Стоматолози- гр. Варна

  • 959 515
  • 2 781
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6
Отдавна следя тази тема но така и не видях накакви отзиви (така мисля)  за клиника"д-р Цветкова".Уникални са.По принцип не вярвам в такива "беше ме страх но вече не",все пак не ви "ровят" в устата с гумена машинка,нали Rolling Eyes.Та мисълта ми беше че никога няма да преодолея страха от зъболекарската машинка,но там отивам спокойна.Доволна съм че ги открих.Ако някой има мнение ще се радвам  да го сподели. Simple Smile

# 226
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Отдавна следя тази тема но така и не видях накакви отзиви (така мисля)  за клиника"д-р Цветкова".Уникални са.По принцип не вярвам в такива "беше ме страх но вече не",все пак не ви "ровят" в устата с гумена машинка,нали Rolling Eyes.Та мисълта ми беше че никога няма да преодолея страха от зъболекарската машинка,но там отивам спокойна.Доволна съм че ги открих.Ако някой има мнение ще се радвам  да го сподели. Simple Smile
Чак пък уникални. Аз пък въобще не бях доволна от "клиниката на д-р Цветкова".Не знам дали все още работи там дъщеря и на Цветкова , но много добре се възползва от името на майка си.  И тя се представяше  за Цветкова , но името и не е Цветкова и определено ставаха грешки и разни недуразумения поради факта , че и тя се представяше за Цветкова. Дано се е понаучила , че хич не разбираше от стоматология .

# 227
  • Мнения: 6
Нямам наблюдение и мнение за дъщерята на д-р Цветкова,Галя мисля че се казва.аз съм при друга стоматоложка там,много си ми е добра и разбираща и внимателна. Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 62
От години посещавам д-р Нанева,много съм доволна .Страхотен специалист(като се има впредвид ,какъв страх имах преди да се наканя да започна каквото и да било лечение.Вече ходя с кеф при нея) Peace
Д-р Нанева е зъболекар ,който много трудно взема решения когато се отнася до сериозен проблем....Казвам го съвсем отговорно... Peace.Изпитала съм го върху себе си а , скоро и мъжа ми остана разочарован от нея...Цял час го е мъчила на стола , ровичкайки в един разтрошен и гноясъл мъдрец , без да може да реши от къде аджаба идва зверската болка newsm78...Снимката също не могла да и подкаже... Confused Накрая го пуснала с простото обяснене ..."ами така ще е ,може и днес да те наболява...(а ,той горкия изтърпя празничните дни с канска болка ,за да отиде при НЕЯ..) Накрая разбирасе ,при друг зъболекар(вече подут ,като плондер) , който установил ,че има огромнна гнойна торба под зъба ..извадил го на момента и изпратил мъжо с една торба антибиотици.... ooooh!
Да и имам професионализма на Нанева ... #2gunfire

# 229
Кажете ми нещо за д-р Арабов, ...

# 230
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Кажете ми нещо за д-р Арабов, ...

Колежката ми ходи при него. По честотата на ходенията й и мъките й не см останала с впечатление, че е супердобър...  Rolling Eyes

# 231
На каква възраст е лекаря? Колко взема? Защо ходи толкова много пъти? Simple Smile

# 232
  • Варна
  • Мнения: 10 788
На каква възраст е лекаря? Колко взема? Защо ходи толкова много пъти? Simple Smile

аааа, не знам подробности.

# 233
  • Мнения: 6
Отдавна следя тази тема но така и не видях накакви отзиви (така мисля)  за клиника"д-р Цветкова".Уникални са.По принцип не вярвам в такива "беше ме страх но вече не",все пак не ви "ровят" в устата с гумена машинка,нали Rolling Eyes.Та мисълта ми беше че никога няма да преодолея страха от зъболекарската машинка,но там отивам спокойна.Доволна съм че ги открих.Ако някой има мнение ще се радвам  да го сподели. Simple Smile
Уникално скъпи са им цените!!!Майка ми е пациент на д-р Цветкова старша .От години ходи при нея и когато на мен ми се наложи да преди 5 г . се обади да ми запише час .За съжаление ме пое Галина Цветкова --дъщеря и .Няма да се впускам в подробности , но парите които ми взеха тогава не отговаряха на услугата която извършиха .В последния момент виждам че керамиката която бях поръчала е друга а тя се опита да ме убеждава че тази по- евтината била по добра и по здрава ...както и да е .Същата манипулция на друго място щеше да ми струва 3 пъти по евтино .Втори път по спешност  ми се наложи да заведа детето на зъболекар .д-р. Галина Цветкова не му обърна никакво внимание , при положение че беше с болка , Висяхме повече от 30 мин в чакалнята , изчакайте изчакайте и накрая ..елате утре сутринта че е по -спокойно .Няма как да напиша добри думи за тази клиника .
Мога да похваля д-р.Борис Петров , работи в Стоматологията и  в  кабинет на ул.Битоля .

