Стоматолози- гр. Варна

  • 960 136
  • 2 782
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Варна
  • Мнения: 898
Здравейте,
Издирвам една зъболекарка, която си е преместила кабинета, но не знам къде. Казва се Демирева - млада, русичка. Кабинета й беше в уличка зад голямата община. Мисля, че Иван Драсов се казва улицата.
Ще ви бъда благодарна за съдействие.

# 1 051
# 1 052
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Дали става дума за същата Демирева? Повече от 10 години кабинетът заедно с мъжа й е все в Цветния.  Thinking

# 1 053
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
еми аз прочетох "млада, русичка"...
да не е Демирова?
http://dentist.yankov.net/

# 1 054
  • Мнения: 89
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р БОЖИЛОВА-ИЛИЕВА ВЪВ ВИТАДЕНТ.ОТИДОХ ЗА ЧИСТЕНЕ НА ЗЪБЕН КАМЪК И МИ НАПРАВИ УЖАСНА РАНИЧКА,КАТО МИ ЗАБИ АПАРАТА ВЪВ ВЕНЕЦА.ОСВЕН ТОВА ТАЗИ ЗАСТАРЯВАЩА ЛЕЛКА НЕ ЗНАЕШЕ КЪДЕ ДА ВКАРА ФЛАШКАТА МИ В ЛАПТОПА СИ И СЛЕД ТОВА ДА ОТВОРИ СНИМКАТА  НА ЗЪБА МИ!!!!

# 1 055
  • Мнения: 781
Може ли да ми препоръчате рентген  ? Има един мед. център Хелиос, до Окръжна болница, за него ми казаха , че е хубав не бил много облъчващ (ако е възможно това ) . Ходих там миналата година, сега ми се налага пак да си снимам зъб, но искам на друго място.

# 1 056
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Аз знам от моята стоматоложка, че рентгена, който прави панаромни снимки в Хелиос е добър, също и рентеноложката, която работи с него, което също било важно Simple Smile

Но, не знам дали с един апарат правят и частични и панорамни снимки. Сигурно, защото друг в стаята не съм виждала.

Ако случайно живееш около Мебелната палата мога да ти кажа къде още правят снимки / в кабинета на моята стаматоложка/

# 1 057
  • Мнения: 781
Мебелната е в района на работата ми, но сега съм отпуска. Трябва ми нещо в Цветния, Левски , окръжна болница също е ОК

# 1 058
  • Мнения: 254
Може ли да ми каже някой д-р Бозуков като прави пломби на дете на какви цени е това? Предстои ни пломбиране на два зъба и не попитах...

# 1 059
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Мебелната е в района на работата ми, но сега съм отпуска. Трябва ми нещо в Цветния, Левски , окръжна болница също е ОК

Клиникa Мaтееви нa ул.Цaревец, срещу уч-ще Н. Геров. Мaлко обстaновкaтс име соц, но скоро не съм ходилa, може дa имa промянa.

По ул. Брегaлницa под студ.общежития имa мед.център, обaче тaм щяхa дa ми скъсaт устaтa, докaто нaместят кaртончето върху нужния зъб...

# 1 060
  • Мнения: 781
Клиникa Мaтееви нa ул.Цaревец, срещу уч-ще Н. Геров. Мaлко обстaновкaтс име соц, но скоро не съм ходилa, може дa имa промянa.
Това дето е в едно като фургон ли ? Ако е то се сещам къде е  Peace

# 1 061
  • Мнения: 11 737
Цена от 380 лв-50 лв от касата=330лв. за зъб с 4 канала с пулпит/киста как ви се струва?Чудя се,множко ми се виждат..Утре съм на махане на арсен и може би пломба.Просто искам да си сверя часовника сверявам часовника
Писала си отдавна, но да се включа.
Не знам другите колко плащат, но на мен ми идва страшно много като цена.

За преден зъб ( който беше пломбиран и направил гангрена) платих 130 лв с пломбата - без здравна каса.
Последно, началото на годината, за кътник с 3 канала (пулпит) - платих 140 лв.
90 лв лечение и 50 лв пломба. Всичко това без здравна каса.
Помня, че гангрена на кътник при него струва 120 лв лечението + пломба 50 лв, ако не е по здравна каса.
Това по последни цени на моя стоматолог, при който ходя от 9 години и сменя пломби и лекува зъби, под чиято пломба е работил зъба. Каквото е направил през годините, не е мръднало, да чукна на дърво.
Предходните години цените бяха доста по-ниски, но забелязвам като го посещавам, че с около 10-20 лв се вдигат годишно, в зависимост дали е преден зъб или кътник, и дали е гангрена или пулпит.
Аз се чудя как да дам 540 лв за мост на 3 зъба, а то като сравня излиза, че е супер евтино.  

# 1 062
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Аз се чудя как да дам 540 лв за мост на 3 зъба, а то като сравня излиза, че е супер евтино.  

Металокерамика ли е? Аз сега ще сменям мост, който е над 10-годишен, но понеже е на горната челюст навътре и не се вижда, пък и нямам широка усмивка, ще го правя пак от метал и пластмаса, като цена ми казаха 240 лв.

# 1 063
  • Мнения: 11 737

Аз се чудя как да дам 540 лв за мост на 3 зъба, а то като сравня излиза, че е супер евтино.  

Металокерамика ли е? Аз сега ще сменям мост, който е над 10-годишен, но понеже е на горната челюст навътре и не се вижда, пък и нямам широка усмивка, ще го правя пак от метал и пластмаса, като цена ми казаха 240 лв.
Металокерамика - да. Питах началото на годината като ходих за последния зъб който правих.
Пластмаса и метал е 270 лв при моя зъболекар. По 90 лв на зъб.

# 1 064
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Пластмаса и метал е 270 лв при моя зъболекар. По 90 лв на зъб.

А, значи минавам тънко.  Laughing Може отстъпка да ми е направил, мостът е слаган от него навремето.

Общи условия

Активация на акаунт