Стоматолози- гр. Варна

  • 959 095
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 13
здравейте мога да препоръчам д-р Ани Такворян на читалище Маяковски много внимателна и добра зъболекарка аз имам страх и през  живота си съм ходила само с болки на зъболекар тя е втората при която ходя за да си оправя зъбите не при нужда  bouquet

# 421
  • not found
  • Мнения: 581
записвам се да следя   bouquet

# 422
  • Мнения: 152
Много са ми интересни хората , които се регистрират , само за да похвалят или злословят по нечии адрес.  Аз лично изобщо не ги вземам под внимание  newsm78

# 423
  • Мнения: 53
Ходих при д-р Матев. Направи ми пломба и за сега съм доволна. Имам още доста работи за оправяне така, че ще споделям впечатления.
Търся и добър стоматолог, който да се занимава с естетична стоматология. Някой да препоръчате освен д-р Венелинов??

# 424
  • Мнения: 2 175
Търся и добър стоматолог, който да се занимава с естетична стоматология.

д-р Ботев  Peace

# 425
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 409
Търся и добър стоматолог, който да се занимава с естетична стоматология.

д-р Ботев  Peace

е той вече работи ли? нали беше катастрофирал и не работеше.

# 426
  • Мнения: 2 175
И клиниката, и той работят - май и още една клиника прави..

# 427
  • Мнения: 0
глупаво изказване:) аз съм регистрирана 25.09 2009г. нима мислеше  ,че ще знам какво ще ми се случи 2010г за да хваля някаква клиника:)) глупачка!

# 428
  • Мнения: 1 312
глупаво изказване:) аз съм регистрирана 25.09 2009г. нима мислеше  ,че ще знам какво ще ми се случи 2010г за да хваля някаква клиника:)) глупачка!
Shocked ooooh!

# 429
  • Мнения: 1 312
Преди години/6-7-8.., не се сещам точно колко/, ходих при един зъболекар, който ми беше направил много добро впечатление като работа-цена-отношение.
Посетих го 3-4 пъти и останах доволна.
От тогава обаче проблеми със зъбите не съм имала и съм ходила профилактично само на преглед и то на други места, понеже помня, че горепосоченият беше доста зает и часове се записваха от рано, а аз съм свикнала общо взето като ми скимне едва ли не на момента да ме приемат Crazy
Въпросът ми е: Кой е този зъболекар?
Името му не помня, мога само като ориентир да кажа, че е млад/35-40/, симпатичен и  кабинета се намираше на ул."Рила", в стара кооперация, на първи етаж.
Дано някой се сети, иначе трябва да ходя на място да се озъртам по блокчетата за надписи и табели Crazy

# 430
  • Мнения: 17 407
Д-р Цветков, ул. Рила 23?

Ако не e  този, да се разходя до там аз, а? Laughing

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 19:57 от Дренка

# 431
  • Мнения: 1 312
Д-р Цветков, ул. Рила 23?

Ако не e  този, да се разходя до там аз, а? Laughing


Иди, иди...
Сладур си беше определено.
Ама май не е Цветков, никак не ми звучи познато.

# 432
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ходих при д-р Матев. Направи ми пломба и за сега съм доволна. Имам още доста работи за оправяне така, че ще споделям впечатления.
Търся и добър стоматолог, който да се занимава с естетична стоматология. Някой да препоръчате освен д-р Венелинов??
Ами д-р Кръстев. Моя приятелка ползвала неговите услуги ми е казвала, че е най-добрия, но трудно се запазвало час при него. Аз съм ползвала само на Венелинов, но когато Кръстев е в чужбина насочва пациентите си при Венелинов (т.е. гласува му доверие  Wink)

# 433
  • Мнения: 398
Д-р Цветков вече не работи във Варна.

# 434
  • Мнения: 4 582
Да споделя и аз. Относно д-р Едрев виждам, че има много хвалебствия....ОК, разбира се, че има доволни и недоволни пациенти, а аз съм един недоволните. Наложи ми се вадене на мъдреци и съответно това беше най-кадърния хирург, от който всички бяха доволни...Да, но д-р Едрев успя да ми засегне нерва от лявата страна на долната челюст и поради тази причина цялата ми лява част тръпне. Ако нервът беше прекъснат изцяло - нямаше да имам чувствителност....

Не си само ти недоволна. Преди две седмици приятелка беше при него за вадене на мъдрец. Два часа отне ваденето, но не това е проблема. Не е и проблема че операцията била супер болезнена въпреки упойката и доплащането за екстрата анестезиолог  от 80 лв. Проблема е че операцията се инфектира а тя повече от седмица по никакъв начин не можа да се вреди при него за контролен преглед и умираше от болки. Накрая успя, но изписаното лечение беше жабурене с кислородна вода, което се оказа абсолютно неефективно и сега пак не може да се вреди при него, въпреки че по телефоните му 100 пъти каза че я боли, не може да спи и има инфекция.

а такааааа, ами сега аз при кой да отида , мислех при него , че много го хвалихте тук , но ако ми се случи нещо подобно - мале незнам
кажете някой друг  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт