще останеш доволна, тъй като е мила и внимателна. Аз моя син го водих преди около месец при д-р Йорданова - до "Пикадили-Център", първо преглед  и после пломба, детето остана очаровано от зъболекарския кабинет - даже му хареса да ходим при нея, 3 посещения. За мен беше важно, защото това му беше първия преглед при стоматолог, зъболекарката го предразположги много добре. Първия път му показа инструментите, машинката и т.н. и след това ходихме 2 пъти - за лекарство и накрая плобма. Дано занапред ни се налага рядко да се срещаме с нея, но мисля, че попаднах на зъболекар,при който детето ми с желание  ще ходи.

Общи условия

Активация на акаунт