Стоматолози- гр. Варна

  • 959 822
  • 2 782
  •   3
Отговори
# 195
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Здравейте момичета! Имам същия проблем... Наясно съм, че евтиното накрая излиза скъпо и имам горчив опит от подобни услуги, но (винаги има едно голямо НО) в момента съм в положение, в което трябва да избера някакъв компромисен вариант- качествено и не много скъпо. А и става въпрос за пломба, а не за коронка, мост или операция. Има ли някой от вас лични впечатления от д-р Абаджиев, д-р Венелинов, д-р Пешев? Благодаря за представянето и на останалите стоматолози. И аз клоня, като че ли към Едреви, но ще съм благодарна за малко инфо и за горепосочените Simple Smile

# 196
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Vivinam и аз ти препоръчвам д-р Йорданова.
Направи 3 пломби на дъщеря ми. Никакви проблеми. Успя да я баламоса чудесно. Снежанки, огледалца...всичко мина много леко. Благодарна съм и. Ако ми се наложи да отида на стоматолог за някое от децата си, със сигурност ще е тя.
Успех

# 197
  • Мнения: 50
Здравейте всички!
Не изчетох цялата тема, но искам да ви попитам, кога за първи път заведохте детето си на зъболекър(на колко години трябва да стане или това не е от значение)?
Препоръчайте някой!
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 198
  • Мнения: 431
Vivinam и аз ти препоръчвам д-р Йорданова.
Направи 3 пломби на дъщеря ми. Никакви проблеми. Успя да я баламоса чудесно. Снежанки, огледалца...всичко мина много леко. Благодарна съм и. Ако ми се наложи да отида на стоматолог за някое от децата си, със сигурност ще е тя.
Успех
Знам,че много мами я харесват,обаче преди години ходих при нея и ми направи впечатление,че работи БЕЗ маска и БЕЗ ръкавици  Shocked !По тази причина,през цялото време ми дишаше в лицето и ми бъркаше в устата с ръце  #Crazy !Много гнусно ми беше,а дали си е мила ръцете след предишния пациент-   33uu -само тя си знае!
Все още ли така стоят нещата ?
Не ви ли притеснява нивото на хигиената-все пак  Rolling Eyes ?!
Иначе към работата й нямам забележки,но повече не съм ходила там  no ...

# 199
  • Варна
  • Мнения: 29
Някой посещавал ли е клиниката на д-р Матеев, която се намира на ул."Царевец" и клиниката на д-р Читалова?Търся отзиви за работата им.

# 200
  • Мнения: 431
Някой посещавал ли е клиниката на д-р Матеев, която се намира на ул."Царевец" и клиниката на д-р Читалова?Търся отзиви за работата им.
Аз съм ходила там-голяма грешка smile3527 !
Нескопосана пломба,без да сложи подложка  newsm45 ;отделно ми разбута други зъби,без да съм го молила да ги пипа  newsm61.Не си спазва часовете,даже единия път изобщо не дойде(препил предната вечер)  Drunk
Става дума за д-р Атанасов,не знам дали още работи там.За другите нямам впечатление.

# 201
  • Мнения: 13 512
За Д-р Читалова има писано и по-напред в темата, само добри отзиви.Подкрепям

# 202
Някой посещавал ли е клиниката на д-р Матеев, която се намира на ул."Царевец" и клиниката на д-р Читалова?Търся отзиви за работата им.
Аз съм ходила там-голяма грешка smile3527 !
Нескопосана пломба,без да сложи подложка  newsm45 ;отделно ми разбута други зъби,без да съм го молила да ги пипа  newsm61.Не си спазва часовете,даже единия път изобщо не дойде(препил предната вечер)  Drunk
Става дума за д-р Атанасов,не знам дали още работи там.За другите нямам впечатление.
как попадна то4но при него? Laughingслу4аино ли? Winkмай ве4е не работи там!другите са  добри специалисти!

# 203
  • Мнения: 431

как попадна то4но при него? Laughingслу4аино ли? Winkмай ве4е не работи там!другите са  добри специалисти!
Свекърва ми беше споменала,че е доволна от мястото,но не ми уточни от кой стоматолог и аз отидох без да питам повече  Banghead
Сестрата,която ме посрещна ми уговори час при Атанасов,при друг не можело   33uu
Сега трябва да ходя да ме реставрират,че много зле тоя  smile3515

# 204
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Сигурно знаете за месеца на оралната хигиена? Изнамерих списъка със зъболекарите, включили се в кампанията, ето го:
http://www.bzs.bg/documenti/Oral_Care_Month_2009.pdf
Аз лично мисля да отида при д-р Читалова, четох добри мнения за нея тук.

Хубав ден!  Simple Smile

# 205
  • Варна
  • Мнения: 692
В много от предишните постове прочетох добри отзиви за д-р Едрев и д-р Едрева!!! Бих искала да попитам работят ли със здравната каса и на какви цени са при тях услугите, които ЗК не покрива? Rolling Eyes
Да и аз след изчитане на цялата тема се спрях на тях и се интересувам от ориентировъчни цени. Също исках да да попитам има ли значение при кого от двамата ще се запиша за обикновен преглед +зъбен камък или д-р Едрев се занимава само с по-сложни случаи?

# 206
  • Мнения: 385
Някой може ли да сподели мнение за работата на д-р Таня Калудова.Работи на бул."Вл.Варненчик" 113 до Патриарха.
Аз съм много доволна, почти целия офис ходим при нея Peace А цените са повече от разумни  Peace

# 207
  • Мнения: 9
Д-р Помаков!!!

# 208
  • Варна
  • Мнения: 29
Ходих днес при д-р Читалова и останах много разчарована. Само не ме изгони от клиниката, защото ме е страх повече, отколкото трябва. Така крещеше, че огласи цялата клиника. Прати ме при Едрев, защото само той слагал пълна упойка, което било неморално. Та някой ще ми даде ли телефон на д-р  Едрев? Видях тук няколко и незнам кой е валиден? Как се отнася той с пациентите? С моя панически ужас, неснам как ще отида.

# 209
  • Мнения: 431
Ходих днес при д-р Читалова и останах много разчарована. Само не ме изгони от клиниката, защото ме е страх повече, отколкото трябва. Така крещеше, че огласи цялата клиника. Прати ме при Едрев, защото само той слагал пълна упойка, което било неморално. Та някой ще ми даде ли телефон на д-р  Едрев? Видях тук няколко и незнам кой е валиден? Как се отнася той с пациентите? С моя панически ужас, неснам как ще отида.
Офф !Обърнах къщата да търся номера на д-р Едрев,обаче не го открих,съжалявам  Embarassed !
Вадил ми е 2 мъдреца,единия с операция-изключително внимателен е!Обясняваше ми през цялото време какво предстои,как ще се почувствам,къде ще ме боли...абе като докторите по филмите  Laughing
Толкова беше изчерпателен,че не ми остави въпроси за задаване  Simple Smile
После дава и брошурка с полезна информация.
Успех !

Общи условия

Активация на акаунт