Стоматолози- гр. Варна

  • 956 402
  • 2 777
  •   2
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 781
 кака Лара , мисля че Пон, сряда и четвъртък е втора.
Най-добре се обади и питай  Peace

# 1 006
  • Мнения: 115
Не ми вдигат, така, че май наистина е втора днес.
Благодаря ти!

# 1 007
  • Мнения: 781
Странно, че не вдигат. Нали жена му е в обратната смяна  newsm78

# 1 008
  • Мнения: 5 178
Здравейте,
тази сутрин по най-глупав начин си счупих единия кътник на две (има стара дълбока пломба и една черупка от орех в сладкиш прецака и зъба  и пломбата)
Та въпросът ми е, спешно искам да отида за да не направя възпаление, искам да спася зъба, защото на мост няма да се навия, а дупката ще ме дразни ...
Имате ли впечатления от Булдент, имате ли представа дал мога да чакам до понеделник и ако някой е имал подобен проблем да каже къде е доволен от лечението

# 1 009
  • Мнения: 1
Подобен проблем имаше приятеля ми преди две години. Оправиха му зъба и всичко е наред. За да не правя реклама на доктора пиши на лични и ще ти дам координатите.

# 1 010
  • Мнения: 63
Подобен проблем имаше приятеля ми преди две години. Оправиха му зъба и всичко е наред. За да не правя реклама на доктора пиши на лични и ще ти дам координатите.

Сподели ако имаш положителен отзив. Аз също се интересувам от зъболекар, който не настоява на коронки и мостове.
Отзивите за добрите специалисти, не са самоцелна безплатна реклама, а заслужени.
Все пак това е и целта на тази тема.

# 1 011
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
аз пък  където имах коронки поисках стоматолога да ги махне и изгради наново зъбите отзиви писах  Назад в темата

# 1 012
  • Мнения: 0
Здравеите имам сериозен проблем с моите зъби и искам да попитам за съвет каде да отида при кои стоматолг.....защото ме е страх дане объркат нещо и да стане по сериозен проблем.Трябва да ми се слагат един два инпланта и да се прави мост ....млад човек съм на 21 години и никога съм нямал възможноста и средствата да си помогна.....бях в1в чужбина 2 години от 19 годишен и работех за да мога да сабера парите и да си ги оправя....моля за помощ и съвет благодаря предварително .

# 1 013
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Здравеите имам сериозен проблем с моите зъби и искам да попитам за съвет каде да отида при кои стоматолг.....защото ме е страх дане объркат нещо и да стане по сериозен проблем.Трябва да ми се слагат един два инпланта и да се прави мост ....млад човек съм на 21 години и никога съм нямал възможноста и средствата да си помогна.....бях в1в чужбина 2 години от 19 годишен и работех за да мога да сабера парите и да си ги оправя....моля за помощ и съвет благодаря предварително .

Препоръчвам ти доктор Пеев.

# 1 014
  • Мнения: 507
Здравеите имам сериозен проблем с моите зъби и искам да попитам за съвет каде да отида при кои стоматолг.....защото ме е страх дане объркат нещо и да стане по сериозен проблем.Трябва да ми се слагат един два инпланта и да се прави мост ....млад човек съм на 21 години и никога съм нямал възможноста и средствата да си помогна.....бях в1в чужбина 2 години от 19 годишен и работех за да мога да сабера парите и да си ги оправя....моля за помощ и съвет благодаря предварително .

Препоръчвам ти доктор Пеев.

Може ли да кажеш нещо повече за този лекар, в смисъл че има повече от един с такава фамилия, но с различни първи имена. За кой точно става въпрос

# 1 015
  • Мнения: 4
Имам страх от зъболекар, може ли да ми препоръчате някой с добро отношение и безболезнено работене по зъбките?

# 1 016
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Здравеите имам сериозен проблем с моите зъби и искам да попитам за съвет каде да отида при кои стоматолг.....защото ме е страх дане объркат нещо и да стане по сериозен проблем.Трябва да ми се слагат един два инпланта и да се прави мост ....млад човек съм на 21 години и никога съм нямал възможноста и средствата да си помогна.....бях в1в чужбина 2 години от 19 годишен и работех за да мога да сабера парите и да си ги оправя....моля за помощ и съвет благодаря предварително .

Препоръчвам ти доктор Пеев.

Може ли да кажеш нещо повече за този лекар, в смисъл че има повече от един с такава фамилия, но с различни първи имена. За кой точно става въпрос

д-р Стоил Пеев. Съжалявам, чак сега видях въпроса. Blush

# 1 017
  • Варна
  • Мнения: 669
по повод как провежда лечението , аз не съм компетентна да кажа , защото толкова и разбирам от зъби , виждам резултата при мене, мога да приложа снимка  на моите зъби , предните как са изградени от него , като мнението на повечето  зъболекари беше, че е наложително коронки, относно цените, зависи  от манипулацията

Твоята информация много ме заинтригува, Белка! Сподели поне горе-долу средна цена на зъб и ако може какво представлява това "изграждане" - дава ли се отпечатък на зъботехник, или как...?

# 1 018
  • Варна
  • Мнения: 154
Имам страх от зъболекар, може ли да ми препоръчате някой с добро отношение и безболезнено работене по зъбките?
  Мога да ти препоръчам моя зъболекар- д-рРадослав Тодоров. Млад, внимателен и търпелив. Случайно попаднах на него, но съм изключително доволна. Работи със ЗК. Намира се в часната Стоматология на улГен Колев 8. Тел. 0879610006 и 052614101

# 1 019
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
по повод как провежда лечението , аз не съм компетентна да кажа , защото толкова и разбирам от зъби , виждам резултата при мене, мога да приложа снимка  на моите зъби , предните как са изградени от него , като мнението на повечето  зъболекари беше, че е наложително коронки, относно цените, зависи  от манипулацията

Твоята информация много ме заинтригува, Белка! Сподели поне горе-долу средна цена на зъб и ако може какво представлява това "изграждане" - дава ли се отпечатък на зъботехник, или как...?
изграждането представлява възстановяване на зъба , горе долу си го обяснявам като коронка направена на място без взимане на отпечатък , моите са от преди три години и си ги харесвам имам и преден зъб изграден ,беше изпилен и имаше мост на него , сега никой не може да каже че този зъб е бил пилен някога

Общи условия

Активация на акаунт