Стоматолози- гр. Варна

  • 956 440
  • 2 777
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 630
ЗК може да глоби даденият лекар,ако той взема повече от посоченото в договора!Моята зъболекарка ми прави фото- без да доплащам допълнително и ми издава касова бележка за 4 лв. Тя ми каза ,че другите нямат право да вземат повече и ще отнесат солена глоба ако разберат от ЗК.Тя не работи с амалгама(защото е против) както и със химио- ,защото не е доволна от тези пломби.Винаги,на мен и моите близки е поставяла фото без да плащаме повече от посоченото доплащане. Аз смятам ,че тя е права и в предният си пост просто казах това което мисля за редно  Simple Smile

# 781
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
има ли стоматологичен кабинет, който да работи по празниците по ЗК?

# 782
  • Мнения: 251
ЗК може да глоби даденият лекар,ако той взема повече от посоченото в договора!Моята зъболекарка ми прави фото- без да доплащам допълнително и ми издава касова бележка за 4 лв. Тя ми каза ,че другите нямат право да вземат повече и ще отнесат солена глоба ако разберат от ЗК.Тя не работи с амалгама(защото е против) както и със химио- ,защото не е доволна от тези пломби.Винаги,на мен и моите близки е поставяла фото без да плащаме повече от посоченото доплащане. Аз смятам ,че тя е права и в предният си пост просто казах това което мисля за редно  Simple Smile

Не мога да си представя качествена фотополимерна пломба,с доплащане 4лв.

# 783
  • Мнения: 10
Вчера си извадих зъб при моя приятелка, току що завършила, не знам кой се мъчи повече-аз или тя. Laughing И като дойде майка и да опява за упойките... ooooh!   Платих  25 лв. за 2 упойки, не ми свиди, нито ще го правя на въпрос, просто ми е интересно не  е ли много. Зъбът беше кътник и голяма борба беше! Не искаше да ме напуска, миличкият! Joy

# 784
  • Варна
  • Мнения: 2 576
punky90 много си смела. За упойка съм давала 5лв., но са ми работили кариес - миналата година.

# 785
  • Мнения: 251
Според мен е прекалено много 25 лв,ако е въпрос да си платиш само упойките.
Що се отнася до заплащането на услугата-вадене на мъдрец,то тогава цената може да варира между 20 и 200лв,в зависимост от това къде се намира кабинета и колко сложен е зъба.

# 786
  • Мнения: 10
 GrinningКътник, кътник беше, а мъдрец сега ми расте... ooooh! Мерси за отговорите!  bouquet

# 787
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Според мен е прекалено много 25 лв,ако е въпрос да си платиш само упойките.
Що се отнася до заплащането на услугата-вадене на мъдрец,то тогава цената може да варира между 20 и 200лв,в зависимост от това къде се намира кабинета и колко сложен е зъба.
даже  цената отива към 300лв , за да ти го извади някой който си разбира от работата и всичко да мине без последствия

# 788
  • Мнения: 17 402
Вчера си извадих зъб при моя приятелка, току що завършила, не знам кой се мъчи повече-аз или тя. Laughing И като дойде майка и да опява за упойките... ooooh!   Платих  25 лв. за 2 упойки, не ми свиди, нито ще го правя на въпрос, просто ми е интересно не  е ли много. Зъбът беше кътник и голяма борба беше! Не искаше да ме напуска, миличкият! Joy

За новозавършилите - добре, че са  близки, приятели и сайтовете за колективно пазаруване, си мисля напоследък. Не знам как се оцелява,  градът се напълни с дентални лекари.

# 789
  • Мнения: 13
Здравейте,някой знае ли къде работи д-р Подолюк сега,преди около две години работеше на ул."Баба Рада" 29,от две седмици спешно ми трябва,а тел.не отговаря.

# 790
  • Мнения: 10
Ми тя мойта аверка не е за жалене, баща и е зъбчолекар, майка и стом. сестра, имат си кабинет в центъра на града. И аз си мислех, че е за пломба зъбчо/тя също така мислеше  Joy/и нали трябва да се упражнява момичето.../ И хем този зъбак си имаше пломба,,правена от нея, която падна... Sad/за разлика от другите ми пломби,правени от други зъбари, които си стоят Wink./ Направихме му снимка и оп, оказа се за вадене.И като почна 1 вадене, дядо и ряпа... JoyИ като почна да помага и майка и... ooooh! И таз майка не спря да дрънка Laughing...Сега ми е смешно, защото бузата ми е почти спаднала и не е толкоз синя, ама тогава... ooooh! Голяма жена вече, професионалистка, а с майка си... ooooh!И упойката не ме хвана отначало и аз викам:''Спирай, ....., боли!'' А майка и вика:''Не спирай, ...,дърпай, тя/аз/ е такава лабилна!''  JoyДа, сега се смея, докато пиша, ама тогаз...мъка, мъка...Сега ще се отклоня от темата малко.С това момиче сме приятелки и аз я харесвам, намирам я интересна личност, помагала ми е,но винаги, когато се видим, ми се случва нещо кофти, и всеки път се заричам, че няма да се виждаме...Как да не си помисля, че имаме карма от миналото. Mr. Green

# 791
  • Варна
  • Мнения: 1 557
punky90 Имай милост моля те,на такива бъзливи душици като мен,само това им трябва newsm43
П.П. Сега ако кажеш,че са те вързали филмът(с елементи на хорър),ще бъде пълен Laughing

# 792
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Как преценени, че зъба ти е за вадене? Shocked
Моя зъболекар не вади зъби, лекува ги до последно. Спасявал ми е зъб, от който е останал почти само корена.
И как така ти го вадят с дърпане? Не ползва ли лостове? Thinking
Аз лично не бих отишла пак. Peace Wink

# 793
  • Мнения: 10
Направих си снимка, прати ме тя, преди да го вади. Разказвам ви всичко както си е  и да пукна, ако лъжа! Сега ми се обади пак ..., искала  да ми прави статус на зъба... Rolling Eyes Няма да стане тази работа със статуса!  Mr. Green  Stop

# 794
  • Мнения: 251
Струва ми се,че първо се сваля статус на пациента и тогава следват манипулациите.
Статус означава да ти опише състоянието на зъбите-къде имаш кариес,къде обтурация/пломба/ и т.н.
Или може би иска да ти свали статус,за да може да ти използва здравната книжка?

За мен е недопустимо да има дърпане,борба и насинени бузи в съвременната стоматология.

Общи условия

Активация на акаунт