Стоматолози- гр. Варна

  • 958 822
  • 2 780
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 13 512
Д-р Ботев след катастрофата все още не работи лично, а наставлява.

# 661
  • Мнения: 89
Иначе, вчера ходих при д-р Молдованова и останах много впечатлена от работата и  Wink
И аз съм много доволна от Молдованова.

# 662
  • Мнения: 5 462
Д-р Ботев след катастрофата все още не работи лично, а наставлява.
Каква катастрофа ? newsm78 Rolling Eyes

# 663
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
катастрофирал е с мотор  преди няколко години и сега не може да работи

# 664
  • TX
  • Мнения: 590
Нахлувам в темата и както се казва от вратата на кревата
 
Трябва да правим срочно панорамна снимка на сина ми, не сме от Варна а от Кобрич
Confused: интересуват ме цени и клиники и ако има някое телефончеее ще съм признателна, а ако пък и мнения се изкажат, направо доволна.
Благодаря авансово на отговорилите!

# 665
  • Варна
  • Мнения: 10 521
Според моята зъболекарка най-добрите панорамни снимки правят в рентгеновия кабинет в медицински център Хелиос. Ето линк с адрес и телефон:
http://zabolekar.obekti.varna.point.bg/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82% … 0%BE%D1%81+/55233
Качеството много зависело и от рентгенолога, тъй като и в Денталния факултет апарата бил на много високо ниво, но качеството в крайна сметка не било добро, заради човешкия фактор,  който работи с апарата Wink

Миналата година цената беше 25лв.

Виждам, че и в клиниката на д-р Ботев правят панорамни, също на цена 25лв.
http://www.botev-dent.com/?str=15

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 18:59 от missNoir

# 666
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
панорамна снимка може да се направи и с направление.
Иначе цената е около 25-35 лв

# 667
  • TX
  • Мнения: 590
 Hug Благодаря Ви!

# 668
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 401
в Стоматологична клиника д-р Динкова на бул. Мария Луиза 27 правят панорамни снимки и имат договор с РЗОК, телефона е 637777

# 669
  • Варна
  • Мнения: 630
в Стоматологична клиника д-р Динкова на бул. Мария Луиза 27 правят панорамни снимки и имат договор с РЗОК, телефона е 637777
да и аз съм чувала ,че там правят добри!!! Иначе в хелиус съм правила ...не разбирам,но докторката не се е оплакала! Във Факултета твърдо не!!!! и там се заплаща,но доста по-малко...но се наложи да я повторя  Sad

# 670
  • TX
  • Мнения: 590
Направихме снимката в Хелиос бързо стана, струваше 25 лв.
Сега събирам мнения за Ортодонти. Споменаха ми за Стефанова, аз освен нейното мнение ще търся още две поне ....
та търся ги давайте отзиви

# 671
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Направихме снимката в Хелиос бързо стана, струваше 25 лв.
Сега събирам мнения за Ортодонти. Споменаха ми за Стефанова, аз освен нейното мнение ще търся още две поне ....
та търся ги давайте отзиви
Водя сина си от 4 години при Арнаудска. Самия факт, че е от 4 години май говори сам за себе си, странно как не се оправя. Като сложихме първата шина каза, че ше е за година две. Е, минаха 4! И пак не сме се оправили. Незнам, не обяснява, не говори... Не съм доволна. Сменихме 6 шини, все се чупят, а това са много пари...

# 672
  • Варна
  • Мнения: 630
знам,че не е по темата,но аз преди време си оправих зъбите при Др Янева-ортодонт,доволна съм! за съжаление нямам нейни координати. Иначе добри отзиви има и за Др Шопов..Др Арнаутска младша ли става въпрос?!?!?! защото и ние си напатихме Sad Sad Sad

# 673
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Водя дъщеря ми при д-р Искра Цанова. Доволна съм.

# 674
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
знам,че не е по темата,но аз преди време си оправих зъбите при Др Янева-ортодонт,доволна съм! за съжаление нямам нейни координати. Иначе добри отзиви има и за Др Шопов..Др Арнаутска младша ли става въпрос?!?!?! защото и ние си напатихме Sad Sad Sad
Не старша, но те работят заедно...

Общи условия

Активация на акаунт