Стоматолози- гр. Варна

  • 959 953
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 945
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Та, кое определя, че се налага операция?
Ами в ситуацията с мъжа ми и доктор Едрев - парите. Снимката дори не я погледнаха  Shocked
напълно те подкрепям , въпреки добрите отзиви за Едрев , мога да ти дам пример  с аналогичен случай , където се изискваше една доста голяма сума  от него за различни манипулации , а накрая друг хирург оправи нещата за доста по малко пари..... нито е единствения хирург и не подкрепям мнението че е и най добрия, явно  го знаят повече хора и това е , а  особенно като няма база на сравнение, няма как мнението да е обективно.Лично майка ми ходи  в неговия кабинет преди 3 години, първо трябваше да чака 1  час отгоре ,/ въпреки че имаше определен час/, докато  се приемаха разни познати , накрая я пререди някакъв от малцинствата , който беше много важен пациент , защото държал фирма за авточасти, след като най накрая благоволиха да я приемат и се уговори какво ще се прави .Уточнявам само че става дума за коронки на предните зъби , като сумата тогава беше около 1000лв, имаше няколко забележки които бяха отстранени  след дълги пререкания ,тая керамика вече е за смяна въпреки добрите отзиви за кабинета му

# 946
  • България-Варна
  • Мнения: 72
Дайте добър зъболекар за вадене и за правене на протези от Варна.

# 947
  • България-Варна
  • Мнения: 72
За съжаление моят основен проблем е за пародонтолог и то спешно, моля ви който знае нещо повече за Варна да го сподели, че съм доста изплашена... Четох по-нагоре някъде преди време, но сега не мога да намеря информацията.... Sick

# 948
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Дайте добър зъболекар за вадене и за правене на протези от Варна.
аз ходя при един зъболекар, който е работил дълги години в Германия ,ако искаш за консултация иди , мога да  дам координати на лични

# 949
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Belka, как се казва твоя заболекар?

# 950
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Belka, как се казва твоя заболекар?
Михайлов , аз бях писала за него  доста по назад, има около 25 години   стаж   в Германия , там  е следвал за стоматолог , занимава се и с хирургия

# 951
  • България-Варна
  • Мнения: 72
Може да координати на лични.

# 952
  • Под липата
  • Мнения: 620
И аз съм изключително доволна от д-р Михайлов.
 Преди 3 години трябваше да си правя операция на мъдрец.Пращаха ме на съдово-челюстен хирург и ситуацията изглеждаше сериозна - цепене на костта, дренажи, кортикостероиди - ала-бала.... След снимката, направо се разболях от притеснение, зъбът беше под венеца, развит и ...полегнал хоризонтално. Вече се виждах с някакви маркучи, излизащи от устата и цялата в шини  Crazy
  От-ка-чих!
Михайлов ми го каза познат. Почти без надежда се записах и - Слава Богу! - човекът ми обясни, че може да извърши манипулацията без дренажи, без нараняване на костта. Оказа се, че моят случай не е рядък, дори често срещан и, че в Германия отстраняването на проблема се смята за рутинно.
Просто прилагат друг метод  Simple Smile
 "Операцията" протече бързо, с месна упойка и без нито един дренаж. В последствие разпитах един близък, как е протекла операцията му при аналогичен случай и при друг лекар - оказа се, че съм си спестила много емоции (неприятни).
 Михайлов го препоръчвам без грам колебание. Човекът си е способен!

# 953
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
може ли и аз да помоля за координати на лични

# 954
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Най-добре тук ги напишете координатите на д-р Михайлов.  Peace

# 955
  • Мнения: 11 737
Най-добре тук ги напишете координатите на д-р Михайлов.  Peace
Peace
Щом има толкова доволни и аз не бих се поколебала, ако се наложи да го потърся, та моля за координати.

# 956
  • Под липата
  • Мнения: 620
Готово Simple Smile Адреса му е ул. "Полковник Свещаров " №8.  Зелена кооперация е. През прохода на кооперацията се минава в заден двор и там е кабинета.
Ако искате телефон ще го дам на лични.

# 957
  • Мнения: 11 737
Готово Simple Smile Адреса му е ул. "Полковник Свещаров " №8.  Зелена кооперация е. През прохода на кооперацията се минава в заден двор и там е кабинета.
Ако искате телефон ще го дам на лични.
Давай! Simple Smile

# 958
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
аз знам ,че той не седи постоянно в кабинета и става с предварително записване , обикновенно за следващият ден  дава часове,но наистина най добре координатите на който и да е лекар да се дават на лични

# 959
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Нареждам се и аз тогава за телефон.
Има ли в кабинета рентген? Как прави кореновото лечение? Води ли картон на всеки пациент с манипулациите? Цени? Работи ли стс ЗК? Изобщо всичко ме интересува с подробности.
Преди време посещавах зъболекар, върнал се от Германия да работи тук, споделяла съм за него във форума , д-р Лазаров- страхотен! Но явно не издържа в България и отново замина... та от тогава съм в търсене. А ако случайно някой чуе, че доктор Лазаров се е върнал, моля да сподели!

Общи условия

Активация на акаунт