Стоматолози- гр. Варна

  • 959 939
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 240
А на Смуков какви са му цените и работи ли с касата? Рентген има ли?

# 241
  • Варна
  • Мнения: 2 097
А на Смуков какви са му цените и работи ли с касата? Рентген има ли?
Работи с касата. Има рентген. Пломба - 50 лв.  Почистване на зъбен камък - 80 лв. Това са цените, които знам. За почвече инфо може да звъннеш в кабинета.  Peace 

# 242
Какво знаете за д-р Светла Господинова и д-р Любов Димитрова  Добрили са

# 243
  • Мнения: 50
Какво знаете за д-р Светла Господинова и д-р Любов Димитрова  Добрили са

При Господинова съм ходила преди 6-7 години, не мога да кажа, че не съм доволна, но за тогава вземаше доста скъпо #Crazy, сега не знам. Sick

# 244
  • Мнения: 72
Някой може ли да ми даде телефоните на д-р Едрев в Стоматологията и частния му кабинет?
Чака ли се много за часове при него за вадене на зъби?Каква е цената?
Благодаря предварително!

# 245
имате ли отзиви за клиниката на д-р Кунева?

# 246
в т.нар клиника Кунева е безбожно скъпо, но пък имат много сертификати

# 247
  • Мнения: 950
Моля за координати на доктор Едрев ?Може и на ЛС!

# 248
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
611 211 това е в кабинета на  ул. Цар Асен

# 249
  • Мнения: 950
Благодаря за бързия отговор  bouquet

# 250
  • Мнения: 2 018
Леле за колко зъболекари сте говорили. Направо се загубих в коментари и препоръки. Някой знае ли какво се полага по здравна каса - 1-2 пломби? Преди знаех, но отдавна не съм ходила и не ми е ясно. Чух някъде, че и се доплащало за пломби, въпреки здравните осигуровки. Вярно ли е?
Чудя се и при кой зъболекар да отида. Ама се връщам да чета.  Laughing

# 251
  • Мнения: 50
Леле за колко зъболекари сте говорили. Направо се загубих в коментари и препоръки. Някой знае ли какво се полага по здравна каса - 1-2 пломби? Преди знаех, но отдавна не съм ходила и не ми е ясно. Чух някъде, че и се доплащало за пломби, въпреки здравните осигуровки. Вярно ли е?
Чудя се и при кой зъболекар да отида. Ама се връщам да чета.  Laughing

На мен пък често ми се налага да ходя на зъболекар, но и досега не съм попаднала на "идеалния"!!! Rolling Eyes
По здравна каса се полагат 2 пломби+прегледа.Доплащането е около 10 лв. за пломба.Здравната каса обаче не поема лечението на зъба, т.е. ако имаш по-сериозен проблем ще се изръсиш доста. Money

# 252
  • Мнения: 2 018
Благодаря ти dari_dari.  Peace Явно и аз ще търся.
Преди доста време водех големия син при д-р Бъчваров /мисля, че се казваше/. Доволни бяхме от него. Май не срещнах някой да е писал за него. Дали преглежда още, а и го няма там където му беше кабинета - зад пощата.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 53
На мен пък често ми се налага да ходя на зъболекар, но и досега не съм попаднала на "идеалния"!!! Rolling Eyes
По здравна каса се полагат 2 пломби+прегледа.Доплащането е около 10 лв. за пломба.Здравната каса обаче не поема лечението на зъба, т.е. ако имаш по-сериозен проблем ще се изръсиш доста. Money
[/quote]

Това сигурно ли е за двете пломби, ако да, значи са ме изпързаляли  newsm78  Миналата седмица ходих на зъболекър и ми казаха, че се полага 1 безплатен преглед и две манипулации по 10лв. Направиха ми две пломби и ми взеха 80лв., като пломбата по принцип е 50лв., но с намалението по здравна каса, вместо 100лв., излезе 80лв.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 53
Малко объркано май стана, първото е цитат на dari_dari  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт