Стоматолози- гр. Варна

  • 959 762
  • 2 782
  •   2
Отговори
# 990
  • Варна
  • Мнения: 451
Моят съвет е да се обадите на колежката и да й обясните, че мостът все още ви създава проблеми. Убеден съм, че тя ще се постарае да отстрани проблема.

Принципно е нормално след поставяне на нова корна/мост да има лек дискомфорт в продължение на няколко часа до 2-3 дни, но той постепенно трябва да изчезва. Не е нормално обаче да има оплаквания повече време и в подобни случаи трябва зъболекарят да се намеси. Понякога обаче съм имал ситуации, при които е възможно оплакването да идва от съседен зъб или от венците (веднъж даже пациентът беше със силни болки и като дойде при мен установих, че шлюпка от пуканка беше се забила във венеца под изкуствения зъб).

# 991
  • Мнения: 149
Белка ,д-р Венелинов ,благодаря ви    bouquet !
Мисля да си запиша час тия дни да видим какво ще стане !
ПП-Имам касов бон  Wink

# 992
  • Варна
  • Мнения: 615
Аз записах час при д-р Бозуков за другата седмица.На този тел. не отговаря той, вдигна ми една жена, която ми даде друг тел., на който отговарял доктора.Свързах се лично с него.

Та новия тел., ако някой се интересува е този:
0888 93 21 09 д-р Бозуков
Някой има ли актуална информация как да се свържа с доктора, защото два дни никой не ми вдига на този телефон, звъня по различно време през деня. Искам да запиша час за детето

# 993
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
някой може ли да ми препоръча добър ортодонт

# 994
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз записах час при д-р Бозуков за другата седмица.На този тел. не отговаря той, вдигна ми една жена, която ми даде друг тел., на който отговарял доктора.Свързах се лично с него.

Та новия тел., ако някой се интересува е този:
0888 93 21 09 д-р Бозуков
Някой има ли актуална информация как да се свържа с доктора, защото два дни никой не ми вдига на този телефон, звъня по различно време през деня. Искам да запиша час за детето
Пиши му СМС, на мен ми е връщал отговор.
Наистина е малко трудно да се свържеш с него, но това е телефона.Аз бях преди няколко дни при него, на този тел. си записах час.

# 995
  • Мнения: 898
д-р Венелинов, по нагоре Ви питах колко струва една сравнително хубава корона.

А всъщност те как точно се класифицират по видове, от най евтината до най скъпата.
Съвсем накратко нали само изброяване на наименованията им, без подробни обяснения.

# 996
  • Варна
  • Мнения: 451
д-р Венелинов, по нагоре Ви питах колко струва една сравнително хубава корона.

А всъщност те как точно се класифицират по видове, от най евтината до най скъпата.
Съвсем накратко нали само изброяване на наименованията им, без подробни обяснения.



Класификациите са много и най-различни. Ако ги подредим по естетика и здравина (моята класификация) е следната:
1.Порцеланови прес-корони (Е-мах)
2. Златокерамика
3. Порцеланови фелдшпат корони
3. Циркониеви корони покрити с керамика
5. Металокерамични корони (сив метал)
6. Златни корони
7. Метални (сив метал) корони

Има и др. видове корони, но аз лично не работя с тях заради многото недостатъци.

# 997
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
нека се отвори нова тема  с въпроси и отговори към и  от специалист , все пак темата е кой от кого е доволен

# 998
  • Варна
  • Мнения: 451
Моля да ме извините.

# 999
  • Варна
  • Мнения: 499
Д-р Бозуков къде има кабинет и работи ли със Здравна каса? Аз съм много доволна от него - водих веднъж дъщеря си при него, но му изгубих координатите след като се премести от кв. Възраждане. Беше при Румяна Вълева до преди няколко години, но после...., а сега Вълева е много заета, а на сина ми му падна пломба, на мен ми се счупи зъб...

# 1 000
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
за нищо ,  но и аз имам въпроси  добре ще е в новата тема да споделите  опит

# 1 001
# 1 002
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Д-р Бозуков къде има кабинет и работи ли със Здравна каса? Аз съм много доволна от него - водих веднъж дъщеря си при него, но му изгубих координатите след като се премести от кв. Възраждане. Беше при Румяна Вълева до преди няколко години, но после...., а сега Вълева е много заета, а на сина ми му падна пломба, на мен ми се счупи зъб...
Отговорих ти на лични Peace

# 1 003
  • Варна
  • Мнения: 316
Някой ходил ли е при д-р Мечкарова за почистване на зъбен камък?

# 1 004
  • Мнения: 115
Някой може ли да ми каже актуално работно време на д-р Демирев? По спомен миналата година беше пон-сряда-петък следобед и вторник-чт сутрин....

Общи условия

Активация на акаунт