Стоматолози- гр. Варна

  • 959 915
  • 2 782
  •   4
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
Здравейте,
тъй като видях че в темата е обсъждан д-р Иван Иванов исках да ви споделя и моя случай и евентуално да ми дадете съвет какво да правя. Преди девет години счупих 2-та предни зъба и ми ги изгражда д-р Даковска ( на базата на щифтове ). За жалост покритието започна да се рони и да се получават нещо като пукнатини. Миналата година се запознах с едно момиче, също с изграждани два предни зъба, което ми препоръча зъботехник д-р Коста Фиалковски ( би трябвало да е един от най-добрите, с най-добрата техника и т.н. ). Наскоро се свързах с въпросния зъботехник, който ме прати на преглед точно при д-р Иван Иванов. Тъй като четох някои доста негативни мнения за въпросния д-р Иванов, а и ми се стори, че смята за наложителни един куп ненужни процедури, бих помолила да ме насочите към някой коректен стоматолог за второ мнение. Също така ако някой знае някой добър специалист по отношение на ортодонтската практика (брекети) ще съм ви много благодарна -  на мен ми препоръчаха за сега д-р Стефанова...

# 301
Здравейте! Искам да споделя мнението си за Юлия Христова, чийто кабинет се намира на китайската стена. Макар мненията на участниците във форума да са положителни, аз съм с негативно мнение за нея. Вероятно преди време се е отнасяла учтиво и мило с клиентите си, но към настоящият момент се отнася изключително неприветливо, некоректно, подчертано тенденциозно, в смисъл, че подбира клиентите си и тези които най-общо казано не и харесват чисто визуално или които не и носят пари са принудени да понасят лошото и настроение. Макар да има вероятно някакви грижи, а то кой ли ги няма, тя не поздравява и не те изпраща, както е редно и подобава на един претендиращ за добро възпитание човек, а да не говорим за квалифициран специалист като нея. Подобно отношение към хората е недопустимо, според мен. Злобна е . Обаждането по телефона за записване на час е свързано с неприятното усещане, че си и се натрапил. Гласът отсреща е преценяващ, нетърпящ обяснения и търсещ начин да те накара "учтиво" да се откажеш от намерението си да я посетиш. Макар да има задължително два свободни часа за прием на седмица, тя ще ви каже, че най-ранният свободен час е след 2-3 седмици. Ще се запишете, ще чакате, ще ви приеме, а после ще ви запише час и ще каже: "ама за понеделник или за четвъртък искате?",  ако изберете за понеделник, ще ви запише час, а после ще ви каже, ами то елате в четвъртък и няма да ви даде ново картонче. Когато отидете на часът си, т.е. в уговореният вече четвъртък, ще ви посрещне враждебно и ще ви каже:"Ами, като не си идвате часа , в съответният ден, така е... Дадох ви часът на друг!!!" и ще затръшне плъзгащата врата на кабинета си под носа ви. Тъй като няма право да ви откаже помощ, този определено циничен начин да ви отпрати, разхождайки ви и осигурява легален начин да ви махне от клиентелата си, разсъждавайки, че не сте само вие този, който може да се нуждае от нейните услуги. Д-р Христова,  разчита на по "подходящи клиенти", които ще се появят рано или късно при нея. Във всеки момент при нея ще отиде някой, макар да е отпратила много преди това, защото клиентите сме толкова много с по 32 зъба, че тя може в крайна сметка да си позволи да има такова отношение към когото чисто субективно прецени. Прочитайки мненията за нея, реших, че тя е тази, при която искам да отида. Разочарован вече, няма дори да я препоръчам на някого. Не забравяте, че все пак всички сме хора и не сме ние виновните, че вие работите, както сама определяте за "без пари" или "по-евтино" от колегите си. Колегите ви, макар и да работят скъпо имат мъничко чувство и по-добро отношение към клиента. Отрицателната реклама в никакъв случай няма да Ви се отрази добре. В лекарските и зъболекарски среди, клиентът е този който рекламира предавайки от уста на ухо мнението си за специалиста. След като не харесвате парите някому, внимавайте да не загубите с грубостта си, това което мислите че имате. Днес клиентите са с вас, утре-няма!

# 302
  • Мнения: 573
Скоро водих сина си при детски стоматолог.След дълго проучване на детски специалисти реших да рискувам и отидох във ''Фармадент''(зад Рощок'')Попаднах да д-р Лилова(правя и комплимент като я наричам доктор)за мен тя е краварка.Човек ,който претендира,че има стаж и опит с малки деца.Крайно нелюбезна,злобна дребна женица,която те ''подхваща още от вратата''.
Бях изумена от хигиената в кабинета Twisted Evil,толкова лошо се отнесе към детето ми ,че накрая излязох разревана от кабинета и.Повече никога няма да стъпя там и ще я оплювам до като съм жива.
пс/иначе във сайта им един от кабинетите (,който би трябвало да е детски)  беше със Спайдърмен, но там деца не се преглеждат.Това беше уж една причините да мога да залъжа малкия да го заведа на зъболекар.Но явно е само за вип пациенти...................... Twisted Evil

# 303
Доктор М.Хараламбиев е достa отвеян , пък и на мен ми направи две пломби, които ми паднаха след три дни, мисля си че и материалите им не са такива каквито ползваха преди години , общто взето съм недовална от там , преди години нещата бяха много по-добри там.Всички качествени лекари които работеха там вече напуснаха и си направиха самостоятелна практика

# 304
  • Мнения: 5
Здравейте, аз съм благодарна на д-р К. Андонова от клиниката на д-р Кунева. Отношението на целия персонал е страхотно. Всички са отлични специалисти и много внимателни. Посещавам само тях с удоволствие и съм сигурна че съм в добри ръце, а съм си патила от непрофесионалисти. Заслужават всеки лев, който съм похарчила.

# 305
  • Мнения: 666
Някой може ли да ми даде гсм номер на д-р Влъчова.Аз имам само стационарен,а пък постоянно ми се включва секретар Crossing Arms

# 306
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Цитат на: flyboy
Препоръчвам ви д- р Демирева и д-р Демирев - те са мъж и жена, и двамата са страшно внимателни и перфектни. Д-р Демирева преди година и нещо роди, така че не съм сигурна дали вече работи, но и тя и мъжът и са много добри - цялото ми семейство ходим при тях и никой не се е оплакал! Laughing тел. е 306609
И аз при тях ходя! Страхотни са! Работят и със Здравна Каса. И ми е близко кабинетът им - направо на една ръка разстояние.  Laughing
Може ли да дадете координати на кабинета и дали телефона е актуален?

Благодаря!  bouquet

# 307
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Цитат на: flyboy
Препоръчвам ви д- р Демирева и д-р Демирев - те са мъж и жена, и двамата са страшно внимателни и перфектни. Д-р Демирева преди година и нещо роди, така че не съм сигурна дали вече работи, но и тя и мъжът и са много добри - цялото ми семейство ходим при тях и никой не се е оплакал! Laughing тел. е 306609
И аз при тях ходя! Страхотни са! Работят и със Здравна Каса. И ми е близко кабинетът им - направо на една ръка разстояние.  Laughing
Може ли да дадете координати на кабинета и дали телефона е актуален?

Благодаря!  bouquet

Телефонът е същият, но на друг адрес е кабинета. Пак в Цветния, до минимаркет Еделвайс, в една нова кооперация се намира, има табела.

# 308
Здравейте,
тъй като видях че в темата е обсъждан д-р Иван Иванов исках да ви споделя и моя случай и евентуално да ми дадете съвет какво да правя. Преди девет години счупих 2-та предни зъба и ми ги изгражда д-р Даковска ( на базата на щифтове ). За жалост покритието започна да се рони и да се получават нещо като пукнатини. Миналата година се запознах с едно момиче, също с изграждани два предни зъба, което ми препоръча зъботехник д-р Коста Фиалковски ( би трябвало да е един от най-добрите, с най-добрата техника и т.н. ). Наскоро се свързах с въпросния зъботехник, който ме прати на преглед точно при д-р Иван Иванов. Тъй като четох някои доста негативни мнения за въпросния д-р Иванов, а и ми се стори, че смята за наложителни един куп ненужни процедури, бих помолила да ме насочите към някой коректен стоматолог за второ мнение. Също така ако някой знае някой добър специалист по отношение на ортодонтската практика (брекети) ще съм ви много благодарна -  на мен ми препоръчаха за сега д-р Стефанова...
Здрасти, попаднах случайно тук. За д-р Иванов не знам, но от д-р Стефанова (ортодонт) съм много доволен - малката се лекува при нея. Сигурен съм, че няма да съжеляваш! Сравнително млада е, но явно доста си разбира от работата, поне според моите впечатления...

# 309
Здравейте,моето име е В.Йорданов ровя се в този форум защото имам нужда от пародонтолог .Около 10 год. бях пациент на д-р Иваело Василев,за жалост преди няколко седмици разбрах че съм бил само клиент, който най съвесно си е плащал.
Та благодарение на този доктор в момента имам пародонтоза в доста напреднал стадии.Лечението в момента което трябва да проведа е болезнено и скъпо....трябва да извадя страшно много зъби който се клатят защото коста под тях е стопена и те няма за какво да се държат.Трябва да сложа импланти и да продължа с изграждане на изкуствени зъби.Тази диагноза ми я направиха трима независими лекари,те когато ми видяха панорамната снимка на устната кухина се хванаха за главата .Всичко в нея е правено напарче като от кражочник такива бяха думите на един от тях.А аз имах доверие на
Василев .При всяко мое сядане при него той е виждал какво става в устата ми ,че венците  се влошават все повече  и повече,  но не ме прати при парондолог за консултация.Смятам че го е направил от гордост за да не се провали пред пациента.Това е от мен

# 310
  • Varna
  • Мнения: 63
Добър пародонтолог е д-р Нева Читалова.606052

# 311
 newsm78

http://www.stomatolog.start.bg

Много полезна информация!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 312
Здравейте, препорьчаха ми д-р Николай Даскалов, Някой има ли впечатления  от него ??  Wink   newsm78
благодаря предварително...  Hug  Wink

# 313
Здравейте момичета!
Преди няколко дни ми се случи един инцидент с 2 мои зъба  Crazy Laughing и трябваше спешно да си потърся добър зъболекар. Влязох в google и написах - добър стоматолог Варна и така попаднах на този форум и тази тема. Избрах си зъболекар по ваши прпоръки и мнения и искам да ви благодаря  Heart Eyes, а и да споделя впечатленията си, защото този лекар го заслужава!

Препоръчвам на всички доктор Ирина Кулова   bouquet Сега се усмихвам многооооо широко  Grinning Вниманието, отношението и работата и са перфектни, на всичко отгоре беше доста търпелива с мен и безкрайните ми въпроси  Embarassed Работи и по здравна каса.

Поздрави на всички и много усмивки от мен  Laughing  bouquet

# 314
  • Мнения: 182
Аз пък в цялата тема не срещнах нито едно мнение за д-р Ирина Кулова. Как точно си я избра?

Общи условия

Активация на акаунт