Стоматолози- гр. Варна

  • 959 997
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Аз лично съм много разочарована, че д-р Лазаров така изчезна. Има координати, да беше уведомил по някакъв начин - е-мейл, телефон... Аз имам картон при него и снимки, бих искала да си ги взема поне. Иначе не ме е разочаровал до момента и много съжалявам, че го няма. Исках и сина си да водя профилактично при него... АКо някой има новини за в бъдеще нека сподели.

# 571
  • Мнения: 129
Днес ходих до блокчето, дето е или по-скоро беше кабинета на Лазаров. Вратата е заключена, телефона не отговаря. И има обява за даване под наем. Така че Лазаров го забравете. Аз си имам "спомен" от него. Почна да ми прави имплант и така и ще си остане...дето се казва - то вече на имплант не прилича Simple Smile))...Нейсе...важното е да сме здрави!

На мен преди година - две ми направи "грешка" като ми спука коста с един  щифт, каза ,че си поема десет години гаранцията ако има проблем. Проблема се появи точно като бременна без да мога да го лекувам, каза , че ще то оправи след това, тръгна да го оправи и изведнъж му звъня  заминавал за Германия и не го  интересувало къде ще ходя да си го оправям или да о изчакам щял да се върне юли месец. Та почнах да го търся и така попаднах на тази тема, явно все още го няма и май няма надежда да се появи а корекцията която е вследствие на негова грешка май щеми излез доста скъпа ....  Rolling Eyes Сега незнам да чакам ли , да търся ли друг стоматолог, ужас.... явно не съм единственната зарязана......

# 572
  • Мнения: 0
е да поразкажа значи: като ми сложи жеУезцето и отивам аз на преглед, снимка ми прави и казва: хм, да не сте мръднали? питам: - в какъв смисъл? той обаче ми прави друга снимка, модерна, на компа...гледа я...ами май щифта почти е достигнал корена на другия зъб, но не е проблем...е засега поне не е  Mr. Green..та така, ако случайно изгоря ще ме познаят по жеУезцето - горе у лево  Mr. Green
btw има и други хирурзи дето слагат импланти  Wink ще се ходи там  Grinning

# 573
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Aз след като замина Лазаров ми се наложи работа по зъбите.
Пробвах д-р Захова. Не ми хареса.... Кабинета и чакалнята общо помещение. Няма дискретност. Работи с лекаръка и бързо, но пломбата която ми я направи на шиечен кариес има луфт, поради което ме боли зъба..
Не ми прегледа всички зъби. Не сне никакви данни за мен. Съответно нямам и картон.
След този опит пробвах д-р Кискинов. Ами докарал го от към техника...но до там. Работи грубо. Не му пука дали те боли или не. Пломбата не е добре направена, не е шлифована. Материала с който работи имам съмнение че не е с много добро качество, зашото вече си промени цета. Отново не прегледа всички зъби, отново нямам и картон.

И на финала посетих д-р Николинка Камбурова. Работи в МЦ Младост. Изключително доволна. Много внимателна, работи бързо и стриктно! Изгради ми зъб. Не си личи че е изграждан Wink По хубав е от моя стария  Joy Прегледа ми всички зъби, направи ми каръон при нея. Даде ми и картон, който да седи при мен. Мисля че си намерих новия зъболекар Wink

# 574
  • Мнения: 111
абе чета,чета и се чудя някои мнения дали са истински и реални,защото пре много хвалби и положителни оценки,а пък човек накрая като отиде и провери сам се разочарова тотално.Значи за тази Юлия Христова четох,че четох хвалби и реших да отида и изненадата ми беше огромна.То верно,че наистина колкото хора ,толкова и мнения,ама сметнах,че след като има повече от 3 положителни мнения все за нея,значи ще е нещо качествено.НО УВИ!нито кабинета и хубав,а пък за нея нямам думи.по селско и грубо излъчване не бях виждала у зъболекар.Моля ви внимавайте на кого вярвате и се доверявате в тези форуми.просто всичко е до късмет.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 1 133
След този опит пробвах д-р Кискинов. Ами докарал го от към техника...но до там. Работи грубо. Не му пука дали те боли или не. Пломбата не е добре направена, не е шлифована. Материала с който работи имам съмнение че не е с много добро качество, зашото вече си промени цета. Отново не прегледа всички зъби, отново нямам и картон.

За Стоян Кискинов ли става дума, на "Н. Геров"? Работи ли още?
Години наред/10-12/ разчитах само на него, бях изключително доволна. Каквото ми е направил в устата, не е мръднало. Сега се чудя дали да не почна да ходя пак при него. Но пък си мисля, че вече трябва да е доста възрастен...

# 576
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618

За Стоян Кискинов ли става дума, на "Н. Геров"? Работи ли още?
Години наред/10-12/ разчитах само на него, бях изключително доволна. Каквото ми е направил в устата, не е мръднало. Сега се чудя дали да не почна да ходя пак при него. Но пък си мисля, че вече трябва да е доста възрастен...

Да за него става въпрос. Ето линк към клиниката му!

# 577
  • Мнения: 0
Мили хора аз до скоро посещавах кабинета на Ивайло Василев и уж бях доволна но напоследък съм доста разочарована-нашият човек съвсвм го е ударил на търговия.Първо чакаш доста време за час и като ти дойде уреченият час чакаш като просяк в чакалнията му-Е НАЛИ ЗА ТОВА УЖ СА ЧАСОВЕТЕ? ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ.ПОСЛЕДНИЯТ ПЪТ СЪМ ЧАКАЛА ПОВЕЧЕ ОТ ЧАС И 15 МИНУТИ.Най накрая като влязох при него той ме сасипа с личните му проблеми и как имал проверки от някакви инстанции като че ли съм отишла да му слушам проблемите и не ми стигат моите Simple Smile. Цените му са ужасно високо а това че ви заблуждава че ви прави безплатни екстри и намаления си е чиста лъжа защото съм проверила на много места колко струват тези услуги (и то при доста по нашумели от него зъбари). А една моя близка ми каза че последните 2 пъти като е ходила в кабинета му е била обслужвана от някаква млада стажантка която не знае къде се намира.Значи 4акаш един месец за час и накрая те ЛЕКУВА някаква стажантка а и плащаш цени като за ПРОФЕСОР. Е ХАЙДЕ СТИГА ТОЛКОВА.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте!Може ли да ми препоръчате някой стоматолог-хирург за вадене на горен мъдрец?За сега само за Едрев съм чувала.Благодаря предварително. Hug

# 579
  • Мнения: 149
Здравейте!Исках да попитам дали някой е използвал  услугите на  д-р Иван Ангелов(Фарма Дент),работи в градска болница на 3 ет.Майка ми ходи при него и е много доволна,но исках да чуя още мнения.За много добри зъболекари четох тук,но са ми далече,а съм с 2 деца и искам да ми е близо-КООП или център.Има някаква промяна в моя зъболекар-нз точно каква,но някак не отивам с леко сърце вече там.

# 580
  • Мнения: 111
кой беше твоя зъболекар,ако не е тайна?аз мисля да ходя при ивайло василев пък ще видим.този не съм го чувала,няма мнение.

# 581
  • Мнения: 3 410
Здравейте!Може ли да ми препоръчате някой стоматолог-хирург за вадене на горен мъдрец?За сега само за Едрев съм чувала.Благодаря предварително. Hug

Жани, бих ти препоръчала д-р Снежана Калева, напълно и се доверявам за мъдреци и операции. Ако искаш телефон, пиши ми на лични

# 582
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте!Може ли да ми препоръчате някой стоматолог-хирург за вадене на горен мъдрец?За сега само за Едрев съм чувала.Благодаря предварително. Hug

Жани, бих ти препоръчала д-р Снежана Калева, напълно и се доверявам за мъдреци и операции. Ако искаш телефон, пиши ми на лични
Благодаря ти.Вече го извадих и съм доволна. Peace

# 583
  • Мнения: 6
Здравейте,
Някой вадил ли е скоро зъб при д-р Златанова (на Шишковата градинка)?

# 584
  • Мнения: 254
А за д-р Смуков нещо да знаете? Някъде бях чела, че много добре работи с деца, скоро един познат ми каза, че синът му бил много доволен от него - синът е на 24 години, не е дете. Та работел докторът с млади и стари, ама добър ли е!? Confused

Общи условия

Активация на акаунт