Стоматолози- гр. Варна

  • 958 900
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 593
Благодаря момичета за мненията!  Hug

evropa_varna, да мила всички са с пулпити и гангрени Sad и все пак 80лв. пломба + лекарство не е ли много  Shocked Това  е дете в крайна сметка, здравната каса какво точно поема, има ли някой запознат, как ги изчисляват тия 100лв. Thinking Надявам се и други майчета да се включат !

# 646
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
ето тук пише какво поема здравната каса
http://www.vsekiden.com/108409/kakvi-zabolekarski-uslugi-plashta-zdravnata-kasa/
а това е темата за цените
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531063.165
Бих ти препоръчала д-р Бозуков - поне за консултация
Успех с лечението и много сили на детето

# 647
  • Мнения: 4
Здравейте, трябва да ходя на заболекар спешно и понеже не съм от Варна не ми се е налагало да ходя тук на заболекари..спрях се на д-р Едрева Wink интересуваме слагане на металокерамична коронка.Ако някой е ходил при нея или при някои също така добър, моля да даде сегашните им координати и ориентировъчни цени за коронки, а също така дали трябва да си запазя час понеже доста бързам Simple Smile За д-р Eдрева четох, че е на Цар Асен, но дали е все още там ? Simple Smile)) Зъбчето ми се клати и трябва още в понеделник да отида някъде ;/

# 648
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
д-р Едрева е на цар Асен.
тел 601-201 май беше телефона newsm78
За нея трябва предврително записан час.

# 649
  • Мнения: 4
д-р Едрева е на цар Асен.
тел 601-201 май беше телефона newsm78
За нея трябва предврително записан час.

Много ти благодаря, а да знаеш как са цените при нея, бях си избрала и д-р Ботев, но той работи май много скъпо, при него коронките са 200-360лв... до 200лв мисля, че е нормалната цена на  коронките, но не сам сигурна, тъй като никога не сам си правила досега ..  Wink ???

# 650
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Аз ходя при  Д-р Михайлов от близо три години, не работи по здравна каса , но цените са повече от добри, освен това е и хирург,работил и завършил в Германия , на мен лично и на мъжа ми ни е правил импланти и сме много доволни , много внимателен , работи и с деца, намира се до Окръжна болница

# 651
  • Варна
  • Мнения: 630
ехаааа ама 200-360 ми се струва многоооо аз си направих една коронка-металкерамика за 160лв Simple Smile

# 652
  • Мнения: 4
Да, разбрах, че нормалната цена е 160лв, оказа се обаче, че трябва да си правя мост и ми казаха за 520лв, но реших да си го направя в Сливен, защото е по евтино и пак се работи добре, при моята зъболекарка, тя също каза, че във Варна цените са високички.Иначе, вчера ходих при д-р Молдованова и останах много впечатлена от работата и  Wink

# 653
  • Мнения: 0
Здравейте всички! Не съм все още мама, но затова пък във вашият форум съм откривала много полезна информация до сега Simple Smile
Да си дойдем на думата - все още не мога да препоръчам зъболекар във Варна, затова пък мога да споделя къде въобще и да не си помисляте да ходите!
Става дума за една крехка женица - "д-р" Борислава Арабова! Кабинета и се намира на ул.Зора 8. НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ! Преди 4 месеца ми лекува зъб и по-точно вади ми нервите. Накара ме да си направя 3 снимки - една преди да започне работа, една по-време на работа, от която установи,че нещо не е запълнила каналите както трябва, махна всичко и пак ги запълни, и отново ме накара да си направя снимка. После каза - Готово! Общо взето зъба ми излезе около 100лв като се приспадне и това, което ми поема Здравната каса!
И така 4-ри месеца по-късно усещам болка от едната страна и то в зъба, който ми е правен от нея! Реших да отида при друг стоматолог, разпитах приятели и отидох на друго място, като предварително човека ми каза да си направя снимка на зъба.
Само докато ми погледна снимката и каза "Имаш малки гнойни торбички в корените. Трябва да ти отворя зъба!".
Оказва се, че милата Арабова не е запълнила докрай каналите, където са били нервите и сега стават чудеса от сорта на гранолом! Не стига това, ами се оказва и че не е изчистила добре кариеса на зъба и през тези 4-ри месеца процеса на разрушаване на зъба е продължил!
В момента зъба ме боли ужасно, зъболекаря ми се опитва да направи всичко възможно, за да го излекува и да се избегне вадене! А аз се чудя как е възможно да има хора, като тази "докторка"!? Как може да лъже хората по този начин и да спи спокойно! Ако има някакви проблеми с очите да отиде на офталмолог и да си направи очила, операция или каквото иска, но как е възможно да не забележи, че тези канали отново не са запълнени докрай. Нещо което стоматолога, при който отидох видя и каза на секундата, в която вдигна снимката към светлината! 
Не знам нея до колко биха я засегнали моите думи и до колко осъзнава колко е некадърна, но се надявам, че ако на някой от вас му я препоръчат ще се замисли дали да отиде при нея и още повече се надявам никой повече да не и попада и в двете леви ръце!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Относно "злополучния" зъб с "гранолом" - явно"форумката" не знае , че за да се излекува един зъб с толкова много корени , какъвто е кътния зъб , се правят доста манипулации . И за да се следи процеса на работа се правят толкова много снимки . А що се отнася за доктор Арабова - не познавам зъболекар с толкова голям професионален опит като нея . Преди да я срешна попадах на доста невежи зъболекари . За щастие , след като я намерих , нямам проблеми с ходенето на зъболечение . А преди бях от най- страхливите пациенти .  Нямам нито един изваден или болен или недоизлекуван зъб . Още нещо - не само аз , но и цялото ми семейство не бихме я заменили с друг зъболекар за нищо на света . Както е известно децата в България , за съжаление , от малки започват да получават кариеси . Благодарение на доктор Арабова това при моите деца не се случва . След като започнаха да им никнат постоянните зъби тя взема необходимите мерки чрез средставта на съвременната стоматология , за да забави максимално поява на кариеси при тях . И никога не е имало случай да отсъства от кабинета си . Хора , не се доверявайте на толкова злонамерени човеченца !!! Каквато е d3mia

# 654
  • Мнения: 2 590
toneta, а да не би вие да сте въпросната докторка, защото изчетох поста и никъде не прочетох да става въпрос за кътен зъб? Вие от къде знаете това, освен ако не познавате пациентката и не знаете лично случая?

# 655
  • Мнения: 17 407
Пациентката споменава корени и канали, та оттам, евентуално Simple Smile

# 656
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
по всяка вероятност  самата лекарка се хвали , чувала съм че Ботев много често сам се хвалел във форумите под  някакъв псевдоним, така че не  е изключено и това

# 657
  • Мнения: 2 590
Пациентката споменава корени и канали, та оттам, евентуално Simple Smile

Извинявам се, не знаех, че само кътните зъби имат корени и канали!

# 658
  • Мнения: 251
Е,голям смях!

Някои зъболекари/или техни поставени лица/ вместо да си мълчат щом са сгафили, си правят страхотна антиреклама.

# 659
  • Мнения: 149
Пациентката споменава корени и канали, та оттам, евентуално Simple Smile

Извинявам се, не знаех, че само кътните зъби имат корени и канали!
Ми не само те имат, но само те имат повече от един.
Иначе и на мен постът ми звучи като самореклама.

Общи условия

Активация на акаунт