Стоматолози- гр. Варна

  • 959 036
  • 2 780
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
За прехвалената доктор Камбурова научих тук от форума.Аз съм крайно разочарована,и след второто си посещение не съм стъпвала повече.Мисля ,че тези хвалебствия са съмнително преувеличени.Който се интересува за подробности,ще му отговоря на лични.

Normalno e da ima dovolni i ne 4ak tolkova dovolni.az izkazax li4noto si mnenie ot prejivqnoto vie sa6to.no po-skoro va6iqt komentar e samnitelen pri polojenie 4e predpo4itate da komunikirate na li4en 4at vmesto da izkazvate   mnenie si  publi4no.vse pak tova e forum za obmenqne na opit  ;-)nali tova e ideqta.da obsajdame i sapostavqme i vseki da izbere nai-dobroto za sebe si.

# 751
  • Мнения: 0
simpadurka Да,много ми беше полезна!Освен изчерпателната информация, ми вдъхна голям кураж Hug

nadqvam se da si dovolna kolkoto i az i da sam bila ot polza Hug

# 752
  • Варна
  • Мнения: 1 558
В интерес на истината аз писах на лични на Звезди в очите,но отговор не получих Rolling Eyes
simpadurka дано!Аз още не съм ходила EmbarassedНещо все не мога да се наканя,а и все не остават Moneyточно затова.Един ореантир долу-горе в цените на фотополимерна пломба+работа?Ако е удобно де.Мерси  bouquet

# 753
  • Мнения: 0
В интерес на истината аз писах на лични на Звезди в очите,но отговор не получих Rolling Eyes
simpadurka дано!Аз още не съм ходила EmbarassedНещо все не мога да се наканя,а и все не остават Moneyточно затова.Един ореантир долу-горе в цените на фотополимерна пломба+работа?Ако е удобно де.Мерси  bouquet

pari4kote sa seriozen problem.napalno te razbiram.postoqnno iznikvat nepredvideni razxodi.nqma kak.na men plombata s rabotata po neq mi izleze 50lv.

# 754
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Мерси Hugдоста добра цена ми се вижда.

# 755
  • Мнения: 0
Мерси Hugдоста добра цена ми се вижда.

radvam se 4e pomognax Hug

# 756
  • Мнения: 0
Мерси Hugдоста добра цена ми се вижда.

radvam se 4e pomognax

# 757
  • Мнения: 10
При д-р Читалова не отивайте!Кой пък я е харесал тая гадина злобна?! Sick

# 758
  • Варна
  • Мнения: 33
На мен чичо ми много я похвали като добър специалист. Лично аз се отказах само като чух цената ....

При д-р Читалова не отивайте!Кой пък я е харесал тая гадина злобна?! Sick

# 759
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Моля за координатите на д-р Едрев, че ми трябва спешно хирург.  bouquet

# 760
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
аз съм ползвала този телефон
611211
Това е в кабинета на ул. Цар Асен.

# 761
  • Мнения: 10
Изтекоха ми очите от чете тука.Избрах Табаков,но се оказа,че свекърва ми го познавала и ...отказах се,не ме кефи.Набелязах няколко,после видях,че постовете са от 2005.Я работят,я не!Търся за почистване на зъбен камък,избелване на зъби и поправка на един кътник-кариес ли е,по сериозно ли е ,не знам.Цените да са нормални,моля,момичето е работило за тези пари самичко,но най-важно да е добър и внимателен специалист.Препоръчайте някой! Praynig

# 762
  • Варна
  • Мнения: 17 934
аз съм ползвала този телефон
611211
Това е в кабинета на ул. Цар Асен.

Намерих му телефона, но бил в отпуск.

# 763
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Изтекоха ми очите от чете тука.Избрах Табаков,но се оказа,че свекърва ми го познавала и ...отказах се,не ме кефи.Набелязах няколко,после видях,че постовете са от 2005.Я работят,я не!Търся за почистване на зъбен камък,избелване на зъби и поправка на един кътник-кариес ли е,по сериозно ли е ,не знам.Цените да са нормални,моля,момичето е работило за тези пари самичко,но най-важно да е добър и внимателен специалист.Препоръчайте някой! Praynig

И друг път съм препоръчвала моята стоматоложка. Давам ти линк към ценоразписа й да се ориентираш дали тези цени са приемливи за теб.
http://aspradent.com/

# 764
  • Мнения: 3 410
аз съм ползвала този телефон
611211
Това е в кабинета на ул. Цар Асен.

Намерих му телефона, но бил в отпуск.

Hekse, звънни на д-р Снежана Калева, за мен е отличен хирург - 0898596265

Общи условия

Активация на акаунт