# 234
  • Мнения: 425
Някой може ли да даде мнение за д-р Станка Иванова в Медицински център Младост??
Благодаря предварително!

# 235
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Мога да похваля д-р.Борис Петров , работи в Стоматологията и  в  кабинет на ул.Битоля .
Аз вече съм писала в темата кои заболекари посещава нашето семейство, но сега като прочетох това и се сетих, че веднъж преди да открием д-р Смуков водихме синчето(тогава на 5г.) при д-р Борис Петров. Лекува един зъб и му направи пломба. Бяхме доволни.  Peace

# 236
MAR4ELA, кой зъболекар би ми препоръчала д-р Смуков или д-р Т. Лазаров. И аз съм чувала добри неща за тях, но сега имам нужда и се чудя при кого да ида. Пък виждам, чи ти имаш опит и с двата доктора.

# 237
  • Варна
  • Мнения: 2 097
zarkova , аз лично не съм ходила при д-р Смуков, но мъжа ми и малчугана са много доволни. Лично впечатление мога да изкажа само за Лазаров - определено добър специалист и разполага с всякаква необходима техника в кабинета си. Не работи с касата обаче. При който и от двамата да отидеш няма да съжаляваш. Мъжа ми е ходил и при двамата, но за различни неща. При Лазаров си слага 2 зъба(предните горни), а при Смуков е правил само пломби. Мисля, че Лазаров е по-добрия избор от гледна точка на техника в кабинета - разполага с всичко необходимо, прави на место панорамни снимки, рентгенови снимки, снима с камерка и ти показва всичко на компютъра. Лично на мен още много ми допадна, че ми направи план-график кога, какво ще правим и колко ще ми струва, както и по колко време трябва да отделя за всяка процедура. Лечението на зъб е еднократно и нищо не усещаш, докато на другите места се налага да ти слагат лекарство по няколко пъти, докато се умъртви нерва. Много ми харесва и това, че работи с Кофердан(един ластичен плат, с който изолира зъба и нищо не ти пада в устата, аз не бях чувала за това, а в последствие разбрах, че например в САЩ всички така правят), естествено си плащаш - струва 10 лв. А ти от какво точно имаш нужда? Успех, дано направиш правилния избор и си доволна.  Hug

# 238
  • Мнения: 6
zarkova , аз лично не съм ходила при д-р Смуков, но мъжа ми и малчугана са много доволни. Лично впечатление мога да изкажа само за Лазаров - определено добър специалист и разполага с всякаква необходима техника в кабинета си. Не работи с касата обаче. При който и от двамата да отидеш няма да съжаляваш. Мъжа ми е ходил и при двамата, но за различни неща. При Лазаров си слага 2 зъба(предните горни), а при Смуков е правил само пломби. Мисля, че Лазаров е по-добрия избор от гледна точка на техника в кабинета - разполага с всичко необходимо, прави на место панорамни снимки, рентгенови снимки, снима с камерка и ти показва всичко на компютъра. Лично на мен още много ми допадна, че ми направи план-график кога, какво ще правим и колко ще ми струва, както и по колко време трябва да отделя за всяка процедура. Лечението на зъб е еднократно и нищо не усещаш, докато на другите места се налага да ти слагат лекарство по няколко пъти, докато се умъртви нерва. Много ми харесва и това, че работи с Кофердан(един ластичен плат, с който изолира зъба и нищо не ти пада в устата, аз не бях чувала за това, а в последствие разбрах, че например в САЩ всички така правят), естествено си плащаш - струва 10 лв. А ти от какво точно имаш нужда? Успех, дано направиш правилния избор и си доволна.  Hug
   


звучи много добре!но сигурно е скъпичко  Thinking .

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 097
звучи много добре!но сигурно е скъпичко  Thinking .
Преглед - 15 лв., пломба - 60 лв., упойка - 10 лв., кофердам - 10 лв, лечение на зъб - 30 лв. на корен, панорамна снимка - 25 лв., рентгенова снимка - 5 лв., коронка - 360 лв., почистване на зъбен камък - 60 лв. Това бяха цените на услугите, които аз ползвах.   Peace

Общи условия

Активация на акаунт