Стоматолози- гр. Варна

  • 961 875
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Колко ще доплатиш за пломба зависи от цените на конкретния зъболекарски кабинет. Този, при който аз ходя не работи с касата, но скоро го нямаше и ми се наложи да посетя друг(счупи ми се един преден зъб, т.е. част от пломбата на него). Отидох при една зъболекарка, която работи с касата ми ми взе само 10 лв.  Shocked А преди няколко години за същото, друг зъболекар, който работи с касата ми взе 37 лв. Пломбата при втория струваше 50 лв. , а касата поемала 13 лв. - така ми обясниха тогава.   Crazy По-добре като си изберете зъболекар го питайте конкретно, защото явно не е едно и също навсякъде...  Peace

# 256
  • Мнения: 398
Колко ще доплатиш за пломба зависи най-вече от материалите, които използва конкретния зъболекар.Касата поема пломби с химичен композит ( като се доплаща ).Фотополимерните пломби са по-скъпи.

# 257
  • Мнения: 50
  Някой има ли мнение за клиниката на д-р "Чаушев" - ориентираха ме към д-р Хараламбиев. Било по-скъпо, но работели качествено. Мнения? Също така за парадонтолог във Варна видях единствено сайта на д-р Пресиян Кръстев, но няма мнения за него?
За Пресиян Кръстев само хубави неща. Той е може би най-добрия в града ни. Аз съм ходила в стария му кабинет, сега се е изместил в нова клиника (на сайта сигурно има контакти). Така, че скачай смело  Peace

# 258
  • Варна
  • Мнения: 323
Също така за парадонтолог във Варна видях единствено сайта на д-р Пресиян Кръстев, но няма мнения за него?
За Пресиян Кръстев само хубави неща. Той е може би най-добрия в града ни. Аз съм ходила в стария му кабинет, сега се е изместил в нова клиника (на сайта сигурно има контакти). Така, че скачай смело  Peace

Почти всички развалени зъби си направих при Пресиян Кръстев. Условията, отношението, работата - всичко е ОК, но цените му почват от трицифрени нагоре....даже взех заем...

# 259
По арогантен човек от Пресиян Кръстев не съм виждала през живота си, с препоръка от друг зъболекар си запазих час при него,повярвайте тръгнах си разгромена и със сълзи на очи...Изключително груб,обиждащ и прочие и с огромната си наглост след този ад ми поиска 50 лв за 10 мин преглед в които ми каза как устата ми била отвратителна!Заклевам се ако някой иска мога да си кача снимки за да докажа обратното.. това как да е,но абслютното безхаберие неотговаряне на въпроси и още ужасии..са последното което препоръчвам..относно цените всички знаем,че става въпрос за сериозни суми!

# 260
# 261
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Здравейте!!Някой може ли да ми помогне..към кой лекар да се обърнем с ранички ,или по-точно язви по езика,бного болят..става дума за съпруга ми.Стоматолог ли,УНГ..къде и при кого?Благодаря Ви.

# 262
Ползвала съм "услугите" на над 20-ина стоматолози във Варна,то не бяха прехвалени,не бяха сертифицирани и въоръжени до зъби с техника.Имах пародонтоза и почти бях убедена от "специалистите",че няма как да ми се помогне.Мога да кажа ,че стоматолога ,който ми помогна бе д-р Валентина Златева.Изключително прецизна терапия и като манипулации и като медикаменти.Плюс отношение към пациента.Само суперлативи за нея и кабинета и.Изпратила съм много хора при нея и всички са във възторг.Станахме и редовни пациенти/хора от семейството,приятели,колеги,близки/.
Кабинетът и се намира до Макдрайв бул.Вл.Варненчик110
бизнесцентър Олигарх ет.1,офис1 тел:052/602395
Препоръчвам  я на всеки,а за хора с пародонтални проблеми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

# 263
  • Мнения: 335
Ползвала съм "услугите" на над 20-ина стоматолози във Варна,то не бяха прехвалени,не бяха сертифицирани и въоръжени до зъби с техника.Имах пародонтоза и почти бях убедена от "специалистите",че няма как да ми се помогне.Мога да кажа ,че стоматолога ,който ми помогна бе д-р Валентина Златева.Изключително прецизна терапия и като манипулации и като медикаменти.Плюс отношение към пациента.Само суперлативи за нея и кабинета и.Изпратила съм много хора при нея и всички са във възторг.Станахме и редовни пациенти/хора от семейството,приятели,колеги,близки/.
Кабинетът и се намира до Макдрайв бул.Вл.Варненчик110
бизнесцентър Олигарх ет.1,офис1 тел:052/602395
Препоръчвам  я на всеки,а за хора с пародонтални проблеми ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

Моля те, сподели за цените на лечение при тази докторка?
Благодаря!

