Стоматолози- гр. Варна

  • 960 117
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 705
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Tъкмо щях да ти препоръчам д-р Бозуков.
Направо го потърсете във факултета по стоматология.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте!
Много моля ако някой е чувал за стоматолог,който да работи детски зъбки само с ръчни инструменти,да сподели опит и координати.
Ще бъда много благодарна.
Дъщеря ми е на 4 год. и благодарение на "добрия" ген на майка си и баща си има много зъбчета за лечение.
Започнахме лечението,тръгна спокойно, но тъй като на някои от зъбчетата кариесите са дълбоки,при работа с машинката изпита много остра болка,след което лечението е истинско мъчение за нас и за лекуващия.
При последното ни посещение тя почти не пожела да си отвори устата и стоматоложката беше почти категорична,че не може да работи при това положение,да потърсим друг.
Не знам дали смяната на стоматолог ще е решение,но разбрах,че има зъболекари,които работят детски зъбки без машинка. Иска ми се да опитаме, но не знам към кого да се насоча.
А също моля и да ми предложите достатъчно търпелив стоматолог за работа с малки деца.
От изчетеното ми се искаше да се свържа с д-р Бозуков,но той не отговаря на телефон.

Препоръчам д-р Божилова. http://vitadentbg.com/contacts.html

# 707
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някой да е посещавал д-р Йотова?

# 708
  • Мнения: 2 562
Привет на всички Grinning Извинявам се ако е писано,но нямам възможност да изчета темата по липса на време...А ми е спешно.Моля ако някой знае тел.номер и/или адреса на д-р Мила Кунева,да ми го каже...Преди доста години бях нейна пациентка,но тя сега е в друг кабинет и не мога да я открия Confused

# 709
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile

Препоръчаха ми д-р Тихомир Георгиев.
Някакви мнения за него?

# 710
  • Мнения: 251
Привет на всички Grinning Извинявам се ако е писано,но нямам възможност да изчета темата по липса на време...А ми е спешно.Моля ако някой знае тел.номер и/или адреса на д-р Мила Кунева,да ми го каже...Преди доста години бях нейна пациентка,но тя сега е в друг кабинет и не мога да я открия Confused

Дали не беше в едно блокче зад р-т Хоризонт,на паркинга newsm78

# 711
  • Мнения: 2 562
desi_shisha,там беше друга зъболекарка с фамилията Кунева...Те са Мила Кунева,Даниела Кунева и нейната сестра...Та сестрата на Даниела беше там Peace

# 712
  • Варна
  • Мнения: 965
Здравейте Simple Smile

Препоръчаха ми д-р Тихомир Георгиев.
Някакви мнения за него?

Той е хирург. На мен ми прави операция за вадене на мъдрец. Доволна съм.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 316
ДОКТОР БИАНКА КРАЕВА
ул. "Цариброд" 1 на втори етаж
0888.43.43.59

Страхотен професионалист и неверятно нежна и превлекателна жена. Има ръце за милиони. Работи със РЗОК. Извади ми зъб за секунди дори без да разбера, а умирам от страх. Познавам я от 12 години и първите пломби, които ми е правила още не са паднали.
Горещо я препоръчвам на всички.
Ако отидеш поздрави я от мен.
А на мен тя ми счупи инструмент в канала на зъба. После го остави там да си стои, защото не можа да го извади. Единствено чест и прави че ми каза. Но смятам, че след като не можа да го извади трябваше да ме изпрати при друг, който може и да поеме разходите по оправянето на гафа, които не бяха малко  Twisted Evil

# 714
  • Мнения: 176
Здравейте!
Някой има ли отзиви за д-р Славова?

# 715
  • Мнения: 254
А някой да ми препоръча добър стоматолог за пломби, които да не падат на втората година в кв. Аспарухово?  Praynig

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Мнения за д-р Срур?

# 717
  • Мнения: 254
Доли, и аз питах, ама не намерих мнения и така и не си взех за него ваучер... Явно е скорошен.

# 718
  • Мнения: 2 562
А някой да ми препоръча добър стоматолог за пломби, които да не падат на втората година в кв. Аспарухово?  Praynig
Само да добавя че имаш късмет като ти падат на 2та година,моите падат до 10я месец,често и по-рано Mr. Green Laughing

# 719
  • Мнения: 2
Аз пък съм много доволна от Д-р Шайкова. Работи в центъра. Спаси ми много труден зъб, който други зъболекари искаха да ми извадят.

Общи условия

Активация на акаунт