# 264
Почистване на зъбен камък 90лв.,пломбите са в зависимост от проблема,материала и броя на упойките,около 200лв ми излезе пломба на много развален зъб,а как изглежда пломбата не е за вярване-изобщо не личи,вече като си погледна в устата и си мисля,че никога не съм имала пломби.А лечението на пародонтоза беше 400лв/това е цената с медикаментите/.Минаха вече 3 години от тогава и венците ми са бледорозови и стегнати/няма рецидив/.Е аз полагам грижи разбира се,спазвам всички съвети.

# 265
  • Варна
  • Мнения: 21
Здравейте! от доста време чета мненията ви, но чак сега реших и аз да се включа. Налага ми се да сменя стоматолога си и искам да попитам- някой да е ходил при д-р Стамен Бакалов - до Чаталджа се намира? Разбрах, че работи добре и на нормални цени, но все пак- ако някой е ходил- моля за мнението ви!

# 266
Здравейте.И аз искам да споделя моето мнение за стоматолозите в гр.Варна.За две години обиколих няколко прехвалени стоматолози,които работят добре и на сносни цени .Веднага след проведеното лечение бях що годе доволна от резултата , но проблемите отново се появиха след 2-3 месеца .Тогава попаднах в клиниката на Д-р Даниела Кунева .Единственото което бях чула за тази клиника е че работят много скъпо.За много кратко време се убедих , че това не е така , защото качеството си заслужава цената.Всичко което си бях направила при предишните стоматолози се наложи да се преправи.За първи път ми обясниха колко е важно да се направи качествено кореново лечение, защото така си спасявам зъба .В тази клиника кореновото лечение се прави по най- новите методи , за които другите дори не ми бяха обяснили .Предните ми зъби имаха дефект и аз не се чувствах комфортно.На повечето места където се консултирах ми предложиха поставяне на корони и фасети на баснословни цени .Единствено в тази клиника ми предложиха решение на моя проблем чрез т.нар.художествена реставрация .Възстановиха ми зъбите , в момента те по нищо не се различават от естествените ми зъби , а цената която платих е наполовина по - ниска от тази , която бих дала за керамика .Ефекта е поразителен и най- важното не се налагаше изпиляване на зъба .Атмосферата е много спокойна и приятна , всички са много усмихнати , любезни и коректни.От две години вече съм техен пациент , моето семейство също и за нищо на света не бих си сменила стоматолога .Тъй като проблемите ми бяха разрешени на време и качествено , в момента посещавам стоматолога си само за профилактични прегледи и евентуално почистване на зъбен камък.Така , че горещо ви препоръчвам моят стоматолог Д-р Даниела Кунева.Тел. на клиниката е 631696 , а адреса е ул."Ив.Драсов "26.

# 267
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Честно казано, много не вярвам на мнения за лекари и зъболекари, пуснати от гости и съвсем новорегистрирани потребители.
Нищо лично.

# 268
Здравейте.И аз искам да споделя моето мнение за стоматолозите в гр.Варна.За две години обиколих няколко прехвалени стоматолози,които работят добре и на сносни цени .Веднага след проведеното лечение бях що годе доволна от резултата , но проблемите отново се появиха след 2-3 месеца .Тогава попаднах в клиниката на Д-р Даниела Кунева .Единственото което бях чула за тази клиника е че работят много скъпо.За много кратко време се убедих , че това не е така , защото качеството си заслужава цената.Всичко което си бях направила при предишните стоматолози се наложи да се преправи.За първи път ми обясниха колко е важно да се направи качествено кореново лечение, защото така си спасявам зъба .В тази клиника кореновото лечение се прави по най- новите методи , за които другите дори не ми бяха обяснили .Предните ми зъби имаха дефект и аз не се чувствах комфортно.На повечето места където се консултирах ми предложиха поставяне на корони и фасети на баснословни цени .Единствено в тази клиника ми предложиха решение на моя проблем чрез т.нар.художествена реставрация .Възстановиха ми зъбите , в момента те по нищо не се различават от естествените ми зъби , а цената която платих е наполовина по - ниска от тази , която бих дала за керамика .Ефекта е поразителен и най- важното не се налагаше изпиляване на зъба .Атмосферата е много спокойна и приятна , всички са много усмихнати , любезни и коректни.От две години вече съм техен пациент , моето семейство също и за нищо на света не бих си сменила стоматолога .Тъй като проблемите ми бяха разрешени на време и качествено , в момента посещавам стоматолога си само за профилактични прегледи и евентуално почистване на зъбен камък.Така , че горещо ви препоръчвам моят стоматолог Д-р Даниела Кунева.Тел. на клиниката е 631696 , а адреса е ул."Ив.Драсов "26.
Аз също ходя на зъболекър в тази клиника на д-р Кунева- стоматолога ми е д-р Стоилов. Доста се виждахме с него докато си оправя всичките проблеми, но съм доволна наистина и не бих го сменила. атмосферата и хигиената са на ниво- препоръчвам ги! може би е скъпичко, но пък си заслужава....а и докторчето е симпатяга  Mr. Green

# 269
А какви са цените в клиникото но д-р Кунева приблизително, защото за едни високи , за други може да са ниски.

Общи условия

Активация на акаунт